قیمت و خرید پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

قیمت و خرید پکیج تصفیه فاضلاب فلزی - آب سازه

یکی از محصولات پر کاربرد و پرفروش شرکت آب سازه، پکیج تصفیه فاضلاب فلزی بصورت پیش ساخته و از جنس کربن استیل می باشد. نمونه پکیج های تصفیه فاضلاب فلزی آب سازه در اقصی نقاط کشور نظیر سایت های مس (استان کرمان نظیر بابک مس، سیرجان و …)، سایت های نفت و گازی (عسلویه سایت هما و تابناک و …)، سایت های صنعتی و تولیدی (گروه صنعتی تکوین، پارس، دشتابی و …) قابل مشاهده و بازدید می باشد.

جهت اطلاع از قیمت و خرید پکیج تصفیه فاضلاب فلزی و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

09129512165

این پکیج تصفیه فاضلاب، به علت جنس فلز در معرض خوردگی قرار دارند. سندبلاست کامل و استفاده از پوشش های اپوکسی در لایه های مختلف بیرونی و درونی، با ضخامت استاندارد، از خصوصیات اصلی پکیج های تصفیه فاضلاب فلزی گروه صنعتی و تولیدی آب سازه می باشد. این امر موجب به جلوگیری از خوردگی و افزایش دوام و عمر مفید بیشتر پکیج تصفیه فاضلاب فلزی می شود.

مهندسین واحد طراحی گروه مهندسی آب سازه، در تمامی ساعات شبانه روز، در ارتباط با طراحی و تولید انواع پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی به شما مشاوره تلفنی خواهند داد. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی یکی از انواع پکیج تصفیه فاضلاب می باشد. طراحی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی بر اساس نوع فاضلاب ورودی، نوع فلز، میزان فاضلاب، ظرفیت و دبی روزانه و دیگر پارامتر های تعیین کننده در قیمت، محاسبه می شوند.

💡 فهرست راهنما

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی چیست؟

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی از کربن استیل ساخته شده است. این کربن استیل، یک آلیاژ فلزی، ترکیبی از دو عنصر، آهن و کربن است. سایر عناصر در مقادیر بسیار اندک برای تاثیرگذاری بر خواص آن موجود هستند. میزان و مقدار عنصر کربن مصرف شده،‌ میران سختی آلیاژ‌ را تعیین می کند. میزان کم کربن،‌ آلیاژ نرم تر و میزان زیاد کربن، این فلز را سخت تر و استحکام را بیشتر می کند، همچنین نقطه ذوب نیز کاهش می یابد. کربن استیل با محتوای کربن بالا مشخص می شود، که معمولاً تا 1-2 درصد وزن آن است. موسسه آهن و فولاد آمریکا (ASISI) با رعایت ضوابط زیر، کربن استیل را تعریف می کند:

 • حداقل محتوای مورد نیاز برای کروم، کبالت، نیکل، تیتانیوم، تنگستن، وانادیوم یا سایر فلزات مقاوم در برابر خوردگی.
 • حداقل محتوای مس مورد نیاز نباید بیش از 0.4 درصد باشد.
 • حداکثر مقدار منگنز نباید از 1.65 درصد بیشتر باشد.
 • حداکثر محتوای مس نباید از 0.6 درصد بیشتر باشد.
 • حداکثر محتوای سیلیکون نباید بیش از 0.6 درصد باشد.

مزیت نصب پکیج ­تصفیه­ فاضلاب صنعتی به خصوص در کارخانه ها استفاده مجدد از پساب در خط تولید و کاهش هزینه های گزاف مربوط به انتقال آب به شهرک‌های صنعتی و یا ساخت تصفیه خانه های بزرگ آب بود. جنس این پکیج ها بیشتر از نوع فلزی و بتنی است و نوع فلزی آن به دلیل هزینه کمتر در راه اندازی و راهبری و قابلیت جابجایی، متقاضیان بیشتری دارد.

طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی- آب سازه

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب فلزی چیست؟

به دلیل وجود مواد شیمیایی آلوده کننده و همچنین آلاینده های میکروبی مختلف در پساب های صنعتی و بهداشتی، روش‌های کاربردی جهت حذف آنها نیز متفاوت است. با توجه به این موضوع، فاضلاب در مراحل متعددی تصفیه می‌گردد. روش‌هایی که جهت افزایش کیفیت فاضلاب بکار می‌رود، می‌توان به تصفیه فیزیکی، شیمیایی و بیوشیمیایی اشاره نمود. اجرای هرکدام از این روش‌ها، نیازمند تجهیزات متعدد و فضای زیاد است و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست.به همین دلیل، کارخانجات و مراکز درمانی و بیمارستانی تمایلی به تصفیه پساب ندارند. از طرفی، ساخت مراکز جمع آوری و انتقال فاضلاب به تصفیه خانه های بزرگ، نیاز به صرف هزینه های هنگفت داشته و همچنین نگهداری آن با مشکلات زیادی روبرو است.

بنابراین متخصصان اقدام به طراحی و تولید سیستم های پکیج تصفیه فاضلاب فلزی نموده اند. با ظهور این پکیج ها که در واقع یک تصفیه خانه کامل به همراه واحدهای فرآیندی مختلف در مقیاس کوچک است، ترغیب کارخانجات مختلف، مراکز درمانی، اداری و.. جهت نصب آن افزایش یافت. در این فرایند، پساب خروجی مربوط به این واحدها، وارد پکیج شده و سپس با انجام چندین عملیات فیزیکی، شیمیایی و بیوشیمیایی، مواد آلی، معدنی و بیماری‌زای موجود در فاضلاب این واحدها کاهش یافت و در نهایت، پسابی زلال و بی بو به عنوان خروجی به طبیعت ارائه شد.

برخی از کاربردهای پکیج تصفیه فاضلاب فلزی عبارت است از:

پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

ویلا ها به دلیل عدم دسترسی به شبکه فاضلاب شهری برای دفع فاضلاب خود با مشکلات زیادی مواجه هستند. استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب ویلا فلزی یک راه حل قابل قبول برای تصفیه فاضلاب ویلا می باشد. این پکیج ها همانند پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی شامل تمامی واحد ها و فرایند های مورد نیاز برای تصفیه فاضلاب تا حد قابل قبول می باشد.

تصفیه فاضلاب کارواش

کارواش ها در سطح شهر یکی از مراکز مهم مصرف کننده آب هستند. با توجه به حجم بالای آب و میزان آلایندگی بالای پساب کارواش ها تخلیه آن ها به شبکه فاضلاب شهری و یا چاه های جذبی باعث ایجاد مشکلات عدیده ای می شود. پکیج تصفیه فاضلاب کارواش یکی از انواع پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی می باشد که می تواند برای مقابله با مشکل پساب کارواش ها بسیار کارامد باشد.

پکیج تصفیه فاضلاب قالیشویی

فاضلاب قالیشویی همانند کارواش شامل مقادیر زیادی دترجنت و شوینده است. معمولا پساب های قالیشویی درون چاه های جذبی تخلیه می شود. که باعث می شود به مرور زمان وارد آب های زیر زمینی شوند.استاندارد های سازمان محیط زیست اجازه ورود همچین پسابی را به منابع آب نمی دهد. بنابراین بهتر است برای تصفیه این نوع فاضلاب از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی قالیشویی استفاده کرد.

سیستم تصفیه فاضلاب کشتارگاه ها

وجود خون، چربی و روغن بالا در پساب کشتارگاه ممنوعیت شدیدی برای تخلیه این پساب به محیط زیست به وجود آورده است. با تعبیه واحد چربی گیر در پکیج تصفیه فاضلاب کشتارگاه فلزی  به راحتی می توان مشکلات مربوط به این نوع پساب را برطرف کرد.

تصفیه فاضلاب بیمارستان

فاضلاب بیمارستان ترکیبی از فاضلاب بهداشتی و صنعتی است. چرا که در آن مقادیر بالایی از مواد آنتی باکتریال و شیمیایی یافت می شوند. ورود این مواد به منابع آبی باعث آسیب به موجودات زنده و در نهایت انسان می شود. پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستانی فلزی با از بین بردن این مواد شیمیایی و دارویی و همچنین تصفیه فاضلاب انسانی می تواند بهترین گزینه برای بیمارستان ها باشد.

تصفیه انواع فاضلاب صنعتی

فاضلاب صنعتی شامل انواع پساب های مختلف خروجی از کارخانه های مختلف می شود. پساب کارخانجات پتروشیمی، فولاد و غیره می تواند با پکیج تصفیه فاضلاب فلزی صنعتی مورد تصفیه قرار بگیرد.

تجهیزات پکیج تصفیه فاضلاب فلزی چیست؟

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی دستگاهی است که دارای کلیه تجهیزات تصفیه فاضلاب و مخازن مورد نیاز جهت انجام فرآیند تصفیه فاضلاب است. جنس مخازن تصفیه فاضلاب از کربن استیل با پوشش اپوکسی است. از پکیج فلزی تصفیه فاضلاب می توان برای تصفیه انواع فاضلاب های بهداشتی و صنعتی در ظرفیت‌های کوچک استفاده نمود.

در این پکیج ها کلیه مخازن، واحدها و تجهیزات مورد نیاز سیستم تصفیه در یک واحد مجتمع شده و سیستم را قادر می سازد که بطور مستقل عملیات تصفیه فاضلاب را به انجام برساند. همچنین این پکیج ها را می توان در کارگاه های مجهز ساخته و در محل پروژه نصب نمود و بدین ترتیب ضمن ارتقاء کیفیت ساخت می توان زمان مورد نیاز اجرای پروژه را به حداقل رساند.

این پکیج ها قادر هستند که انواع فاضلابهای بهداشتی و صنعتی را مطابق استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست ایران تصفیه نموده و از آنها جهت مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز  استفاده نمود. همچنین با نصب واحدهای تصفیه تکمیلی می توان پساب خروجی پکیج تصفیه فاضلاب را برای استفاده مجدد و بازچرخانی آب تصفیه و آماده سازی کرد.

تجهیزات پکیج تصفیه فاضلاب فلزی - آب سازه

انواع پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

پکیج های تصفیه فاضلاب فلزی را بر اساس فاکتورهای مختلف می توان طبقه بندی نمود. مهم ترین آنها، نوع فاضلاب ورودی به پکیج می باشد. با توجه به تفاوت زیادی که در آلاینده های موجود در پساب ها وجود داشته و نیاز به روش های کاملا متفاوت برای حذف هر یک وجود دارد. لذا این پکیج را می توان در گروه های کلی زیر تقسیم بندی نمود:

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

یکی از سنگین ترین و خطرناک ترین فاضلاب هایی که وارد محیط زیست میشوند، فاضلاب تولید شده از واحدهای صنعتی و کارخانجات می باشد. این نوع فاضلاب دارای حجم بالایی از مواد شیمیایی و آلی، فلزات سنگین و مضر بوده که به شدت به محیط زیست و سلامت انسان و موجودات آسیب وارد می کنند.

دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی مجموعه ای از فرآیندهای تصفیه فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی را برای حذف این آلاینده ها ارائه داده و مورد استفاده در محیط های صنعتی می باشد. این پکیج به عنوان مثال قابل استفاده در کارخانجات تولید مواد پتروشیمی، داروسازی، نساجی، رنگرزی، تولید کاغذ می باشد. در اغلب مواقع فاضلاب ورودی را در خروجی به آب قابل استفاده مجدد در محیط های صنعتی یا کشاورزی تبدیل می کند.

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی-انسانی

ورود فاضلاب تولید شده در محیط های مسکونی و بیمارستانی از دیگر تهدیدهای بزرگ برای سلامت انسان و سایر موجودات به شمار می رود که در شیوع بیماری های واگیردار نقش مهمی دارند. به همین منظور قبل از ورود این پساب ها به طبیعت لازم است چندین مرحله تصفیه بر روی آنها صورت گیرد.

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی یا انسانی مجموعه ای از فرآیندهای فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی را شامل میشود. با توجه به نوع آلاینده ها روش های مختلفی در هر یک به کار گرفته میشود. این تجهیزات را می توان در محیط هایی از قبیل کمپ های نظامی و آموزشی، شهرک های مسکونی، بیمارستان ها و کلینیک های درمانی و مراکز تفریحی و فرودگاه ها و ترمینال های مسافربری مورد استفاده قرار داد.

حمل و نصب پکیج تصفیه فاضلاب فلزی- آب سازه

مزایای پکیج فلزی تصفیه فاضلاب تولیدی گروه تخصصی آب سازه

 • نصب، راه اندازی و بهره برداری بسیار آسان نسبت به بقیه پکیج ها
 • قابلیت تغییر ساختار و افزایش ظرفیت پکیج در مواقعی که نیاز به تغییر روش تصفیه وجود دارد
 • راندمان بالا در تصفیه فاضلاب
 • هزینه کم برای راه اندازی، نصب و نگهداری
 • قابلیت حمل و جا به جایی آسان
 • عدم تولید بو در محیط
 • نیاز به فضای بسیار کم برای جایگذاری پکیج
 • طراحی منحصر به فرد بر اساس شرایط محیط، نوع فاضلاب، میزان کیفیت مورد نظر برای خروجی
 • مقاومت و استحکام زیاد
 • قابل بازیافت مواد اولیه به کار رفته در آن

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب فلزی- آب سازه

واحدهای مختلف پکیج تصفیه فاضلاب فلزی به روش هوادهی گسترده (EAAS)

اجزای پکیج تصفیه فاضلاب فلزی شامل تجهیزاتی است که برای تصفیه فیزیکی، شیمیایی و زیستی تصفیه فاضلاب نصب می شود. این واحد ها شامل:

واحد آشغالگیر پکیج فلزی تصفیه فاضلاب

جهت جلوگیری از ورود انواع ذرات معلق موجود در فاضلاب به واحد های سیستم تصفیه از یک سبد آشغالگیر در ابتدای ورودی تصفیه خانه استفاده می شود. آشغالگیری که یکی از مراحل تصفیه فیزیکی فاضلاب است، با هدف حذف جامدات شناور در فاضلاب، در پکیج تصفیه فاضلاب فلزی کار گذاری شده اند. این واحد می تواند از پمپ ها، هواده ها،‌ همزن ها، ‌لوله ها و سایر تجهیزات موجود در پکیج تصفیه فاضلاب در مقابل گرفتگی، محافظت کند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی،‌ بسیاری از آشغالگیر ها توانایی حذف جامدات کوچکتر و حتی در برخی ذرات ریز و معلق را نیز دارند. در صورتی که از آشغالگیر با توانایی حذف ذرات معلق استفاده نشود، با اضافه کردن  واحد دانه گیر،‌ پکیج تصفیه فاضلاب فلزی را از ذرات معلق، حفظ می کنیم. امروزه با تعبیه آشغالگیر های مکانیکی می توان نقش اپراتور در تعمیرات و نگهداری از سیستم آشغالگیر را کاهش داد.

واحد آشغالگیر پکیج تصفیه فاضلاب فلزی-آب سازه

واحد متعادل ساز و ایستگاه پمپاژ پکیج فلزی تصفیه فاضلاب

با توجه به اینکه معمولا تولید فاضلاب در طول شبانه روز چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی  متغییر می باشد  فاضلاب خام جهت ورود به سيستم تصفيه وارد مخزن متعادل ساز و ایستگاه پمپاژ فاضلاب می شود و سپس بوسيله پمپهاي تعبيه شده در اين قسمت به صورت یکنواخت به سيستم تصفيه منتقل مي شود.

جهت کنترل سطح فاضلاب و به منظور حفاظت از پمپ ها و جلوگيري از سر ريز شدن فاضلاب در اين مخزن، دستگاه سطح سنج براي حالت هاي Low  و  High  پيش بيني شده است. همچنین اين مخزن مجهز به سرريز خروجي اضطراري خواهد بود. به طور کلی وظیفه متعادل ساز  در پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، همسان سازی و متعادل کردن جریان پساب و کنترل سرعت هیدرولیک است.

همسان سازی جریان، مانع از خروج مواد جامد و آلی از فرآیند تصفیه و ورود آن ها به مرحله بعدی فرایند می شود. در واقع این سیستم جریان را کنترل می کند تا زمان کافی برای انجام تصفیه فیزیکی،‌ بیولوژیکی و شیمیایی وجود داشته باشد. این فناوری اخیراً در سیستم های تصفیه فاضلاب شهری و بیمارستانی و صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است، چرا که به طور مثال در بیمارستان ها، افزایش و کاهش ناگهانی سرعت تولید و حرکت پساب ها وجود دارد و در ساعت های خاصی از شبانه روز جریان فاضلاب به چند برابر جریان میانگین می رسد. مخازن متعادل ساز برای کنترل این جریانات به کار می روند.

ایستگاه پمپاژ پکیج تصفیه فاضلاب فلزی-آب سازه

واحد هوادهی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

سیستم هوادهی مهمترین قسمت یک سیستم فاضلاب با استفاده از فرآیند لجن فعال است. یک سیستم هوادهی چنانچه به خوبی طراحی شده باشد تأثیر مستقیمی بر روی سطح تصفیه فاضلاب دارد. هوادهی فاضلاب، فرآیند تزریق هوا به فاضلاب است تا هضم مواد آلی توسط باکتری های هوازی و آنزیم های تولید شده توسط آن ها، شروع شود.

بدون وجود اکسیژن کافی ، باکتری ها قادر به تخریب بیولوژیکی مواد آلی ورودی در یک زمان مناسب نیستند. برخلاف تصفیه شیمیایی که از مواد شیمیایی و منعقد کننده برای واکنش و تثبیت آلاینده ها در جریان فاضلاب استفاده می کند، تصفیه بیولوژیکی از میکروارگانیسم هایی که به طور طبیعی در فاضلاب ها وجود دارند برای حذف آلاینده های فاضلاب استفاده می کند.

بخش های مختلف واحد هوادهی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

واحد هوادهی که عموما شامل مخزن هوادهی از جنس کربن استیل، بلوئرها و دیفیوزر ها می باشد. در هوادهی هوای محیط توسط بلوئرها مکش شده و از طریق دیفیوزرها به پساب تزریق می شود. سیستم هوادهی عمقی راندمان بالاتری نسب به هواده های سطحی دارند.

میزان هوادی تولیدی بلوئرها معمولا بر اساس میزان اکسیژن خواهی بیولوژیک پساب محاسبه می شود، فشار هوای مورد نیاز نیز بر اساس عمق مخزن و سطح آب موجود در مخزن و افت فشار دیفیوزها، لوله و اتصالات محاسبه می شود. در سیستم های هوادهی عمقی بهتر است از دیفیوزرهای حباب ریز استفاده شود زیرا هر چه قطر حباب ریزتر باشد تعداد حباب ها افزایش یافته و سطح تماس آب و هوا افزایش یافته و سبب میشود اکسیژن بیشتری وارد محیط شود.

هوادهی گسترده در پکیج تصفیه فاضلاب فلزی - آب سازه

واحد ته نشینی ثانویه

در اثر هوادهی، توده های بیولوژیکی به صورت لخته هایی از لجن در فاضلاب شناور می شوند که در یک مخزن ته نشینی این لجن ها جدا می گردند. با این روش شفاف سازی فاضلاب صورت می پذیرد. واحد ته نشینی ثانویه یکی از مهمترین واحدها در تصفیه پساب و فاضلاب است که جهت ته نشین نمودن لخته ها و ذرات معلق لجن از جنس پلی اتیلن و یا ورق گالوانیزه ساخته می شوند.

ورودی واحد ته نشینی ثانویه معمولا در ارتفاع 60 سانتیمتری از کف مخزن قرار داشته و مایع مخلوط از ارتفاع 45 سانتیمتری وارد حوض ته نشینی می شود. به منظور ایجاد جریان آرام و جلوگیری از تلاطم خروجی بافل های جدا کننده نصب می شوند. شکل هندسی حوض ته نشینی، عمق مخزن ته نشینی و زمان ماند پساب در مخزن نیز از سایر عواملی است که در ته نشین سازی موثر واقع شده و در طراحی مخازن واحد ته نشینی ثانویه مورد توجه قرار می گیرند. حوضچه ته نشینی ثانویه به شکل قیف بوده و و از کف آن جامدات ته نشین شده  به تانک هوادهی برگشت داده می شود. و از سرریز های بالای حوض ته نشینی پساب زلال شده به سمت محل ضدعفونی و یا گند زدایی هدایت می شود.

واحد گندزدایی یا ضدعفونی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

پساب زلال شده پس از حوضچه ته نشینی به قسمت کلرزنی انتقال می یابد و گندزدایی در این قسمت انجام می شود. کلرزنی باعث از بین رفتن تمامی میکروارگانیسم های آلاینده می شود. کلر به شکل جامد (هیپوکلریت کلسیم) ، مایع (هیپوکلریت سدیم یا آب ژاول) و گازی در دسترس است. کلر اکسنده می باشد و علاوه بر از بین بردن باکتری های بیماری زا با تجزیه مواد آلی موجود در پساب تصفیه شده موجب از بین رفتن مواد آلی در آن و کمک به تصفیه هر چه بهتر پساب می شود. در خروجی حوض ته نشینی ثانویه بایستی تمام میکروارگانیسم هایی که باعث ایجاد آلودگی در زمینه کلیفرمی می شود از بین برده شوند.

تزریق کلر در پکیج تصفیه فاضلاب فلزی - آب سازه

واحد نگهداری و هاضم لجن بیولوژیکی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

لجن بیولوژیکی انباشته شده از سایر بخش ها واحد نگهداری و هاضم لجن بیولوژیکی منتقل شده و ذخیره می شود تا در فرصت مناسب به خارج از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی انتقال داده شود. معمولا وقتی مقدار وزنی مواد فرار موجود در لجن به یک سوم وزن اولیه کاهش پیدا کرد لجن به صورت تثبیت شده در میاید و دفع و انتقال آن بلا مانع می باشد.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

 • میزان بار آلی و شیمیایی فاضلاب: هر چه BOD و COD فاضلاب بیشتر باشد مراحل تصفیه فاضلاب بیشتر و پیچیده تر و طبیعتا قیمت پکیج افزایش پیدا می کند.
 • کیفیت آب خروجی: بسته به استاندارد آب خروجی قیمت پکیج افزایش می یابد.
 • مقدار فاضلاب ورودی: هر چقدر دبی فاضلاب ورودی بیشتر باشد پکیج بزرگتر و قیمت بیشتر می شود.
 • تجهیزات مورد استفاده: برند و کیفیت تجهیزات مورد استفاده روی قیمت دستگاه تاثیر گذار میباشد.
 • آب و هوای منطقه: میزان دما و رطوبت منطقه بر روی تجهیزات و آلیاژ مورد استفاده اثر میگذارد.
امتیاز 5/5 از 1 رای

محصولات مرتبط

آشغالگیر از ضروری ترین و مهم ترین بخش های تمام تصفیه خانه های فاضلاب شهری و صنعتی است. آشغالگیر از واحد های تصفیه فیزیکی پکیج...
گروه صنعتی آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع بلوئر هوادهی از جمله بلوئر روتس، بلوئر ساید چنل، بلوئر مغناطیسی را به همراه انواع دیفیوزر به...
شرکت آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع دیفیوزر هوادهی می باشد. از دیفیوزر شرکت آب سازه در انواع پروژه های بزرگ و کوچک مانند پکیج...
پکینگ مدیا یکی از محصولات مورد استفاده در سیستم های تصفیه فاضلاب می باشد که بستری برای افزایش رشد چسبیده بیولوژیکی را فراهم میکند. با...
فرآیند دیسک بیولوژیکی چرخ دوار یا (RBC) Rotating Biological Contactor ، در تصفیه فاضلاب به عنوان یک فرآیند تصفیه ثانویه استفاده می شوند. در این...
پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس GRP دارای راندمان بالا، مقاومت بالا در برابر خوردگی و فشارهای وارده و کیفیت و دوام زیاد هستند. با توجه...
پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده یا روش هوادهی EAAS که معادل Extended Aerobic Activated Sludge می باشد، یکی از مرسوم ترین روش های...
طراحی ساخت و اجرای پکیج تصفیه فاضلاب✔️قیمت پکیج تصفیه فاضلاب دفنی و فلزی بهداشتی، انسانی، صنعتی و خانگی✔️تضمین خرید✔️مشاوره رایگان آب سازه پکیج تصفیه فاضلاب...
چربی گیر DAF یک سیستم پیشرفته برای تصفیه فاضلاب حاوی روغن و چربی بالا می باشد.  دستگاه چربی گیر  قابل استفاده در رستوران، کارخانه لبنیات...
ابتدایی ترین و اولین محصول تولیدی گروه صنعتی آب سازه، سپتیک تانک دفنی می باشد. ساده ترین نوع تصفیه خانه تک واحدی است. در آن...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://elementorfa.ir/?p=1816

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *