جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی

در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، تمامی واحدهای لازم برای تصفیه فاضلاب، در یک مخزن پلی اتیلنی به صورت کامل راه اندازی می شوند. این پکیج ها به علت قابلیت منحصر به فرد محصولات پلی اتیلن در مقاومت بالاتری در برابر خوردگی دارند و جایگزین بسیار مناسبی برای پکیج های فلزی می باشند. همچنین به علت قیمت پایین تر سازه پلی اتیلن نسبت به فلزی، در مناطق مرطوب کشور، می توانند راهکار بسیار مقرون به صرفه و مناسب از نظر فنی برای انواع دیگر پکیج ها محسوب شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا با این محصول کاربردی بیشتر آشنا شوید.

 

💡 آنچه در این مطلب می خوانید:

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن چیست؟

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی، یک سیستم تصفیه فاضلاب هست که در یک یا چند مخزن پلی اتیلنی به صورت دفنی و غیر دفنی قابل راه اندازی می باشد. پکیج پلی اتیلنی، از تمامی واحد های تصفیه فاضلاب بهره مند است و می تواند برای تصفیه انواع فاضلاب های بهداشتی و صنعتی مناسب باشد. مزیت اصلی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، نصب و راه اندازی آن به صورت دفنی و زیر زمین می باشد. پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی، به دلیل عدم نیاز به پایه و همچنین اشغال فضای کمتر، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه توضیح مختصری از انواع پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی دفنی و غیر دفنی، قرار داده شده است:

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی، با نصب و دفن در داخل خاک، در برابر سرما، گرما، اشتعال، پوسیدگی و خوردگی، یخ زدگی و جابجایی غیر اصولی مقاوم هستند. این پکیج، یک محصول منحصر به فرد در مجموعه محصولات شرکت آب سازه می باشند. طراحی تخصصی فرایندی و سازه ای توسط مهندسین فرایند گروه تخصصی و تولیدی آب سازه، از نقاط قوت اصلی این شرکت میباشد. به طور معمول این نوع پکیج، برای مواقعی استفاده می شود که کارفرمای محترم، فضای کافی برای نصب و راه اندازی پکیج بر روی زمین نداشته باشد. در زیر برای آشنایی بیشتر عکسی از پکیج پلی اتیلن دفنی نشان داده شده است.

 

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی، ساخته شده در شرکت آب سازه، در مناطق جنوبی کشور نظیر سایت میدان گازی هما و تابناک قابل ارائه و بازدید و در حال بهره برداری می باشد. برای ساخت پکیج به صورت غیر دفنی باید تمام نکات ایمنی و هم چنین با نصب سایه بان و پایه های نگهدارنده یا سدل همراه باشد. این سدل ها بصورت مسلح بوده و کلیه محاسبات سازه ای آن توسط مهندسین سازه و مکانیک گروه تخصصی و تولیدی آب سازه انجام شده و نصب و اجرای آن نیز توسط تکنسین های نصب آب سازه یا با نظارت مستقیم آنها قابل انجام خواهد بود. در زیر برای آشنایی بیشتر عکسی از پکیج پلی اتیلن غیر دفنی نشان داده شده است.

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی

مشخصات فنی و مزایای پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

 • استحکام بسیار بالایی دارند و می توان آنها را بدون استفاده از سازه نگهبان مدفون کرد.
 • در مقابل خوردگی و مواد شیمیایی مقاومت بسیار بالایی دارد.
 • هیچ نوع ماده اسیدی و قلیایی بر آن تاثیر نخواهد گذاشت.
 • حمل و نقل و نصب آن راحت است زیرا وزن استاندارد دارد.
 • می توان آن را در ابعاد دلخواه، با حفظ حجم از قطر 1000 الی 3000 میلیمتر، طراحی و تولید کرد.
 • از پوشش ضد UV در بدنه داخلی و بیرونی دستگاه استفاده شده است، برای زمان هایی که مخزن در معرض نور خورشید قرار می گیرد.
 • بصورت سیستم آماده به نصب می­باشد.
 • آب بندی کامل شده است.
 • دارای دریچه هوابند و نردبان دسترسی است.
 • دارای محیطی سالم و بهداشتی می باشد.
 • در حوادثی مانند زلزله صدمه و آسیب نمی بیند.
 • کاهش هزینه های مرتبط با خرید زمین و فضای مورد نیاز به دلیل دفنی بودن و قرار گرفتن تمامی واحد ها درون زمین.
 •  سرعت اجرا و راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن نسبت به سایر پکیج ها بسیار بالاتر است. پس از نصب، خیلی سریع و ساده قابل استفاده و بهره برداری می باشد.
 • پلی اتیلن از استحکام، انعطاف پذیری، مقاومت بالا و اصطکاک خیلی کمی برخوردار است، همین امر باعث می شود که استفاده از آن برای پکیج تصفیه فاضلاب مناسب باشد. اصطکاک را کم کمک می کند تا با یک مخزن به ضخامت کم‌، میزان انتقال ماده و سیال در سیستم تصفیه پساب بیشتر باشد.
 • مقاومت در برابر دما های بالا تا 120 درجه سانتیگراد.
 • قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی در مقایسه با سایر انواع پکیج های فلزی و بتنی می‌تواند مقرون به صرفه تر باشد.
 • با توجه به اینکه این  پکیج از قبل آماده و در کارخانه مونتاژ می شود، در محل نصب به راحتی و سرعت نصب و راه اندازی می شود.

چرا پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن عمر 50 ساله دارد؟

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن معمولا عمر مفیدی در حدود 50 سال دارند، که همین موضوع باعث ترغیب بیشتر به استفاده از آن ها در پروژه ها می گردد. پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی دفنی مقاومت بسیار بالایی در اثر شرایط خورندگی خاک های سولفاته و دیگر خاک ها را دارند. همچنین مقاومت بالا در مقابل شرایط خورندگی اسیدی و بازی محیط دارند. این موضوع باعث می شود تا علاوه بر مزایای اقتصادی به حفظ محیط زیست کمک کند و کمتر از مواد شیمیایی آسیب زا برای خاک استفاده می شود.

پکیج های دفنی، به علت مدفون بودن در زمین فضای کمتری نسبت به دیگر پکیج ها استفاده می کنند. با توجه به این موضوع که پکیج تصفیه فاضلاب در زیر خاک مدفون است، در اثر شرایط محیطی مانند نور خورشید، باد و باران قرار نمی گیرد. این موضوع باعث افزایش طول عمر آن در دراز مدت می شود. با توجه به این موضوع که تمام فرایندهای تصفیه در زیر خاک و فقط در پکیج انجام می شود، فرایند تصفیه بدون بو و با کارایی و راندمان بالا انجام می شود.

مشخصات فنی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی

عوامل مختلفی مستقیم و غیر مستقیم بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن تاثیر دارند. پارامتر های طراحی پکیج تصفیه مانند دبی ورودی، میزان آلاینده ها، نوع استفاده از فاضلاب تصفیه شده و فرآیند انتخابی برای تصفیه فاضلاب از عوامل مستقیم تاثیرگذار و پارامتر هایی مانند سرعت  و تجهیزات مورد استفاده از عوامل غیر مستقیم تاثیرگذار بر قیمت هستند. در ادامه قیمت های حدودی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی قرار داده شده است.

لیست قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن  5 متر مکعب در روز 3،000،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 7 متر مکعب در روز 3،700،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 10 متر مکعب در روز 4،200،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 15 متر مکعب در روز 4،600،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 20 متر مکعب در روز 5،000،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 25 متر مکعب در روز 5،700،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 30 متر مکعب در روز 6،700،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 40 متر مکعب در روز 7،800،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 50 متر مکعب در روز 8،800،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 75 متر مکعب در روز 11،200،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 100 متر مکعب در روز 12،800،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 120 متر مکعب در روز 14،200،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 150 متر مکعب در روز 17،200،000،000 ريال
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن 200 متر مکعب در روز 20،600،000،000 ريال

خرید پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی و غیردفنی گروه تخصصی آب سازه، در انواع ظرفیت های بزرگ و کوچک قابل طراحی، اجرا و بهره برداری می باشند. پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی، برای تصفیه انواع فاضلاب بهداشتی مانند فاضلاب ویلا، منازل مسکونی، کمپ های کارگری و همچنین تصفیه فاضلاب صنعتی مانند کارخانه های پتروشیمی، فولاد، صنایع غذایی و غیره مناسب می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان، قیمت و خرید پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، با ما در تماس باشید.

 02126410244 و 02126410245

 09196576008

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن چیست؟

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، عمدتا تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی، هتل‌، بیمارستان‌، کارخانجات، کارگاه‌ها، صنایع و غیره، جهت جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و حفظ منابع آب، می باشد. مطابق استاندارد سازمان حفاظت محیط زیست، پساب تصفیه شده بایستی به یکی از سه منبع پذیرنده شامل آب های سطحی و چاه جذبی تخلیه و یا در مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز استفاده گردد.

طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن با توجه به دبی ورودی فاضلاب و پارامتر های آلاینده آن در ابعاد گوناگون از 3 متر مکعب قابل طراحی است. در صورت نبود فضای کافی پکیج تصفیه فاضلاب به صورت دفنی مورد بهره برداری قرار می گیرند. در طراحی آنها تمامی روش های تصفیه فاضلاب مثل، روش هوادهی گسترده، MBBR، IFAS و فرآیند تصفیه فاضلاب A2O قابلیت اجرا دارند.

کمیت و کیفیت فاضلاب تولیدی و خروجی از پارامتر های اصلی در طراحی پکیج های تصفیه فاضلاب به شمار می رود. استفاده از پلی اتیلن با چگالی بالا HDPE در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن باعث شده تا علاوه بر سبک تر بودن مقاومت بسیار بالایی در برابر افزایش دمای فاضلاب و مواد خورنده موجود در فاضلاب داشته باشد.

واحدهای مختلف در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

پکیج های تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، قابلیت طراحی برای تصفیه فاضلاب صنعتی و فاضلاب خانگی و همچنین قابلیت اجرا در هر شرایط آب و هوایی را دارند. مراحل تصفیه، به دو بخش اصلی تقسیم بندی می شود. مرحله اولیه، شامل ته نشینی ذرات بزرگ و معلق می شود و در تصفیه ثانویه با استفاده از روش بیولوژیکی و به کمک میکرواورگانیسم ها فرایند تصفیه فاضلاب کامل می شود. هر یک از این فرایند ها نیاز به واحد های و تجهیزات مختلفی دارند. در ادامه به توضیح مختصری از این تجهیزات پرداخته ایم:

نصب و راه اندازی پکیج پیش ساخته پلی اتیلن

واحد آشغالگیری

از سبد آشغالگیر، جهت جلوگیری از ورود انواع ذرات معلق موجود در فاضلاب، در ابتدای تصفیه خانه استفاده می شود. آشغالگیری یکی از مراحل تصفیه فیزیکی فاضلاب است، که با هدف حذف جامدات شناور، در پکیج جاگذاری می شود. این واحد می تواند از پمپ‌، هواده‌،‌ همزن‌، ‌لوله ها و سایر تجهیزات موجود، در مقابل گرفتگی، محافظت کند.

واحد متعادل ساز و ایستگاه پمپاژ فاضلاب

با توجه به اینکه معمولا تولید فاضلاب در طول شبانه روز چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی  متغیر می باشد،  فاضلاب خام جهت ورود به سيستم تصفيه وارد مخزن متعادل ساز و ایستگاه پمپاژ فاضلاب می شود. سپس بوسيله پمپ هاي فاضلابی تعبيه شده در اين قسمت به صورت یکنواخت، به سيستم تصفيه منتقل مي شود. جهت کنترل سطح فاضلاب و به منظور حفاظت از پمپ ها و جلوگيري از سر ريز شدن فاضلاب در اين مخزن، دستگاه سطح سنج براي حالت هاي Low  و  High  پيش بيني شده است.  همچنین اين مخزن مجهز به سرريز خروجي اضطراري خواهد بود.

واحد هوادهی

هوادهی فاضلاب، یک فرآیند تزریق هوا به فاضلاب است، تا هضم مواد آلی توسط باکتری های هوازی و آنزیم های تولید شده توسط آنها، شروع شود. این فرآیند، بخش اصلی در اکثر سیستم های تصفیه فاضلاب بیولوژیکی است. برخلاف تصفیه شیمیایی که از مواد شیمیایی و منعقد کننده برای واکنش و تثبیت آلاینده ها در جریان فاضلاب استفاده می کند، تصفیه بیولوژیکی از میکروارگانیسم هایی که به طور طبیعی در فاضلاب ها وجود دارند، برای حذف آلاینده‌های فاضلاب استفاده می کند. واحد هوادهی عموما شامل بلوئر (دمنده) و دیفیوزر می باشد. مهمترین روش های هوادهی در تصفیه فاضلاب به صورت عمقی و سطحی می باشد.

واحد ته نشینی ثانویه

در اثر هوادهی، توده های بیولوژیکی به صورت لخته هایی از لجن در فاضلاب شناور می شوند. در مخزن ته نشینی این لجن ها جدا می گردند و شفاف سازی فاضلاب صورت می پذیرد. ورودی واحد ته نشینی ثانویه معمولا در ارتفاع 60 سانتیمتری از کف مخزن قرار داشته و مایع مخلوط از ارتفاع 45 سانتیمتری وارد حوض ته نشینی می شود. به منظور ایجاد جریان آرام و جلوگیری از تلاطم خروجی بافل های جدا کننده نصب می شوند. شکل هندسی حوض ته نشینی، عمق مخزن ته نشینی و زمان ماند پساب در مخزن نیز از سایر عواملی است که در ته نشین سازی موثر واقع شده و در طراحی مخازن واحد ته نشینی ثانویه مورد توجه قرار می گیرند.

واحد گندزدایی یا ضدعفونی

پساب زلال شده پس از حوضچه ته نشینی به قسمت کلرزنی انتقال می یابد و گندزدایی در این قسمت انجام می شود. با استفاده از پکیج تزریق کلر، می توان باعث از بین رفتن تمامی میکروارگانیسم های آلاینده می شود. کلر به شکل جامد (هیپوکلریت کلسیم) ، مایع (هیپوکلریت سدیم یا آب ژاول) و گازی در دسترس است.

واحد نگهداری و هاضم لجن بیولوژیکی

لجن بیولوژیکی انباشته شده از سایر بخش ها واحد نگهداری و هاضم لجن بیولوژیکی منتقل شده و ذخیره می شود تا در فرصت مناسب به خارج از پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی انتقال داده شود. معمولا وقتی مقدار وزنی مواد فرار موجود در لجن به یک سوم وزن اولیه کاهش پیدا کرد لجن به صورت تثبیت شده در میاید و دفع و انتقال آن بلا مانع می باشد.

سدل گذاری برای پکیج تصفیه فاضلاب غیر دفنی

پکیج تصفیه فاضلاب غیر دفنی، مشابه پکیج تصفیه فاضلاب دفنی می باشد، با این تفاوت که پایه نگهدارنده یا سدل برای پکیج به صورت غیر دفنی استفاده می شود. این پایه نگهدارنده که سدل نام دارد، بسیار مقاوم و مستحکم می باشد و متناسب با ابعاد مخزن پکیج تصفیه، طراحی و ساخته می شود. پس از آماده سازی پکیج تصفیه و سدل، در محل نصبف سدل گذاری انجام شده و پکیج تصفیه فاضلاب به صورت غیر دفنی راه اندازی می شود. در تصویر زیر یک عکس از یک نمونه سدل قبل از قرارگیری پکیج روی آن، نشان داده شده است.

سدل گذاری برای پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی

کاتالوگ پکیج تصفیه فاضلاب

برای آشنایی بیشتر شما مشتریان عزیز، نسخه pdf کاتالوگ پکیج تصفیه فاضلاب شرکت آب سازه آماده سازی شده است. در این کاتالوگ اطلاعات کاملی درباره مشخصات فنی، ظرفیت، انواع مختلف دستگاه، اجزای سازنده و غیره درج شده است. جهت دانلود از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

سوالات متداول پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

در بعضی مواقع نزدیکی محل تصفیه خانه به محل سکونت ممکن است باعث ایجاد ظاهر ناخوشایند گردد. در این حالت با پوشاندن سطح تصفیه خانه و یا استفاده از مصالح قابل دفن (مانند بتن، پلی اتیلن) می توان تصفیه خانه را به صورت دفنی اجرا نمود. در پاره ای مواقع از روی تصفیه خانه دفنی می توان به عنوان فضای مفید استفاده کرد و بنابراین فضای اشغالی توسط تصفیه خانه های دفنی نسبت به غیر دفنی کمتر می تواند باشد.

 • اسیدها، بازها، مواد اسیدی و مواد قلیایی به هیچ عنوان روی بدنه پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن تاثیر ندارند.
 • این پکیج خیلی به ندرت دچار پوسیدگی، خوردگی، فرسودگی و زنگ زدگی می شود.
 •  به دلیل امکان دفن این نوع پکیج ها فضای بسیار کمی نسبت به دیگر پکیج های تصفیه اشغال می کند.
 • پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن پوشش کربنی دارد و در برابر تابش مستقیم نور خورشید بسیار مقاوم است.
 • امکان جابه جایی آن ها حتی چند سال بعد از نصب و راه اندازی
 • بهره‌برداری و نگهداری ساده به دلیل نوع طراحی و ساخت و تجهیزات و عدم نیاز به هزینه های رنگ آمیزی
 • سرعت بالا در ساخت، نصب و راه‌اندازی
 • هزینه پایین و سرعت بالای ساخت
 • عمر بسیار بالای پکیج های پلی اتیلن (بیش از ۵۰ سال)

تصفیه آب مجدد برای موارد متعددی که نیازی به کیفیت آب آشامیدنی ندارد، ضروری است چرا که این کار نیاز به استفاده آب شیرین را تا ۶۰ الی ۵۰ درصد کاهش می دهد. ضمن اینکه به کمبود آب نیز کمک می شود.

ارتفاع مخزن های پلی اتیلنی حداکثر 3 متر می باشد و با توجه به زیر سازی باید زمین تا عمقی بیش از 3 متر حفر و پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی در آن قرار می گیرد.

ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی بر اساس دبی فاضلاب ورودی و کیفیت آن تعیین می شود. هم چنین نوع فرایند تصفیه باعث تغییر در ابعاد و حجم پکیج می شود.

بسته به حجم و ابعاد، مدت زمان ساخت پکیج تصفیه فاضلاب و مجهز کردن ان به وسایل برقی بین سه تا شش ماه طول می کشد.

هیچ محدودیتی در نوع فاضلاب ورودی به پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی چه نوع دفنی و چه غیر دفنی وجود ندارد. انواع فاضلاب بهداشتی و صنعتی را می توان به کمک این پکیج ها تصفیه کرد.

امتیاز 5/5 از 6 رای

محصولات مرتبط

آب مصرفی در تولید و ساخت یک محصول تجاری و خروج آن بعنوان یک محصول ثانویه از سیستم را فاضلاب صنعتی می گویند. فاضلاب‌های صنعتی،...
آشغال گیر از ضروری ترین و مهم ترین بخش های تمام تصفیه خانه های فاضلاب شهری و صنعتی و یکی از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب...
فاضلاب بهداشتی به فاضلابی گفته می شود که توسط انسان به واسطه پساب حاصل از شستشو و نظافت، سرویس های بهداشتی، بیمارستانها و کارخانجات و…...
گروه صنعتی آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع بلوئر هوادهی از جمله بلوئر روتس، بلوئر ساید چنل، بلوئر مغناطیسی را به همراه انواع دیفیوزر به...
شرکت آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع دیفیوزر هوادهی می باشد. از دیفیوزر شرکت آب سازه در انواع پروژه های بزرگ و کوچک مانند پکیج...
پکینگ مدیا یکی از محصولات مورد استفاده در سیستم های تصفیه فاضلاب می باشد که بستری برای افزایش رشد چسبیده بیولوژیکی را فراهم میکند. پکینگ...
پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس GRP دارای راندمان بالا، مقاومت بالا در برابر خوردگی و فشارهای وارده و کیفیت و دوام زیاد هستند. با توجه...
یکی از محصولات پر کاربرد و پرفروش شرکت آب سازه، پکیج تصفیه فاضلاب فلزی با راندمان بالا بصورت پیش ساخته و از جنس کربن استیل...
چربی گیر رستوران یکی از انواع چربی گیر و از جمله تجهیزات تصفیه فاضلاب است. با استفاده از آن می توان، چربی های رستوران و...
این روز ها با توجه به کمبود آب و شرایط محیط زیست، تصفیه فاضلاب و پساب های بهداشتی و صنعتی به یک امر مهم و...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://absaze.com/?p=1038

نظرات شما

6 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر
  میشه از این پکیج ها برای تصفیه فاضلاب یک مجتمع ویلایی با جمعیت بین 50 تا 100 نفر که متغیره در فصل های مختلف استفاده کرد؟

  1. با عرض سلام خدمت شما همراه گرامی
   بله شما می تونید از پکیج پلی اتیلن دفنی با ظرفیت 20 متر مکعب استفاده کنید.
   کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود.

 2. سلام
  استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی رو برای یک مجتمع مسکونی در حال ساخت پیشنهاد می دهید؟ و به صورت دفنی یا غیر دفنی؟

  1. سلام خانم رها اسدی عزیز
   پکیج های تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی رو می تونید برای تصفیه فاضلاب بهداشتی برای یک مجتمع مسکونی استفاده بکنید.
   با توجه به فضایی هم که در دسترس دارید، می تونید نوع دفنی یا غیر دفنی رو براتون طراحی و اجرا بکنیم.
   اگر فضای شما محدود باشه، پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی رو بهتون پیشنهاد می کنم.
   با همکاران فروش به شماره 09196576008 و تلفن های دفتر 26410244-021 تماس بگیرید تا شما را در فرایند خرید شما را راهنمایی بکنند.

 3. سلام پکیج فاضلاب پلی اتیلن رو زیر زمین هم میتوان دفن کرد؟ و در صورتی پمپ ها خراب شد نحوه تعمیر به چه صورت؟

  1. سلام و عرض ادب
   بله پکیج تصفیه فاضلاب رو هم می تونیم به صورت دفنی طراحی و اجرا بکنیم. برای این اینکار از پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی استفاده می کنیم. هر پکیجج تصفیه فاضلاب، یک مخزن ایستگاه پمپاژ فاضلاب داره که به صورت دفنی نزدیک پکیج نصب میشه. این ایستگاه پمپاژ دارای دریچه بازدید هست و پمپ ها هم به صورت مستغرق هستند و با زنجیر می توان اونها رو خارج کرد. هر موقع نیاز به تعمیر باشه، سیستم مدتی خاموش میشه و پمپ ها با استفاده از زنجیر از سیستم خارج میشن و پس از تعمیر یا جایگزینی، دوباره سیستم تصفیه رو مجدد راه اندازی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *