دستگاه آب شیرین کن صنعتی

دستگاه آب شیرین کن صنعتی - آب سازه

آب سازه به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کننده های دستگاه آب شیرین کن صنعتی، با تکیه بر دانش فنی مهندسان متخصص و مجرب خود و همچنین تخصص در ساخت، تولید و اسمبلینگ دستگاه آب شیرین کن، توانسته است سهم قابل توجهی از تولید در بازار کشور را به خود اختصاص دهد. شرکت آب سازه یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه تصفیه آب صتنعتی در ظرفیت های مختلف در ابعاد کوچک تا بزرگ می باشد. دستگاه آب شیرین کن صنعتی با لوگوی تجاری این شرکت، امروزه قابل مشاهده در اصناف و صنایع مختلف کشور می باشند.

لیست قیمت در انتهای صفحه محصول گذاشته شده است.

به علت متغیر بودن نرخ ارز جهت اطلاع از قیمت بروز و خرید دستگاه آب شیرین کن با ما در تماس باشید.

09129512165 و 02126410244 و 02126410245

استفاده از متریال و برندهای معتبر روز جهانی با ارائه گواهی های منطبق بر اصل بودن تجهیزات، استفاده از نیروها و تکنسین های مجرب در کارگاه آب سازه  از تفاوت های اصلی دستگاه آب شیرین کن آب سازه نسبت به رقبا می باشد. کیفیت نهایی دستگاه و خروجی استاندارد در بهره برداری، نشانگر همین تفاوت های بنیادی می باشد. با دادن اطلاعات اولیه دقیق شامل مقدار دبی مورد نیاز، مشخصات کیفی و کمی آب ورودی و پارامترهای کیفی مورد نیاز خروجی، از ما طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی، مشخصات دقیق، قیمت دستگاهآب شیرین کن صنعتی، برندهای مورد استفاده در دستگاه و همچنین نقشه های دوبعدی، سه بعدی و جانمایی دقیق دستگاه را دریافت نمایید.

💡 آنچه در این مطلب می خوانید:

دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست؟

دستگاه های تصفیه آب صنعتی قادر به تصفیه آب در ظرفیت های بالا می باشند. این سیستم ها معمولا دارای ظرفیت بالاتر از 5 متر مکعب در شبانه روز هستند و اساس کار و روش فیلتراسیون آنها تکنولوژی اسمز معکوس می باشد که کامل ترین و بهترین روش برای تصفیه آب های لب شور و شور برای مصارف صنعتی، کشاورزی و هم چنین آب شرب است. در ادامه به انواع دستگاه تصفیه آب و کاربردها و ویژگی های آنها می پردازیم. همچنین به توضیحاتی در ارتباط با مراحل طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی در شرکت آب سازه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی می پردازیم.

انواع دستگاه آب شیرین کن صنعتی

دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی، میکروب ها، املاح و مواد آلی موجود در آب را از بین می برد. در نهایت آبی تمیز، باکیفیت و سالم تحویل می دهد. با استفاده از آب شیرین کن صنعتی می توان کیفیت آب مصرفی را در صنایع و کاربردهای مختلف افزایش داد و عمر مفید تجهیزات و وسایل را بالا برد. استفاده از آب شیرین کن های صنعتی همچنین باعث کاهش رسوب گذاری و خوردگی تجهیزات در تاسیسات مختلف می شود.

صنایع و مشاغل مختلف به صورت روزانه میزان آب مصرفی بسیار بالایی دارند. این مشاغل از آب برای تولید و خنک کردن و شستشوی تجهیزات و هم جهت افزایش محصولات در بخش کشاورزی استفاده می کنند. مناسب ترین آب برای استفاده در صنعت آب خالص و بدون یون می باشد. در عین حال موضوع مهم، هزینه زیاد تهیه آب تصفیه شده بدون یون است.

در هر صنعتی بهترین راه حل تصفیه و شیرین سازی آب استفاده از روشی است که هزینه تصفیه آب با آن کمتر باشد. رسیدن به آبی خالص و عاری از هر نوع آلودگی با هزینه کم با استفاده از دستگاه های آب شیرین کن صنعتی امکان پذیر می باشد. دستگاه تصفیه آب صنعتی در ظرفیت های گوناگون با ظرفیت حداقل 5 مترمکعب یا 5 هزار لیتر در روز تولید شده و در بخش های مختلف کاربرد دارد. در ادامه به مهمترین کاربردهای آب شیرین کن های صنعتی اشاره خواهد شد.

انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی - آب سازه

انواع آب شیرین کن صنعتی کوچک

دستگاه تصفیه آب صنعتی 5 متر مکعب

 • ظرفیت دستگاه آب­ شیرین­ کن: ۵ متر مکعب در شبانه روز (۵۰۰۰ لیتر در شبانه روز)
 • تعداد ممبران : یک عدد ممبران 4 اینچ
 • دمای کارکرد و طراحی سیستم: ۲۵ درجه سانتی‌گراد
 • توان مصرفی: حدود 2.5 کیلووات
 • راندمان یا ریکاوری: ۳۶ تا ۴۰ درصد
 • TDS ورودی: کمتر از 2000 PPM
 • TDS خروجی: بین 10 تا 150 PPM

دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۰ متر مکعب

 • ظرفیت دستگاه آب­ شیرین­ کن: ۱۰ متر مکعب در شبانه روز (۱۰۰۰۰ لیتر در شبانه روز)
 • تعداد ممبران : دو عدد ممبران 4 اینچ
 • دمای کارکرد و طراحی سیستم: ۲۵ درجه سانتی‌گراد
 • توان مصرفی: حدود 3.2 کیلووات
 • راندمان یا ریکاوری: ۴۰ تا ۴۵ درصد
 • TDS ورودی: کمتر از 2000 PPM
 • TDS خروجی: بین 10 تا 150 PPM

دستگاه تصفیه آب صنعتی 15 متر مکعب

 • ظرفیت دستگاه آب­شیرین­ کن: ۱۵ متر مکعب در شبانه روز (۱۵۰۰۰ لیتر در شبانه روز)
 • تعداد ممبران : یک عدد ممبران 4 اینچ
 • دمای کارکرد و طراحی سیستم: ۲۵ درجه سانتی‌گراد
 • توان مصرفی: حدود 4 کیلووات
 • راندمان یا ریکاوری: ۴۵ تا ۵۰ درصد
 • TDS ورودی: کمتر از 2000 PPM
 • TDS خروجی: بین 10 تا 150 PPM

 

دستگاه آب شیرین کن صنعتی کوچک- آب سازه

کاربرد دستگاه آب شیرین کن صنعتی در صنایع مختلف

دستگاه تصفیه آب صنعتی بر اساس میزان ظرفیت و نوع صنعت می تواند کاربردهای متنوعی داشته باشد. از جمله پرکاربردترین استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتی، استفاده برای کشاورزی، گلخانه، بیمارستانی و دامداری می باشد. در ابعاد وسیع تر نیز می توان از آب شیرین کن برای تصفیه آب دریا، تصفیه آب لب شور و غیره استفاده کرد. در ادامه به برخی از این کاربردها اشاره  کرده ایم.

آب شیرین کن کشاورزی و گلخانه

استفاده از آب شیرین کن در بخش کشاورزی و گلخانه نسبت به بخش صنعتی و شرب از حساسیت بسیار کمتری برخوردار است. دستگاه آب شیرین کن کشاورزی علاوه بر تامین و افزایش آب در دسترس، سبب بالا رفتن کیفیت و افزایش محصول می گردد، به طوری که معمولا هزینه بالای خرید آب شیرین کن کشاورزی در سالهای اولیه استفاده جبران می گردد. استفاده از آب شیرین کن ها در بخش کشاورزی باعث در دسترس قرار گرفتن محصولات با کیفیت تر، یکدست تر و با ماندگاری بیشتر می شود.

در بسیاری از مناطق کشور ما، املاح آب های سطحی و آب چاه ها به حدی افزایش یافته که باعث غیر قابل کشت شدن زمین‌های کشاورزی شده است. با استفاده از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی، تهیه آب مناسب جهت آبیاری و زراعت میسر می شود. با استفاده از این دستگاه، املاح آب تا درصد قابل توجهی کاهش پیدا کرده و مناسب برای کشت و زرع می شود. با این روش بازده تولیدات کشاورزی و گلخانه ای به شدت افزایش پیدا میکند. استفاده از آب شیرین کن کشاورزی با وجود محدودیت ها و هزینه فراوان راه حل مناسبی جهت برخورد با کم آبی و شوری روز افزون آب ها می باشد.

آب شیرین کن دریایی

استفاده از آب شیرین کن دریایی در تصفیه آب دریا به روش اسمز معکوس با توجه به هزینه اولیه سرمایه گذاری و همچنین با توجه به سهولت بهره برداری نسبت به سایر روشهای تصفیه آب دریا مانند تقطیر و MED از اولویت بالاتری برخوردار است. هزینه بهره برداری از آب شیرین کن دریایی RO شامل هزینه برق و مواد شیمیایی آن می باشد. به طور کلی هزینه ساخت آب شیرین کن های دریایی به دلیل تفاوت در املاح آب ورودی (دریاها و اقیانوس ها) و بالاتر بودن شوری آن ها نسبت به سایر آب شیرین کن ها بالاتر است. این تفاوت قیمت به نوع ممبران های مورد استفاده و تامین فشار بالاتر جهت غلبه بر فشار اسمزی بیشتر و نوع تجهیزات مورد استفاده و مقاوم در برابر خوردگی و شوری بالا مربوط می باشد.

حدود 2/3 سطح کره زمین را آب اقیانوس و دریاها تشکیل می‌دهند. شوری آب دریاها در گذشته مانع بزرگی برای شیرین کردن و در دسترس قرار دادن آب دریاها به حساب می‌آمد. اما امروزه در نقاط مختلفی از دنیا آب شیرین کن‌های دریایی بزرگ مشغول به کار هستند که آب آشامیدنی جمعیت بالایی را تامین می‌کنند. در مناطق گرمسیری و مناطقی که با کمبود آب مواجه هستند، فرآیند نمک زدایی به عنوان یک فرآیند مقرون به صرفه در جهت تامین آب شرب، کشاورزی و صنایع به حساب می‌آید.

از بزرگترین آب شیرین کن های صنعتی می توان به آب شیرین کن های عربستان اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله “آب شیرین کن های عربستان و مشکلات کم آبی” را مطالعه بفرمایید. در این مقاله به کاربرد آب شیرین کن صنعتی و رفع مشکل کم آبی می پردازد، که این مشکل امروزه برای بسیاری از کشورها درگیر کردده است.

آب شیرین کن دریایی - آب سازه

آب شیرین کن بیمارستانی

یکی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بیمارستان ها، آب شیرین کن بیمارستانی می باشد. این دستگاه تصفیه آب در تامین آب شرب بیماران و بخش های مختلف بیمارستان، اتاق های عمل و دستگاههای دیالیز کاربرد بسیاری دارد. آب تصفیه مورد استفاده در بیمارستان به دلیل اهمیت بالا بودن استانداردهای بهداشتی می بایست عاری از هرگونه مواد آلاینده باشد. به همین دلیل گندزدایی و فیلتراسیون نهایی بعد از فرایندهای اسمز معکوس از اهمیت بالایی برخوردار است.

آب شیرین کن مرغداری و دامداری

حدود 75 درصد از وزن بدن و 90 درصد خون دام و طیور از آب تشکیل می شود. همچنین آب، تمامی جنبه های متابولیسم یک حیوان را در بر می گیرد، به نحوی که نقش مهمی در کنترل دمای بدن، هضم غذا و دفع فضولات ایفا می کند. به همین دلیل استفاده از آب شیرین کن برای مرغداری و دامداری امری ضروری به شمار می آید.

هرچه آب مورد استفاده در مرغداری ها و دامداری ها با کیفیت تر باشد، دام و طیور مصرف آب بالاتری دارند و این امر باعث سلامت دام و افزایش وزن آن می شود. آب آشامیدنی دام و طیور می بایست از لحاظ میکروبی فاقد هرگونه باکتری باشد و همچنین از لحاظ فیزیکی باید فاقد رنگ، بو و مزه باشد و از نظر شیمیایی فاقد املاح زیاد، سختی بالا و املاح مضری همچون سولفات، نیترات و یا نیتریت باشد. دستگاه آب شیرین کن در پرورش دام و طیور علاوه بر کاهش املاح و سختی آب با حذف میکرو ارگانیسم ها و آلاینده های موجود در آب، سبب بهبود کیفیت آب و در نتیجه رشد بهتر و سلامت دام و طیور می شود.

فیلم عملکرد ممبران ها در آب شیرین کن صنعتی RO (به همراه زیرنویس فارسی)

طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی

برای طراحی دستگاه تصفیه اب صنعتی باید به نکات و پارامتر هایی توجه کرد تا حداقل بتوان بین 95 تا 99 درصد ناخالصی موجود را حذف کرد. از جمله پارامترهای مهم برای طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی:

 • فشار جریان آب ورودی و خروجی
 • دبی جریان آب ورودی و آب تصفیه ضده خروجی
 • فشار جریان پساب خروجی
 • هدایت الکتریکی (EC) آب ورودی و خروجی
 • دمای محیط و دمای آب ورودی به سیستم

مراحل طراحی، تولید، ساخت و اجرای دستگاه تصفیه آب صنعتی آب سازه

طراحی و ساخت دستگاه های تصفیه آب صنعتی بر اساس نیازمندی ها و شرایط آب ورودی، یکی از مهمترین فعالیت های گروه صنعتی آب سازه می باشد. گروه صنعتی آب سازه توانسته با تکیه بر دانش فنی متخصصان و کارشناسان با تجربه و استفاده از تجهیزات روز دنیا در زمینه تصفیه آب و فاضلاب نیاز مصرف کنندگان بسیاری در سایر نقاط کشور براورده سازد.

پس از درخواست کارفرمایان و صاحبان صنعت در خصوص طراحی، تولید، ساخت و اجرای دستگاه تصفیه آب صنعتی، در ابتدا ظرفیت اعلام شده از سوی آنها، توسط طراحان متخصص گروه صنعتی آب سازه بررسی شده و امکان سنجی نیاز به وجود این دستگاه آب شیرین کن صنعتی، مجددا مورد تحلیل قرار می گیرد.

پس از تایید ظرفیت دستگاه آب شیرین کن صنعتی، مراحل طراحی دقیق اجزای دستگاه توسط مهندسین و طراحان آب سازه، صورت گرفته و تجهیزات واحدهای مختلف آب شیرین کن صنعتی، در پروپوزال فنی مهندسی ارائه شده از سوی گروه صنعتی آب سازه گردآوری شده و نقشه دقیق جانمایی دستگاه و طرح و ابعاد واقعی دستگاه جهت براورد دقیق و بهتر و تصمیم گیری مهندسی برای جانمایی دستگاه آب شیرین کن صنعتی، توسط مهندسین مکانیک و عمران گروه تخصصی آب سازه ترسیم می شود. پروپوزال فنی مهندسی و نقشه دقیق آب شیرین کن صنعتی، به درخواست کننده ارسال شده و کلیه سوالات تخصصی و فنی در خصوص آب شیرین کن صنعتی، توسط تیم مجرب آب سازه، پاسخ داده خواهد شد.

کاتالوگ دستگاه تصفیه آب صنعتی شرکت آب سازه

برای دانلود فایل pdf کاتالوگ دستگاه تصفیه آب صنعتی  اینجا کلیک کنید.

دیاگرام دستگاه تصفیه آب صنعتی

هنگام طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی، شرکت آب سازه با کشیدن نقشه های دو بعدی و سه بعدی و همچنین دیاگرام دستگاه تصفیه آب صنعتی می تواند به جانمایی و توضیح کامل طراحی، ساخت و تولید آب شیرین کن صنعتی می پردازد. با استفاده از طرح های مهندسی شرکت آب سازه می توان شماتیک کاملی از انواع آب شیرین کن صنعتی از ابعاد کوچک 5 تا 25 متر مکعب تا ابعاد بزرگتر 100 تا 250 متر مکعب داشت. در تصویر زیر شماتیک و دیاگرام یک دستگاه تصفیه آب صنعتی به ظرفیت 15 متر مکعب آورده شده است. قطعات شاخص و مهم این دستگاه تعداد ممبران های استفاده شده و پمپ های فشار قوی این دستگاه می باشند که با بهترین کیفیت و برند اروپایی ساخته شده اند.

دیاگرام دستگاه تصفیه آب تولیدی گروه صنعتی - آب سازه

مهمترین بخش های دستگاه تصفیه آب صنعتی RO

دستگاه تصفیه آب صنعتی RO یا آب شیرین کن صنعتی شامل قطعات و تجهیزات بیشماری می شود. این تجهیزات شامل ممبران، پرشر وسل، فیلتر کارتریج، فیلتر شنی و کربنی، سیستم تزریق آنتی اسکالانت، پمپ پیش تصفیه، پمپ فشار قوی و شاسی می باشد. همچنین برای کنترل دستگاه تصفیه آب صنعتی RO از چند ابزار کنترلی استفاده می شود. ابزار کنترلی دستگاه تصفیه آب صنعتی RO شامل تابلو برق، پرشر سوئیچ، گیج های فشار و فلومتر می باشد. برای آشنایی با تمامی قطعات دستگاه تصفیه آب صنعتی RO، مقاله “تجهیزات دستگاه تصفیه آب صنعتی RO” را مطالعه بفرمایید. همچنین در ادامه توضیح مختصری از هر قطعه را ذیل آورده ایم.

 • سیستم پیش تصفیه شامل انواع فیلتر کارتریجی، فیلتر کربنی و فیلتر شنی
 • غشا نیمه تراوا (ممبران – membrane)
 • پمپ فشار قوی
 • CIP سیستم
 •  شاسی استقرار
 • پکیج تزیق شامل پمپ تزیق و مخزن آن
 • تابلوی توزیع قدرت و مدار فرمان
 • گیج ، سنسور ها ، کلید های و لو پرسر سوئیچ و غیره
 • فلومتر دیجیتال به منظور آندازه دبی
 • سنسور تی دی اس اندازه گیری املاح موجود در آب یا همان tds و  EC
 • های‌پرشر و لو پرشر نقش محافظتی پمپ
 • کدورت سنج برای اطمینان از پیش تصفیه درست

پیش تصفیه دستگاه آب شیرین کن صنعتی (Pre-treatment)

رسوب و ازدیاد مواد معلق مختلف و میکرو ارگانیسم ها باعث کاهش عمر و عملکرد و همچنین گرفتگی ممبران ها می شود. به همین منظور، لازم است به عنوان پیش تصفیه برخی از این مواد در آب ابتدا به روش های مختلف حذف شوند. سپس آب با کیفیت بالاتر وارد غشاهای نیمه تراوا گردد. لازم به ذکر است که مراحل پیش تصفیه به کمک تجهیزاتی از قبیل مواد شیمیایی، فیلتر شنی و فیلتر کربنی، میکرو فیلترها (MF) و اولترا فیلترها (UF) و غیره صورت می گیرد.

انتخاب نوع و روش پیش تصفیه بستگی به کیفیت و آنالیز شیمیایی آب در دسترس و منبع آب (دریا، چاه، سد، پساب و…) دارد. جدول زیر بعضی از روش های متداول فیزیکی و شمیایی پیش تصفیه اسمز معکوس را نشان می دهد.

پیش تصفیه (فیلترشنی) دستگاه آب شیرین کن - آب سازه

پیش تصفیه فیزیکی سیستم اسمز معکوس

 • دانه گیر توری: حذف ذرات بزرگ، سنگ، شن و ماسه
 • فیلتر شنی: حذف ذرات جامد معلق و میکرو ارگانیسم های بالاتر از 50 میکرون
 • فیلتر کربنی:حذف ذرات جامد معلق و میکرو ارگانیسم ها و حذف کلر، بو و رنگ
 • میکرو فیلتر و اولترا فیلتر: حذف ذرات جامد معلق

 پیش تصفیه شیمیایی سیستم اسمز معکوس

 • ازن: کاهش فعالیت بیولوژیکی میکروارگانیسم ها
 • منعقد کننده ها: به عنوان مکمل جهت افزای راندمان پیش تصفیه فیزیکی
 • ضد رسوب: جلوگیری از نشست و رسوب عناصر بر روی سطح ممبران
 • اسید: کاهش رسوب گذاری با کاهش PH
 • اشعه ماورا بنفش (UV): کاهش فعالیت بیولوژیکی میکروارگانیسم ها
 • بی سولفیت ها: با حذف کلر مانع آسیب به ممبران می شود

ممبران آب شیرین کن صنعتی (Membranes)

در واحدهای تصفیه اسمز معکوس از ممبران (Membrane) به عنوان قلب سیستم تصفیه یاد می شود. ممبران ها لایه های نازک کامپوزیتی می باشند که از سه قسمت مختلف تشکیل شده اند:

 • لایه محافظتی پلی استری جاذب رطوبت
 • لایه پلی سولفون بسیار ریز
 • لایه بسیار نازک پلی آمید

انواع فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی با توجه به پارامتر های مختلف تولید می شوند. ممبران های SW  برای تصفیه آب دریا مناسب هستند و ممبران های BW برای آب های لب شور. ولی معیار اصلی ما در تعیین نوع مناسب ممبران برای آبی که قرار است تصفیه کنیم میزان املاح محلول در آب است.

انواع ممبران صنعتی برای آب شیرین کن صنعتی- آب سازه ساختار ممبران اب شیرین کن صنعتی - اب سازه

برای آشنایی بیشتر با انواع فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی کلیک کنید

پمپ فشار قوی دستگاه تصفیه آب صنعتی (High pressure pump)

پمپ فشار قوی یکی از اجزای اصلی سیستم اسمز معکوس می باشد. این پمپ‌ها به منظور خنثی کردن فشار اسمزی و جبران افت فشار ناشی از وجود ممبران و تجهیزات موجود در مسیر تصفیه مورد استفاده قرار می‌گیرند. مصرف انرژی پمپ فشار قوی، یکی از موارد هزینه بر دستگاه اسمز معکوس است. لذا بازدهی انرژی بالا و همچنین طول عمر پمپ ها یکی از فاکتورهای اساسی در ارزیابی اقتصادی سیستم اسمز معکوس است.

پمپ فشار قوی (High pressure pump) برای دستگاه تصفیه اب صنعتی - آب سازه

مخزن تحت فشار ممبران (Pressure vessel)

پرشر وسل و یا پوسته ممبران محفظه‌ای است از جنس فایبرگلاس، استنلس استیل و یا PVC که توان تحمل فشار های بالا را دارد. این مخزن ، وظیفه نگهداری و محافظت از ممبران را به عهده دارد. پرشر وسل در سایزهای 2.5، 4 و 8 اینچ ساخته شده و ساختار آن متناسب با شکل ممبران است. در دو انتهای آن قطعه‌ای به نام درب وجود دارد که مجراهای ورود و خروج آب به ممبران در آن طراحی گردیده است به‌طوری‌که ممبران را به‌سادگی آب‌بند نموده و سبب ایجاد فشار مثبت در داخل ممبران می‌گردد.

پرشر وسل ممبران های دستگاه تصفیه آب صنعتی - آب سازه

طول پرشر وسل در مخزن تحت فشار ممبران

طول هر پرشر وسل بر اساس تعداد ممبرانی که در آن قرار میگیرد تعیین می شود. معمولا از تک ممبران (تک المان) تا هفت ممبران (هفت المان) متغیر است.

انواع پرشل وسل دستگاه آب شیرین کن صنعتی

بر اساس ورود آب

 • SIDE PORT: در این پرشروسل ها ورودی آب از کنار وسل می باشد.
 • END PORT: در این پرشروسل ها ورودی آب از انتهای  وسل می باشد.

بر اساس فشار ورودی

 • پرشر وسل فشار 300 psi : جهت آب های لب شور و آب چاه
 • پرشر وسل فشار 450-600 psi: جهت آب های تقریبا شور با تی دی اس کمتر از 10 هزار ppm
 • پرشر وسل فشار 1000-1200 psi: جهت استفاده در آب های شور مانند آب دریاها

سیستم تزریق مواد شیمیایی

پکیج تزریق مواد شیمیایی دستگاه آب شیرین کن صنعتی- آب سازه

 

در سیستم تزریق مواد شیمیایی بسته به نوع آب ورودی و میزان آلاینده های آن می توان از انواع مختلفی از ترکیبات شیمیایی استفاده کرد. از مواد شیمیایی مورد استفاده می توان به آنتی اسکالات برای کنترل رسوب و کلر برای حذب باکتر و غیره اشاره کرد. برای تزریق آنتی اسکالانت از پمپ تزریق و مخزن ذخیره استفاده می شود. میزان تزریق پمپ‌ها برای مواد شیمیایی مختلف با دقت بالا و فشار مناسب سیستم بکار می‌روند. تعیین نوع و مقدار تزریق آنتی اسکالانت بستگی مستقیم به آب ورودی و احتمال تشکیل رسوبات بر روی سطح ممبران دارد.

 

برای اگاهی بیشتر با این سیستم، پکیج تزریق مواد شیمیایی را مطالعه فرمایید.

سیستم ابزار دقیق دستگاه تصفیه آب صنعتی

تابلو برق – کنترل کننده اتوماتیک سیستم اسمز معکوس (RO Controler = Mini PLC)

تابلو برق دستگاه تصفیه آب صنعتی- آب سازه

 

تابلو برق جهت کنترل و محافظت از پمپ ها و تجهیزات الکترونیکی استفاده می شود. این دستگاه از برندهای معتبر اروپایی مانند اشنایدر و زیمنس با کلیه ورودی و خروجی های مورد نیاز و ابزارهای حفاظتی مانند کنترل فاز و غیره ساخته می شود. این دستگاه شامل چراغ هاي سبز و قرمز نشان دهنده صحت یا عدم صحت کارکرد و یا ERROR برای تمامی قسمت ها، EC متر آنلاين جهت نشان دادن هدايت الكتريكي و دماسنج جهت نشان دادن دمای آب توليدي می باشد. هم چنین این دستگاه با روشن نمودن مرحله به مرحله اجزای دستگاه RO، از آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری می نماید.

 

واحد شست و شوی ممبران CIP دستگاه آب شیرین کن صنعتی

با توجه به گرفتگی ممبران ها در دوره های معین یک واحد شست و شوی CIP به منظور تمیز کردن ممبران ها و رفع گرفتگی آن ها بر روی دستگاه آب شیرین کن صتعی تعبیه می شود. با استفاده از این سیستم دیگر نیاز به تعویض یا شستشو ممبران ها به صورت دستی نیست. یکی از مهمترین مزایا سیستم CIP افزایش طول عمر ممبران ها و افزایش راندمان دستگاه آب شیرین کن می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با سیستم شستشو دوره ای CIP کلیک کنید.

سیستم CIP دستگاه تصفیه صنعتی RO

پرشر سوییچ

از پرشر سوئیج، جهت کنترل افت و یا افزایش فشار از محدوده مجاز به عنوان اجزای سیستم آب شیرین کن، مورد استفاده قرار مي گيرد. برای جلوگيري از خشك كار كردن پمپ ها و یا کاركردن دستگاه با فشار بيش از حد مجاز استفاده می شود.

پرشر سوئیچ آب شیرین کن صنعتی - آب سازه

فلومتر یا جریان سنج

از فلومتر یا جریان سنج، به منظور نشان دادن ميزان دبی یا جریان آب توليدي و آب پساب مورد استفاده قرار مي گيرد. عموما این فلومتر ها از نوع روتامتری بر خط استفاده می شوند.  انواع دیگری از جمله آلتراسونیک، مغناطیسی و یا توربینی و غیره نیز در بازار موجود است. این فلومترها قیمت بالاتر و طبیعتا قابلیت ها و دقت بیشتری را نیز دارا می باشند.

فلومتر آب شیرین کن صنعتی - آب سازه

فشار سنج (Pressure Gage)

از فشار سنج، به منظور نشان دادن فشار قسمت های مورد نیاز ، کنترل و مانیتورینگ دستگاه آب شیرین کن صنعتی بکار برده می شوند. معمولا فشار سنج ها در قسمت پیش تصفیه قبل و بعد از فیلتر شنی، قبل و بعد از میکروفیلترها و در بخش تصفیه اصلی در قبل و بعد از ممبران ها استفاده می شود.

فشار سنج آب شیرین کن صنعتی - آب سازه

مهمترین روش های تصفیه آب صنعتی

اسمز معکوس (REVERSE OSMOSIS) چیست؟

فرایند تصفیه به روش اسمز معکوس فرایندی است که در آن، فشاری بیشتر از فشار اسمزی بر روی محفظه ی حاوی محلول با غلظت بالا اعمال می شود. این فشار باعث عبور آب از درون غشا در جهت عکس اسمز می گردد. اکنون آب از محفظه ای با محلول غلظت بالا به محفظه با محلول غلظت پایین حرکت می کند. بنابراین آب از یک محفظه تصفیه یا کانی زدایی می گردد و جامدها در محفظه دیگر تغلیظ می شوند.

فیلم آموزش عملکرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی RO از لحاظ ساختاری مشابه با دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد. تفاوت این دو دستگاه بسیار جزئی می باشد. در دستگاه تصفیه آب خانگی از روش های تصفیه مختلف برای رسیدن به استاندارد آب بهداشتی استفاده می شود. در دستگاه تصفیه آب صنعتی تنها از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می شود.

مبانی و مفاهیم اولیه اسمز معکوس

اسمز معکوس فرآیندی است که در آن بخش زیادی از مواد جامد محلول و سایر آلاینده ها با عبور آب  با فشار بالا از  یک غشای نیمه تراوا حذف می شوند. فرایند اسمز معکوس یک پدیده‌ی طبیعی و یکی از مهم‌ترین فرایند های طبیعت است. فرایندی که در آن محلول رقیق تمایل به رفتن به سمت محلول غلیظ دارد. نمونه ‌های مختلف اسمز شامل جذب آب توسط ریشه‌ های گیاهان از خاک و جذب آب از خون توسط شش‌ها هستند. یا فرآیندی که در آن یک محلول نمک ضعیف تر (با غلظت کمتر) تمایل به حرکت به محلول نمکی قوی تر (با غلظت بیشتر) دارد.

سلولی را در نظر بگیرید که توسط یک غشا نیمه تراوا به دو قسمت تقسیم شده است، این غشا باعث می شود آب و بعضی از یون ها از درون آن عبور کنند ولی نسبت به اکثر جامدهای حل شده ناتراوا عمل می کند. یکی از محفظه های سلول دارای محلولی با غلظت جامدهای حل شده بالا است درحالیکه محفظه دیگر حاوی محلولی با غلظت های جامد حل شده پایین می باشد.

فرایند اسمز معکوس در فرایند تصفیه آب در آب شیرین کن صنعتی - آب سازه

پیشینه تاریخی استفاده از فرایند اسمز معکوس برای تصفیه آب

 • در سال 1748 محققان فرانسوی از کیسه صفرای خوک به عنوان غشا نیمه تراوا (ممبران) استفاده کردند.
 • در سال 1861 گراهام پدیده اسمز را کشف و شروع به گسترش آن کرد
 • در سال 1906 بچ هولد ممبران با فیلتر بسیار ریز و قطر 0.01 سانتیمر را ابداع کرد.
 • در سال 1950 دکتر اس. سوریراجان ابداع «شبیه‌سازی ممبران اسمزی زیستی»، پایه اسمز معکوس (UCLA)
 • در سال 1953 شروع تحقیقات در زمینه فرایند اسمز معکوس
 • در سال 1960 لوئب و سوریراجا اولین فردی که موفق به تولید ممبران RO با الیاف اسید استیک شد که دارای جریان آب بالا (WF) و دفع بالای نمک (SR) بود.
 • در سال 1970 شرکت فیلمتک ابداع ممبران RO با عملكرد فشار پایین.

دستگاه تصفیه آب با ظرفیت های کم (خانگی و نیمه صنعتی)

آب شیرین کن خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی یا آب شیرین کن خانگی (زیر سینکی) قابلیت تصفیه حداکثر 400 لیتر در روز را دارند. دستگاه آب شیرین کن خانگی از جمله مهمترین فناوری‌های تصفیه آب هستند. امروزه سیستم‌های آب شیرین کن خانگی در اکثر منازل استفاده می شوند و جزو لوازم ضروری منازل، رستوران های کوچک و ادارات به حساب می آیند.

دستگاه تصفیه آب خانگی - آب سازه

 

برای آشنایی با نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی کلیک کنید

دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی

آب شیرین کن نیمه صنعتی نیز یکی دیگر از دستگاه های تصفیه آب شرکت آب سازه می باشد. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بر اساس تعداد ممبران، به ظرفیت های 200، 400 و 800 گالنی تقسیم می شوند. شرکت آب سازه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را تنها در ظرفیت 400 گالن طراحی و می سازد. روش تصفیه در دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی، روش اسمز معکوس می باشد. در این روش با قرار دادن ممبران هایی که دارای منافذ بسیار ریزی هستند، املاح و مواد محلول آب تا 99% حذف شده و آبی بدون املاح تولید می گردد.

دستگاه تصفیه آب نمیه صنعتی - اب سازه

برای آشنایی بیشتر صفحه محصول “دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی” را مطالعه بفرمایید.

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی (آب شیرین کن صنعتی – خرید)

برای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی باید به تمامی مراحل موجود در فرایند تصفیه آب دقت کرد. یک دستگاه تصفیه آب صنعتی شامل قطعات و مراحل مختلف برای تصفیه آب می باشد. کیفیت قطعات استفاده شده در آب شیرین کن می توانند بر روی کیفیت آب تولیدی و طول عمر دستگاه تصفیه آب صنعتی اثرگذار هستند. به طور مثال در برخی از آب شیرین کن های صنعتی مرحله CIP یا شستشو دوره ای لحاظ نمی شود. در این قسمت ممبران های دستگاه به صورت دوره ای شسته می شوند و نیاز به تعویض یا شستشو دستی ممبران ها نیست. همچنین در برخی از مواقع استفاده از شاسی آهنی حتی با توجه به کاهش قیمت دستگاه به علت طول عمر پایین آهن، باعث افزایش هزینه ها می شود. برای همین استفاده از شاسی استیل برای دستگاه تصفیه آب یک مزیت به حساب میاید.

شرکت آب سازه یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی می باشد. شرکت آب سازه می تواند برای تمامی شهرهای ایران، دستگاه تصفیه آب صنعتی را طراحی و تولید نماید. برای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما می توانید با شماره های دفتر 26410244 و 26410245 با کد 021 تهران و همچنین شماره موبایل شرکت 09129512165 تماس فرمایید.

نکات حائز اهمیت در خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی

ظرفیت: ظرفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی عامل بسیار تعیین کننده ای است. انتخاب ظرفیت آب خروجی از دستگاه معمولا 10-15 درصد بیشتر در نظر گرفته می شود، این امر از استهلاک بیشتر دستگاه جلوگیری کرده و زمان استراحت دستگاه در طول 24 ساعت را افزایش می دهد. گروه صنعتی آب سازه قادر به تولید تمامی دستگاههای تصفیه آب صنعتی از 5 متر مکعب تا 250 هزار مترمکعب در شبانه روز با توجه به نیاز مصرف کننده می باشد.

آنالیز آب ورودی: تهیه آنالیز کامل از آب نکته بسیار مهمی است. TDS و EC آب ورودی در انتخاب ظرفیت دستگاه و نوع متریال مورد استفاده در ساخت دستگاه موثر می باشد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی از مونتاژ شدن قطعات مختلف، سپس قرار گرفتن روی شاسی تشکیل می شود. لذا بهتر است در انتخاب قطعات اصلی مثل پمپ ورودی، پمپ فشار قوی، مخازن پیش تصفیه، پرشر وسل، تابلو برق، ابزار دقیق و غیره بسیار با دقت عمل کرد. گروه صنعتی آب سازه با بکارگیری بهترین قطعات ساخت کشورهای آمریکا و اروپای غربی هزینه تعمیرات نگهداری دستگاه را کاهش و عمر مفید دستگاه را تضمین می نماید.

همچنین هنگام خرید به ابعاد و توان پمپ های پیش تصفیه و پمپ فشار قوی دستگاه نیز توجه کنید. اگر میزان فشار کاری دستگاه به درستی تنظیم نشده باشند، امکان کاهش کیفیت آب تولیدی و کاهش راندمان دستگاه می شود. با توجه به این موضوع استفاده از بهترین برندهای پمپ می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی - آب سازه

مراحل خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

بازدید میدانی:

گروه صنعتی آب سازه با اعزام نماینده به محل پروژه اقدام به بازدید از محل کرده و شرایط آب و هوای منطقه را مورد ارزیابی قرار می دهد. همچنین کارشناس اقدام به اخذ نمونه از آب مصرفی کرده و آب را جهت انجام آزمایش های مربوطه به آزمایشگاههای معتمد محیط زیست انتقال می دهد.

طراحی و براورد هزینه:

واحد طراحی و برآورد هزینه با توجه به جواب آزمایشگاه و میزان املاح و پارامترهای موجود در آب  و همچنین گزارش بازدید میدانی و با توجه به نیاز سنجی مصرف کننده با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا دستگاه تصفیه آب را طراحی و براورد هزینه می نماید. طراحی انجام شده در قالب پیشنهاد فنی و مالی به همراه نقشه های جانمایی دستگاه در اختیار مصرف کننده قرار میگیرد.

ساخت دستگاه:

پس از تایید خریدار، ساخت و مونتاژ دستگاه در کارخانه گروه صنعتی آب سازه واقع در شهر های مختلف مانند تهران، مشهد، اصفهان و … آغاز می شود. نماینده خریدار در کلیه مراحل ساخت دستگاه  می تواند از محل کارخانه بازدید به عمل آورد و روند ساخت دستگاه را از نزدیک دنبال نماید.

نصب و راه اندازی:

پس از تکمیل دستگاه، تیم نصب و راه اندازی به محل پروژه اعزام می شوند. پس از نصب و تحویل دستگاه کلیه آموزش های اولیه به نماینده خریدار داده می شود. تاریخ شروع گارانتی و خدمات پس از فروش محصول از زمان نصب و راه اندازی محاسبه می شود.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

گروه صنعتی آب سازه تولید کننده دستگاه تصفیه آب صنعتی در ظرفیت های مختلف می باشد. این دستگاه با استفاده از روش RO یا اسمز معکوس تمامی نمک ها و جامدات محلول در آب را تا 99 درصد حذف می کند. از این دستگاه برای تصفیه آب موردنیاز در صنایع مختلف مانند بیمارستان، کشاورزی، دامداری و غیره می توان بهره برد. جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی، مشاوره رایگان و اطلاع از نحوه فروش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعیین قیمت دستگاه تصفیه آب

عوامل مختلفی باعث افزایش و یا کاهش قیمت دستگاه تصفیه صنعتی خواهند شد. مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت دستگاه تصفیه به شرح زیر است:

 • ظرفیت دستگاه تصفیه آب

دستگاه های صنعتی تصفیه آب صنعتی دارای ظرفیت های متفاوتی هستند و حداقل ظرفیت آنها در مقیاس صنعتی 3000 لیتر در روز می باشد. این ظرفیت نشان دهنده میزان آب مورد نیاز پس از طی نمودن مرحل و فرایند های تصفیه دستگاه می باشد. هر چه این ظرفیت بیشتر باشد، قیمت دستگاه نیز افزایش میابد.

 • مقدار املاح ورودی TDS

مقدار املاح ورودی به دستگاه تصفیه آب صنعتی به شوری آب ورودی بستگی دارد. شوری یا میزان مواد محلول در اب را با نماد TDS  نشان می دهند. TDS آب ورودی می تواند باعث ایجاد تغییراتی در سیستم اسمز معکوس بشود. از جمله این تغییرات می توان به نوع پمپ، جنس لوله و اتصالات، نوع غشاء یا ممبران و غیره اشاره کرد. هرچه میزان TDS بیشتر باشد، قیمت دستگاه تصفیه RO نیز افزایش پیدا می کند.

 • مقدار املاح خروجی TDS

میزان املاح خروجی دستگاه تصفیه آب صنعتی نشان دهنده عملکرد و کیفیت آب خروجی است. هر چه قدر این میزان کمتر باشد، فرایند های داخلی دستگاه بیشتر است که متناسب با آنها قیمت دستگاه افزایش میابد. حتی در برخی موارد می توان با استفاده از این دستگاه تصفیه آب صنعتی RO، آب را در حد آب مقطر تصفیه کرد.

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی - آب سازه

سوالات متداول مرتبط با دستگاه تصفیه آب صنعتی

با توجه به جواب آزمایشگاه و همچنین گزارش تیم طراحی، سختی آب منطقه و همچنین شرایط جوی، تیم فروش با تمامی گزارشات مندرج قیمت نهایی را اعلام می کند .

بعضی مواقع بعضی از همکاران برخی قطعات را در دستگاه تصفیه آب صنعتی قرار نمی دهند یا از کیفیت و برندهای ضعیف تر استفاده می کنند. همینطور استفاده از سیستم شستشو دوره ای CIP در دستگاه های تصفیه آب باعث می شود تا تصفیه آب با بالاترین کیفیت انجام بشود ولی بعضی همکاران آن  را در دستگاه خود استفاده نمی کنند. همچنین استفاده از شاسی آهنی که بسیار ارزان تر از شاسی استیل هست، در برخی از دستگاه تصفیه آب استفاده می شود. این موضوع باعث کاهش طول عمر دستگاه و زنگ زدگی بدنه دستگاه می شود.

بله، گروه آب سازه برای تمامی ظرفیت های دستگاه تصفیه فاضلاب خود گارانتی در نظر گرفته است. گارانتی شامل تمامی قطعات به غیر تجهیزات مصرفی می شود. روشهای گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه آب که در شرکت ما انجام میشه برگرفته از روش شرکت های آمریکاییه که در زمینه تصفیه آب در تایوان فعالیت میکنند. به این صورت که قطعات برقی دستگاه بعلاوه ی مخزن و کلیه ی اتصالات و شلنگها و … شامل گارانتی هستند و فیلترهای دستگاه شامل گارانتی نیست .

 • ارائه دفترچه راهنما و نقشه های جانمایی دستگاه
 • نصب و راه اندازی رایگان دستگاه تصفیه آب در سراسر کشور توسط کارشناسان مجرب و حرفه ای
 • مدت زمان گارانتی 18 ماه از زمان نصب و راه اندازی می باشد.
 • آموزش رایگان اپراتور دستگاه تصفیه آب 

پس از گذشت همه مراحل فوق و پرداخت هزینه های دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه به همراه یک تیم نصب و راه اندازی به محل اعزام می شوند. پس از نصب و تحویل دستگاه کلیه آموزش های اولیه به یک اپراتور که از طرف مشتری معرفی می شود آموزشهای لازم داده می شود و از آن تاریخ گارانتی و خدمات پس از فروش محصول دارای اعتبار می باشد. مدت زمان مورد نیاز برای نصب دستگاه تصفیه آب صنعتی حداقل 1 تا 3 روز زمان نیاز دارد. اما پروسه طراحی و ساخت دستگاه در کارخانه از 5 تا 25 روز طول می کشد.

میزان مصرف برق در دستگاه های تصفیه آب صنعتی، به ظرفیت پکیج و تعداد پمپ ها و سیستم های کنترلی مانند تابلو بستگی دارد که عمده مصرف برای پمپ می باشد. نکته ی دیگه اینه که پمپ دستگاه به صورت اتومات عمل میکنه به این معنی که زمانی که مصرف آب انجام بشه با شیر برقی و سوییچ ها برق پمپ وصل میشه و به اندازه مصرف پمپ کار میکنه در نتیجه مصرف این تصفیه آب ها بسیار پایینه و نگرانی بابت این موضوع وجود نداره .

دستگاه آب شیرین کن یکی از انواع تصفیه آب صنعتی است که مخصوص استفاده در مناطق آب لب شور با املاح بالا و یا تصفیه آب دریا است.

زمان تعویض فیلترها بستگی به فشار آب خروجی، مقدار مصرف ، کیفیت فیلتر و کیفیت آب ورودی به دستگاه دارد. هر زمان که کیفیت آب دستگاه تصفیه آب شما به حالت قبل از نصب برگردد باید این فیلتر را تعویض کنید.

ویژگی امتیاز
قیمت تضمینی ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
فروش و نصب ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
مشاوره ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
امتیاز 5/5 از 12 رای

محصولات مرتبط

اساس طراحی و ساخت فیلتر هیدروسیکلون بر مبنای جداسازی فیزیکی می باشد. ذرات جامد موجود در آب نظیر شن و ماسه، توسط فیلتر هیدروسیکلون از...
سیلیس یا سیلیسیم دی اکسید (sio2) یکی از فراوان ترین کانی های موجود در زمین محسوب می شود که در خانواده کانی های سیلیکاته قرار...
یکی از تجهیزات مهمی که در تصفیه آب از آن استفاده می شود، فیلتر کربنی می باشد. مکانیزم این فیلتر بر پایه جذب مواد آلاینده...
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی یکی از انواع مختلف سیستم تصفیه آب با روش تصفیه اسمز­معکوس می­باشد. به دستگاه تصفیه آبی که بیشتر از سایز...
رزین در تصفیه آب کاربرد گسترده ای پیدا کرده و تاثیر بسزایی در حذف کلسیم و منیزیم موجود در آب دارد. رزین ها این روز...
شرکت آب سازه بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه دیونایزر می باشد. سیستم های دیونایزر شرکت آب سازه با استفاده از دیونیزه کردن آب، آب خالص...
گروه تخصصی تولیدی آب سازه، به جهت فعالیت تخصصی در صنعت آب و فاضلاب می باشد. شرکت تخصصی آب سازه جهت به علت پرکاربرد بودن...
ازن ژنراتور  نیاز به استفاده از کلر در تصفیه فاضلاب را از بین می برند. این امر باعث می شود که آنها را به گزینه...
یکی از محصولات اولیه و مهم و پایه ای در صنعت تصفیه آب و فاضلاب فیلتر شنی می باشند. گروه تولیدی آب سازه، فیلتر شنی...
اشعه ماورا بنفش به پاتوژن های مضر موجود در آب نفوذ کرده و با حمله به DNA میکروارگانیسم های بیماری زا را از بین می...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://elementorfa.ir/?p=1003

نظرات شما

4 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر
  من نیاز به یک دستگاه آب شیرین کن با ظرفیت 25 متر مکعب در روز دارم. چجوری می تونم از شما تهیه کنم؟

  1. سلام جناب اقای نجفی عزیز
   برای دریافت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب، شما اطلاعاتی همچون tds آب و میزان آب ورودی را به کارشناسان ما می دهید. سپس ، پروپوزال و براورد قیمت آب شیرین کن انجام می شود. لطفا مشخصات محصول مد نظر و اطلاعات آب ورودی به دستگاه را به شماره واتساپ یا تلگرام 09129512165 ارسال بفرمایید. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و دستگاه پس از کمتر از 10 روز به شما تحویل داده می شود.

 2. سلام
  یک دستگاه تصفیه آب برای برج خنک کننده نیاز دارم. باید چه دستگاهی خریداری کنم

  1. با سلام جناب آقای امیری
   با توجه به نیاز شما، برای برج خنک کننده باید از دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده کنید.
   میزان آب و ویژگی های آب ورودی و خروجی، مانند TDS و EC، نوع و ظرفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی مناسب را تعیین کرد.
   دستگاه های تصفیه آب صنعتی در ابعاد کوچک در ظرفیت های 5 و 10 و 15 و 25 متر مکعب در شبانه روز و در ابعاد بزرگتر در ظرفیت های 50 و 100 و 125 و 150 و 200 تولید و ساخته می شود.
   شما مشخصات آب و دستگاه مورد نظر خود را به شماره تلفن 09129512165 در تلگرام یا واتسپ ارسال کنید تا در فرایند خرید شما را یاری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *