پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی و غیردفنی گروه تخصصی آب سازه، به عنوان یکی از محصولات اصلی آب سازه در انواع ظرفیت های بزرگ و کوچک قابل طراحی، اجرا و بهره برداری می باشند. پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن یکی از انواع پکیج تصفیه فاضلاب می باشد. این پکیج ها به علت قابلیت منحصر به فرد محصولات پلی اتیلن در برابر خوردگی، جایگزین بسیار مناسبی برای پکیج های فلزی می باشند. همچنین به علت قیمت پایین تر سازه پلی اتیلن نسبت به فلزی، در مناطق مرطوب کشور، می توانند راهکار بسیار مقرون به صرفه و مناسب از نظر فنی برای انواع دیگر پکیج ها محسوب شوند.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

 02126410244 و 02126410245

09129512165 و 09196576008

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن تمامی واحد های موجود در یک سیستم تصفیه فاضلاب کامل را دارا می باشد. این پکیج ها در برابر مواد خورنده مقاومت بالاتری دارد و برای تصفیه انواع فاضلاب بهداشتی مانند فاضلاب ویلا، منازل مسکونی، کمپ های کارگری و همچنین تصفیه فاضلاب صنعتی مانند کارخانه های پتروشیمی، فولاد، صنایع غذایی و غیره مناسب می باشد.

💡 آنچه در این مطلب می خوانید:

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن چیست؟

یکی از جنس های بدنه مورد استفاده برای ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن است. پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن همانند سایر پکیج ها از تمامی واحد های تصفیه فاضلاب بهره مند است و می تواند برای تصفیه انواع فاضلاب های بهداشتی و صنعتی مناسب باشد. بر خلاف سایر سیستم ها مزیت اصلی این پکیج اجرا به شکل دفنی می باشد.

انواع پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن از لحاظ نوع نصب

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی را میتوان هم به شکل دفنی و هم به صورت غیر دفنی اجرا کرد. اما نوع دفنی آن به دلیل عدم نیاز به پایه و همچنین اشغال فضای کم بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی، با نصب و دفن در داخل خاک، در برابر سرما، گرما، اشتعال، پوسیدگی و خوردگی، یخ زدگی و جابجایی غیر اصولی مقاوم هستند. این پکیج، یک محصول منحصر به فرد در مجموعه محصولات شرکت آب سازه می باشند. طراحی تخصصی فرایندی و سازه ای توسط مهندسین فرایند گروه تخصصی و تولیدی آب سازه، از نقاط قوت اصلی این شرکت میباشد. به طور معمول این نوع پکیج، برای مواقعی استفاده می شود که کارفرمای محترم، فضای کافی برای نصب و راه اندازی پکیج بر روی زمین نداشته باشد.

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیردفنی، ساخته شده در شرکت آب سازه، در مناطق جنوبی کشور نظیر سایت میدان گازی هما و تابناک قابل ارائه و بازدید و در حال بهره برداری می باشد. برای ساخت پکیج به صورت غیر دفنی باید تمام نکات ایمنی و هم چنین با نصب سایه بان و  پایه های نگهدارنده یا سدل همراه باشد. این سدل ها بصورت مسلح بوده و کلیه محاسبات سازه ای آن توسط مهندسین سازه و مکانیک گروه تخصصی و تولیدی آب سازه انجام شده و نصب و اجرای آن نیز توسط تکنسین های نصب آب سازه یا با نظارت مستقیم آنها قابل انجام خواهد بود. در زیر برای آشنایی بیشتر شما عزیزان عکسی از پکیج غیردفنی نشان داده شده است.

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن چیست؟

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی فاضلاب خروجی از ساختمان های اداری ، مسکونی و کارخانجات صنعتی را می گیرد و طی یک فرآیند هوازی و از طریق دمیدن هوا برای باکتری های در حال رشد این پساب را به آبی زلال و بی بو و بی رنگ تبدیل می کند. پکیج های تصفیه فاضلاب به منظور تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب های بهداشتی- انسانی و پساب های صنعتی جهت جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و حفظ منابع آب، ساخته می شوند. کمیت و کیفیت فاضلاب تولیدی و خروجی از پارامتر های اصلی در طراحی پکیج های تصفیه فاضلاب به شمار می رود.

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن  عمدتا برای تصفیه فاضلاب اجتماعات کوچک شامل مجتمع های مسکونی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، کارخانجات، کارگاه‌ها، صنایع و غیره می باشد. مطابق استاندارد سازمان حفاظت محیط زیست پساب تصفیه شده بایستی به یکی از سه منبع پذیرنده شامل آب های سطحی و چاه جذبی تخلیه و یا در مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز استفاده گردد.

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

مزایای استفاده از پکیج های تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

 • کاهش هزینه های مرتبط با خرید زمین و فضای مورد نیاز به دلیل دفنی بودن و قرار گرفتن تمامی واحد ها درون زمین.
 •  سرعت اجرا و راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن نسبت به سایر پکیج ها بسیار بالاتر است. پس از نصب، خیلی سریع و ساده قابل استفاده و بهره برداری می باشد.
 • پلی اتیلن از استحکام، انعطاف پذیری، مقاومت بالا و اصطکاک خیلی کمی برخوردار است، همین امر باعث می شود که استفاده از آن برای پکیج تصفیه فاضلاب مناسب باشد. اصطکاک را کم کمک می کند تا با یک مخزن به ضخامت کم‌، میزان انتقال ماده و سیال در سیستم تصفیه پساب بیشتر باشد.
 • مقاومت در برابر دما های بالا تا 120 درجه سانتیگراد.

ساخت و نصب پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

 با توجه به رشد تولید مواد پلی اتیلن و همچنین نفت خیز بودن کشور ما این محصولات به شدت مورد توجه مراکز مختلف مانند بیمارستان ها، کارخانجات و مجتمع های مسکونی قرار گرفته است. استفاده از پلی اتیلن با چگالی بالا HDPE در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن باعث شده تا علاوه بر سبک تر بودن مقاومت بسیار بالایی در برابر افزایش دمای فاضلاب و مواد خو رنده موجود در فاضلاب داشته باشد. در طراحی این پکیج ها تمامی روش های تصفیه فاضلاب مانند هوادهی گسترده، EAAS، MBBR، IFAS و A2O قابلیت اجرا را دارند. همچنین تمامی تاسیسات و انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب، قابل بهره برداری در این پکیج هستند.

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن با توجه به دبی ورودی فاضلاب و پارامتر های آلاینده آن در ابعاد گوناگون از 3 متر مکعب قابل طراحی است. در صورت نبود فضای کافی در محیط برای نصب پکیج تصفیه فاضلاب این پکیج ها به صورت دفنی مورد بهره برداری قرار می گیرند.

طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب ذفنی و غیر دفنی

مهمترین ویژگی های پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن  چیست؟

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن معمولا عمر مفیدی در حدود 50 سال دارند، که همین موضوع باعث ترغیب بیشتر به استفاده از آن ها در پروژه ها می گردد.

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی دفنی مقاومت بسیار بالایی در اثر شرایط خورندگی خاک های سولفاته و دیگر خاک ها را دارند. همچنین مقاومت بالا در مقابل شرایط خورندگی اسیدی و بازی محیط دارند. این موضوع باعث می شود تا علاوه بر مزایای اقتصادی به حفظ محیط زیست کمک کند و کمتر از مواد شیمیایی آسیب زا برای خاک استفاده می شود.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی در مقایسه با سایر انواع پکیج های فلزی و بتنی می‌تواند مقرون به صرفه تر باشد.

با توجه به اینکه این  پکیج از قبل آماده و در کارخانه مونتاژ می شود، در محل نصب به راحتی و سرعت نصب و راه اندازی می شود.

پکیج های دفنی، به علت مدفون بودن در زمین فضای کمتری نسبت به دیگر پکیج ها استفاده می کنند.  با توجه به این موضوع که پکیج تصفیه فاضلاب در زیر خاک مدفون است، در اثر شرایط محیطی مانند نور خورشید، باد و باران قرار نمی گیرد. این موضوع باعث افزایش طول عمر آن در دراز مدت می شود.

با توجه به این موضوع که تمام فرایندهای تصفیه در زیر خاک و فقط در پکیج انجام می شود، فرایند تصفیه بدون بو و با کارایی و راندمان بالا انجام می شود.

مشخصات فنی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

 • استحکام بسیار بالایی دارند و می توان آنها را بدون استفاده از سازه نگهبان مدفون کرد.
 • در مقابل خوردگی و مواد شیمیایی مقاومت بسیار بالایی دارد.
 • هیچ نوع ماده اسیدی و قلیایی بر آن تاثیر نخواهد گذاشت.
 • حمل و نقل و نصب آن راحت است زیرا وزن استاندارد دارد.
 • می توان آن را در ابعاد دلخواه، با حفظ حجم از قطر 1000 الی 3000 میلیمتر، طراحی و تولید کرد.
 • از پوشش ضد UV در بدنه داخلی و بیرونی دستگاه استفاده شده است، برای زمان هایی که مخزن در معرض نور خورشید قرار می گیرد.
 • بصورت سیستم آماده به نصب می­باشد.
 • آب بندی کامل شده است.
 • دارای دریچه هوابند و نردبان دسترسی است.
 • دارای محیطی سالم و بهداشتی می باشد.
 • در حوادثی مانند زلزله صدمه و آسیب نمی بیند.

 

مشخصات فنی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

واحدهای مختلف در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

با کمک پکیج تصفیه فاضلاب که تمامی اجزای یک تصفیه خانه فاضلاب را در مقیاس کوچک در اختیار دارد تصفیه فاضلاب برای همه میسر شده است. این پکیج ها قابلیت طراحی برای فاضلاب صنعتی و فاضلاب خانگی و همچنین قابلیت اجرا در هر شرایط آب و هوایی را دارند.

تصفیه به دو بخش اصلی تقسیم بندی می شود. اولیه که شامل ته نشینی ذرات بزرگ و معلق می شود. تصفیه ثانویه که با استفاده از روش بیولوژیکی و به کمک میکرواورگانیسم ها فرایند تصفیه فاضلاب کامل می شود. هر یک از این فرایند ها نیاز به واحد های و تجهیزات مختلفی دارند.

نقشه پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

واحد آشغالگیر

جهت جلوگیری از ورود انواع ذرات معلق موجود در فاضلاب به واحد های پیکج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن از یک سبد آشغالگیر در ابتدای ورودی تصفیه خانه استفاده می شود. آشغالگیری که یکی از مراحل تصفیه فیزیکی فاضلاب است، با هدف حذف جامدات شناور در فاضلاب، در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن کار گذاری شده‌اند. این واحد می تواند از پمپ‌، هواده‌،‌ همزن‌، ‌لوله ها و سایر تجهیزات موجود در پکیج تصفیه فاضلاب در مقابل گرفتگی، محافظت کند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی،‌ بسیاری از انواع آشغالگیر توانایی حذف جامدات کوچکتر و حتی در برخی ذرات ریز و معلق را نیز دارند. در صورتی که از آشغالگیر با توانایی حذف ذرات معلق موجود در فاضلاب استفاده نشود، با اضافه کردن یک واحد دانه گیر به سیستم،‌ پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن را از ذرات معلق، حفظ می کنیم. امروزه با تعبیه آشغالگیر های مکانیکی می توان نقش اپراتور در تعمیرات و نگهداری از سیستم آشغالگیر را کاهش داد.

واحد متعادل ساز و ایستگاه پمپاژ فاضلاب

با توجه به اینکه معمولا تولید فاضلاب در طول شبانه روز چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی  متغیر می باشد  فاضلاب خام جهت ورود به سيستم تصفيه وارد مخزن متعادل ساز و ایستگاه پمپاژ فاضلاب می شود و سپس بوسيله پمپ هاي فاضلابی تعبيه شده در اين قسمت به صورت یکنواخت  به سيستم تصفيه منتقل مي شود. جهت کنترل سطح فاضلاب و به منظور حفاظت از پمپ ها و جلوگيري از سر ريز شدن فاضلاب در اين مخزن، دستگاه سطح سنج براي حالت هاي Low  و  High  پيش بيني شده است.  همچنین اين مخزن مجهز به سرريز خروجي اضطراري خواهد بود.

به طور کلی وظیفه متعادل ساز در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، همسان سازی و متعادل کردن جریان پساب و کنترل سرعت هیدرولیک است. همسان سازی جریان، مانع از خروج مواد جامد و آلی از فرآیند تصفیه و ورود آن ها به مرحله بعدی فرایند می شود. در واقع این سیستم جریان را کنترل می کند تا زمان کافی برای انجام تصفیه فیزیکی،‌ بیولوژیکی و شیمیایی وجود داشته باشد.

 

واحد ایستگاه پمپاژ و متعادل ساز در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن - آب سازه

واحد هوادهی

هوادهی فاضلاب، یک فرآیند تزریق هوا به فاضلاب است تا هضم مواد آلی توسط باکتری های هوازی و آنزیم های تولید شده توسط آن ها، شروع شود. این فرآیند، بخش اصلی در اکثر سیستم های تصفیه فاضلاب بیولوژیکی است. برخلاف تصفیه شیمیایی که از مواد شیمیایی و منعقد کننده برای واکنش و تثبیت آلاینده ها در جریان فاضلاب استفاده می کند، تصفیه بیولوژیکی از میکروارگانیسم هایی که به طور طبیعی در فاضلاب ها وجود دارند برای حذف آلاینده‌های فاضلاب استفاده می کند. واحد هوادهی عموما شامل مخزن هوادهی از جنس پلی اتیلن، بلوئر و دیفیوزر می باشد. به این نوع پکیج تصفیه فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده می گویند. مهمترین روش های هوادهی در تصفیه فاضلاب به صورت عمقی و سطحی می باشد.

 • هواده های عمقی

در این روش، تزریق هوا به درون فاضلاب با کمک بلوئر (دمنده) و توسط لوله‌های تحت فشار انجام می‌گیرد. در این روش سیستم توزیع هوا، انتقال هوا، دمنده ‎های هوا حباب‌های هوا توسط دیفیوزر های حباب ریز با غشاء ممبرانی به صورت دیسکی یا لوله ای باشند.

 • هواده های سطحی

تصفیه فاضلاب با هوادهی سطحی با اختلاط و پاشش قطرات فاضلاب به هوا موجب افزایش سطح تماس سیال با هوا شده و موجب هوادهی فاضلاب می شود. همچنین افزایش سطح تماس فاضلاب با هوا، و تامین مقدار کافی اکسیژن برایمیکروارگانیسم ها در حوضچه هوادهی، مواد آلی و ناپایدار فاضلاب تجزیه و تبدیل به مواد پایدار و فساد ناپذیر(ترکیبات معدنی) می شوند.

نصب و راه اندازی پکیج پیش ساخته پلی اتیلن

واحد ته نشینی ثانویه

در اثر هوادهی، توده های بیولوژیکی به صورت لخته هایی از لجن در فاضلاب شناور می شوند که در یک مخزن ته نشینی این لجن ها جدا می گردند و شفاف سازی فاضلاب صورت می پذیرد.، واحد ته نشینی ثانویه یکی از مهمترین واحدها در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی است که جهت ته نشین نمودن فلوک ها و ذرات معلق لجن از جنس پلی اتیلن و یا ورق گالوانیزه ساخته می شوند.

ورودی واحد ته نشینی ثانویه معمولا در ارتفاع 60 سانتیمتری از کف مخزن قرار داشته و مایع مخلوط از ارتفاع 45 سانتیمتری وارد حوض ته نشینی می شود. به منظور ایجاد جریان آرام و جلوگیری از تلاطم خروجی بافل های جدا کننده نصب می شوند. شکل هندسی حوض ته نشینی، عمق مخزن ته نشینی و زمان ماند پساب در مخزن نیز از سایر عواملی است که در ته نشین سازی موثر واقع شده و در طراحی مخازن واحد ته نشینی ثانویه مورد توجه قرار می گیرند.

واحد گندزدایی یا ضدعفونی

پساب زلال شده پس از حوضچه ته نشینی به قسمت کلرزنی انتقال می یابد و گندزدایی در این قسمت انجام می شود. با استفاده از پکیج تزریق کلر می توان باعث از بین رفتن تمامی میکروارگانیسم های آلاینده می شود. کلر به شکل جامد (هیپوکلریت کلسیم) ، مایع (هیپوکلریت سدیم یا آب ژاول) و گازی در دسترس است.

واحد نگهداری و هاضم لجن بیولوژیکی

لجن بیولوژیکی انباشته شده از سایر بخش ها واحد نگهداری و هاضم لجن بیولوژیکی منتقل شده و ذخیره می شود تا در فرصت مناسب به خارج از پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی انتقال داده شود. معمولا وقتی مقدار وزنی مواد فرار موجود در لجن به یک سوم وزن اولیه کاهش پیدا کرد لجن به صورت تثبیت شده در میاید و دفع و انتقال آن بلا مانع می باشد.

سدل گذاری برای پکیج تصفیه فاضلاب غیر دفنی

پکیج تصفیه فاضلاب غیر دفنی، مشابه پکیج تصفیه فاضلاب دفنی می باشد، با این تفاوت که پایه نگهدارنده یا سدل برای پکیج به صورت غیر دفنی استفاده می شود. این پایه نگهدارنده که سدل نام دارد، بسیار مقاوم و مستحکم می باشد و متناسب با ابعاد مخزن پکیج تصفیه، طراحی و ساخته می شود. پس از آماده سازی پکیج تصفیه و سدل، در محل نصبف سدل گذاری انجام شده و پکیج تصفیه فاضلاب به صورت غیر دفنی راه اندازی می شود. در تصویر زیر یک عکس از یک نمونه سدل قبل از قرارگیری پکیج روی آن، نشان داده شده است.

سدل گذاری برای پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن غیر دفنی

هدف از استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب چیست؟

یکی از رایج ترین راه های کنترل آلودگی های موجود در محیط زیست تصفیه فاضلاب است. هدف نهایی مراکز تصفیه فاضلاب، پاکسازی فاضلاب به منظور تخلیه به رودخانه، زمین و سایر منابع دریافت کننده آب است. عملکرد تصفیه خانه فاضلاب همانند آنچه که در طبیعت رخ می دهد می باشد با این تفاوت که به روند تصفیه فاضلاب سرعت می بخشد.

عوامل موثر در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی

عوامل مختلفی بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن تاثیر مستقیم و غیر مستقیم دارند. پارامتر های طراحی پکیج تصفیه مانند دبی ورودی، میزان آلاینده ها، نوع استفاده از فاضلاب تصفیه شده و فرآیند انتخابی برای تصفیه فاضلاب از عوامل مستقیم تاثیرگذار و پارامتر هایی مانند سرعت  و تجهیزات مورد استفاده از عوامل غیر مستقیم تاثیرگذار بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی هستند که در ادامه به تشریح این موارد پرداخته شده است.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

بر اساس موارد گفته شده در بالا، مانند نوع پکیج تصفیه فاضلاب دفنی و غیر دفنی و ابعاد پکیج و میزان فاضلاب ورودی، قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت خرید و مشخصات پکیج تصفیه فاضلاب بپلی اتیلن با آب سازه در تماس باشید.

سوالات متداول پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

در بعضی مواقع نزدیکی محل تصفیه خانه به محل سکونت ممکن است باعث ایجاد ظاهر ناخوشایند گردد. در این حالت با پوشاندن سطح تصفیه خانه و یا استفاده از مصالح قابل دفن (مانند بتن، پلی اتیلن) می توان تصفیه خانه را به صورت دفنی اجرا نمود. در پاره ای مواقع از روی تصفیه خانه دفنی می توان به عنوان فضای مفید استفاده کرد و بنابراین فضای اشغالی توسط تصفیه خانه های دفنی نسبت به غیر دفنی کمتر می تواند باشد.

 • اسیدها، بازها، مواد اسیدی و مواد قلیایی به هیچ عنوان روی بدنه پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن تاثیر ندارند.
 • این پکیج خیلی به ندرت دچار پوسیدگی، خوردگی، فرسودگی و زنگ زدگی می شود.
 •  به دلیل امکان دفن این نوع پکیج ها فضای بسیار کمی نسبت به دیگر پکیج های تصفیه اشغال می کند.
 • پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن پوشش کربنی دارد و در برابر تابش مستقیم نور خورشید بسیار مقاوم است.
 • امکان جابه جایی آن ها حتی چند سال بعد از نصب و راه اندازی
 • بهره‌برداری و نگهداری ساده به دلیل نوع طراحی و ساخت و تجهیزات و عدم نیاز به هزینه های رنگ آمیزی
 • سرعت بالا در ساخت، نصب و راه‌اندازی
 • هزینه پایین و سرعت بالای ساخت
 • عمر بسیار بالای پکیج های پلی اتیلن (بیش از ۵۰ سال)

تصفیه آب مجدد برای موارد متعددی که نیازی به کیفیت آب آشامیدنی ندارد، ضروری است چرا که این کار نیاز به استفاده آب شیرین را تا ۶۰ الی ۵۰ درصد کاهش می دهد. ضمن اینکه به کمبود آب نیز کمک می شود.

ارتفاع مخزن های پلی اتیلنی حداکثر 3 متر می باشد و با توجه به زیر سازی باید زمین تا عمقی بیش از 3 متر حفر و پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی در آن قرار می گیرد.

ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی بر اساس دبی فاضلاب ورودی و کیفیت آن تعیین می شود. هم چنین نوع فرایند تصفیه باعث تغییر در ابعاد و حجم پکیج می شود.

بسته به حجم و ابعاد، مدت زمان ساخت پکیج تصفیه فاضلاب و مجهز کردن ان به وسایل برقی بین سه تا شش ماه طول می کشد.

هیچ محدودیتی در نوع فاضلاب ورودی به پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی چه نوع دفنی و چه غیر دفنی وجود ندارد. انواع فاضلاب بهداشتی و صنعتی را می توان به کمک این پکیج ها تصفیه کرد.

ویژگی امتیاز
قیمت تضمینی ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
فروش و نصب ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
مشاوره ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵

امتیاز 5/5 از 4 رای

محصولات مرتبط

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی یکی از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب می باشد که جهت تصفیه پساب صنعتی از فرآیند هایی مانند انعقاد و لخته سازی،...
آشغالگیر از ضروری ترین و مهم ترین بخش های تمام تصفیه خانه های فاضلاب شهری و صنعتی و یکی از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب است....
پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی یکی از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب است که با استفاده از آن می توان انواع پساب، آلاینده ها و فاضلاب بهداشتی...
گروه صنعتی آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع بلوئر هوادهی از جمله بلوئر روتس، بلوئر ساید چنل، بلوئر مغناطیسی را به همراه انواع دیفیوزر به...
شرکت آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع دیفیوزر هوادهی می باشد. از دیفیوزر شرکت آب سازه در انواع پروژه های بزرگ و کوچک مانند پکیج...
پکینگ مدیا یکی از محصولات مورد استفاده در سیستم های تصفیه فاضلاب می باشد که بستری برای افزایش رشد چسبیده بیولوژیکی را فراهم میکند. پکینگ...
پکیج تصفیه فاضلاب با فرآیند دیسک بیولوژیکی چرخ دوار یا (RBC) Rotating Biological Contactor، یکی از تجهیزات تصفیه فاضلاب است که به عنوان یک فرآیند...
پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس GRP دارای راندمان بالا، مقاومت بالا در برابر خوردگی و فشارهای وارده و کیفیت و دوام زیاد هستند. با توجه...
یکی از محصولات پر کاربرد و پرفروش شرکت آب سازه، پکیج تصفیه فاضلاب فلزی با راندمان بالا بصورت پیش ساخته و از جنس کربن استیل...
پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده یا روش هوادهی EAAS که معادل Extended Aerobic Activated Sludge می باشد، یکی از مرسوم ترین روش های...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://elementorfa.ir/?p=1038

نظرات شما

6 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر
  میشه از این پکیج ها برای تصفیه فاضلاب یک مجتمع ویلایی با جمعیت بین 50 تا 100 نفر که متغیره در فصل های مختلف استفاده کرد؟

  1. با عرض سلام خدمت شما همراه گرامی
   بله شما می تونید از پکیج پلی اتیلن دفنی با ظرفیت 20 متر مکعب استفاده کنید.
   کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود.

 2. سلام
  استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی رو برای یک مجتمع مسکونی در حال ساخت پیشنهاد می دهید؟ و به صورت دفنی یا غیر دفنی؟

  1. سلام خانم رها اسدی عزیز
   پکیج های تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی رو می تونید برای تصفیه فاضلاب بهداشتی برای یک مجتمع مسکونی استفاده بکنید.
   با توجه به فضایی هم که در دسترس دارید، می تونید نوع دفنی یا غیر دفنی رو براتون طراحی و اجرا بکنیم.
   اگر فضای شما محدود باشه، پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی رو بهتون پیشنهاد می کنم.
   با همکاران فروش به شماره 09129512165 و تلفن های دفتر 26410244-021 تماس بگیرید تا شما را در فرایند خرید شما را راهنمایی بکنند.

 3. سلام پکیج فاضلاب پلی اتیلن رو زیر زمین هم میتوان دفن کرد؟ و در صورتی پمپ ها خراب شد نحوه تعمیر به چه صورت؟

  1. سلام و عرض ادب
   بله پکیج تصفیه فاضلاب رو هم می تونیم به صورت دفنی طراحی و اجرا بکنیم. برای این اینکار از پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن دفنی استفاده می کنیم. هر پکیجج تصفیه فاضلاب، یک مخزن ایستگاه پمپاژ فاضلاب داره که به صورت دفنی نزدیک پکیج نصب میشه. این ایستگاه پمپاژ دارای دریچه بازدید هست و پمپ ها هم به صورت مستغرق هستند و با زنجیر می توان اونها رو خارج کرد. هر موقع نیاز به تعمیر باشه، سیستم مدتی خاموش میشه و پمپ ها با استفاده از زنجیر از سیستم خارج میشن و پس از تعمیر یا جایگزینی، دوباره سیستم تصفیه رو مجدد راه اندازی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *