پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده (EAAS)

پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده (EAAS)

پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده یا روش هوادهی EAAS که معادل Extended Aerobic Activated Sludge می باشد، یکی از مرسوم ترین روش های طراحی برای سیستم های تصفیه فاضلاب موجود در بازار کشور و اصلی ترین محصول گروه تولیدی و تخصصی مهندسی آب سازه می باشد.

کلیه مراحل طراحی، اجرا و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده به همراه نصب، راه اندازی و بهره برداری پکیج تصفیه فاضلاب، توسط مهندسین فرایند گروه تخصصی آب سازه و متخصصین و تکنسین های نصب گروه تخصصی آب سازه صورت می گیرد. در یک پکیج تصفیه فاضلاب با روش هوادهی گسترده EAAS از بلوئرها و دیفیوزرهای مختلفی استفاده می شود. با استفاده از هوادهی گسترده می توان به روش های مختلف تصفیه مانند لجن فعال و تصفیه هوازی، فاضلاب و پساب صنعتی و بهداشتی را تصفیه نمود.

جهت اطلاع از قیمت و خرید پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

 02126410244 و 02126410245

09129512165 و 09196576008

پکیج های تصفیه فاضلاب با هوادهی گسترده EAAS آب سازه در شهرهای مختلف کشور در حال بهره برداری می باشند. واحدهای مختلف دستگاه پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده یا روش EAAS گروه تخصصی آب سازه، بر اساس میزان دبی ورودی فاضلاب، مشخصات و پارامترهای کیفی فاضلاب ورودی، نوع آلاینده های موجود، PH فاضلاب ورودی، نوع صنعت مورد نظر و نرخ تولید فاضلاب در ساعات مختلف شبانه روز، توسط طراحان تخصصی فرایندی گروه تخصصی آب سازه طراحی و انتخاب می گردد.

💡 آنچه در این مطلب می خوانید:

طراحی پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده

کلیه واحدهای فرایندی پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده از نقطه نظر سازه ای، فرایندی، اجرایی بودن، قابل حمل بودن و بهینه بودن از نظر مالی و اقتصادی، بررسی می شوند. پس از بررسی های انجام شده در نهایت ابعاد اولیه پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده، استخراج و نقشه اولیه تولید می گردد. کلیه مراحل طراحی زیر نظر مهندسین سازه، فرایند و مکانیک، بازبینی نهایی میگردد. نقشه اولیه سازه فلزی یا پلی اتیلنی پکیج توسط نرم افزارهای سالید ورک و اتوکد به صورت دو بعدی و سه بعدی ترسیم شده و از نظر مقاومت در نرم افزار SAP مدلسازی می گردد.

کلیه دیوارهای جانبی و داخلی و جوش ها و نقاط پایه ای به همراه کلیه ساپورت های داخلی و خارجی در نرم افزار مدلسازی شده و با در نظر گرفتن ضرایب اطمینان مورد نظر طرح، مدلسازی تکمیل شده و ابعاد سازه، ضخامت ورق کف، ضخامت ورق بدنه، سایز و تعداد و نوع ساپورت گذاری، در پکیج فلزی و نوع و ضخامت و ابعاد پروفیل مورد نیاز به همراه دیوایدرها و ستونک های داخلی در پکیج پلی اتیلن، نهایی میگردد.

مراحل ساخت پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده در کارگاه ساخت گروه صنعتی و تخصصی آب سازه صورت گرفته و پکیج نهایی دقیقا مطابق با نقشه شاپ نهایی، تولید و مقاوم سازی می گردد. هر مرحله از ساخت پکیج تصفیه فاضلاب در کارگاه گروه تخصصی آب سازه قابل بازرسی و بازدید بوده و مراحل کنترل کیفی برای آن انجام می شود.

انواع پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی دفنی و غیر دفنی - آب سازه

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده

پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده می تواند از متریال مختلف نظیر فلز و پلی اتیلن ساخته و تولید گردد. این پکیج های تصفیه در متریال متفوات بوده و در فرایند مشابه یکدیگر می باشند.  به طور معمول پکیج تصفیه فاضلاب تولید شده در شرکت آب سازه از جنس پلی اتیلن همواره از نظر فرایندی به روش EAAS یا هوادهی گسترده طراحی و تولید می گردند.

در مخازن پلی اتیلن به علت ماهیت کروی بودن مخازن و همچنین سطح مقطع های دایره ای شکل، روش هوادهی گسترده بهترین روش و کاربردی ترین روش از نظر بهره برداری می باشد. نکته مهم این است که استفاده از این فرایند برای همه متریال ها نظیر فلز، پلی اتیلن، کامپوزیت، بتن و غیره، قابل استفاده بوده و یکی از فرایند های اصلی در طراحی و تولید واحدهای تصفیه فاضلاب می باشد.

تصفیه فاضلاب با هوادهی گسترده (EAAS) یا لجن فعال

یکی از پر کاربرد ترین روش های تصفیه فاضلاب بهداشتی است. در این روش از میکروارگانیسم‌های رشد معلق برای تجزیه­ی مواد تجزیه پذیر استفاده می‌شود. هوادهی و اختلاط هوا و مایع، وسیله ای است که برای سرعت بخشیدن به واکنش های درگیر در این روش مورد استفاده قرار می­گیرد.

در پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده سیستم هوادهی شامل مراحل هوادهی و اختلاط، ته نشینی، برگشت لجن فعال و حذف مواد جامد است. موارد کاربرد اصلی این سیستم، استفاده در سیستم های تصفیه فاضلاب شهری و بهداشتی می باشد. جنس این پکیج می تواند فلزی با پوشش اپوکسی یا پلی اتیلن دفنی و یا غیر دفنی باشد. گروه تخصصی آب سازه، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی، ساخت و اجرای پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده می باشد.

پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده

مزایای پکیج تصفیه فاضلاب به روش EAAS شرکت آب سازه

 • سهولت نصب و بهره برداری
 • بازدهی بالا
 • می تواند بارهای ضربه ای جریان و فشار را تحمل کند
 • تولید لجن کمتری نسبت به سایر فرآیندهای لجن فعال دارد
 • نیاز به فضای کم
 • لجن در طی فرآیند هضم می شود
 • ارائه خروجی فاضلاب تصفیه شده مطابق با استانداردهای EPA
 • ابعاد کوچک
 • امکان انتقال پکیج پس از نصب
 • بوی بد کمتر
 • نگهداری ساده

اجزای پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده EAAS

هوادهی گسترده نوع بهبود یافته فرایند بیولوژیکی تصفیه فاضلاب است. این روش با بهره گیره از بلوئر یا هواده و همچنین دیفیوزر ها فرایند هوادهی در تصفیه فاضلاب را انجام می دهند. در این روش مرحله ته نشین اولیه حذف گردیده و مخزن هوادهی شاهد افزایش حجم چشم گیری خواهد بود. به دلیل افزایش زمان ماند حجم لجن کم تری تولید شده و همچنین این مخازن به دلیل حجم بالا در برابر شوک های جریان و الایندگی مقاومت بیشتری دارند. این خصوصیات باعث شده تا  این روش در پکیج های تصفیه فاضلاب به شدت نورد استفاده قرار بگیرد. این فرایند شامل بخش های زیر می باشد:

 • آشغالگیر
 • پمپ انتقال
 • پمپ برگشت لجن
 • دیفیوزرها و دمنده ها
 • مواد شیمیایی برای ضد عفونی

آشغالگير (Screen)

اولين واحد در سيستم ­های تصفيه آب و فاضلاب بعنوان تصفيه فيزيکی مقدماتی، آشغالگير مي­‌باشد. با استفاده از آشغالگیر، می توان مواد معلق درشت شناور را از فاضلاب ورودی جدا می سازد. این مواد معلق می تواند تکه چوب، پارچه، پوست میوه و غیره باشد. در صورت عدم جداسازی این مواد از فاضلاب، ممکن است در سیستم پمپاژ یا سایر واحدهای تصفیه خانه ایجاد مشکل کند.

آشغالیگیری در تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده

مخزن متعادل ساز (Equalization Tank)

وجود پیک های مصرف آب با شوک بار در فاضلاب ورودی همراه خواهد بود. به طوری که دبی فاضلاب ورودی در اوایل صبح و بعد از ظهر معمولا در حد بالا، در اواسط روز و نیمه شب در متوسط و در بامداد به حد بسیار پایین می رسد. همچنین غلظت آلاینده ها و پارامتر های فاضلاب مانند BOD در طول روز متفاوت است. به همین دلیل از یک واحد متعادل ساز در پکیج تصفیه فاضلاب هوادهی گسترده استفاده می شود. در این مخزن حجم فاضلاب به حدی معین رسیده و همچنین غلظت آلاینده ها در کل حجم فاضلاب تا حدودی یکسان می شود به این ترتیب فرایند تجزیه مواد آلی در مراحل بعد با پیوستگی و بازدهی بالا انجام می شود.

با توجه به زمان ماند 2 تا 4 ساعت فاضلاب در مخزن متعادل­ ساز، فرآیند تصفیه بی­ هوازی باعث کاهش حدود 30 درصد فاضلاب خام می­گردد که این عامل در کاهش حجم استخر هوادهی تاثیر بسزایی دارد. همچنین با توجه به اینکه معمولا عمق لوله­ ی انتقال دهنده فاضلاب به سیستم بیشتر از 2 متر است، لذا برای ایجاد شرایط هیدورلیکـی مناسب، لازم است عملیات ایستگاه پمپاژ فاضلاب صورت گیرد. به همین منظور جهت کاهش هزینه­ ها می­توان پمپ ­های مزبور را در مخزن متعادل ساز کارگذاری کرده و از این مخزن به عنوان ایستگاه پمپاژ اولیه نیز استفاده نمود. این واحد شامل تجهیزاتی نظیر الکتروپمپ­ های مستغرق فاضلابی و سطح سنج می باشد.

مخزن هوادهی (Aeration Tank)

در تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده زمان هوادهی بالا می باشد و به همین دلیل نیازی به واحد ته نشینی اولیه وجود ندارد. اصلی ترین اجزا پکیج تصفیه فاضلاب هوادهی گسترده مخزن هوازی است که در آن فرایند تصفیه بیولوژیکی مواد آلی صورت می پذیرد. در مخزن تجزیه زیستی، هوادهی عمقی با کمک بلوئر و دیفیوزر صورت می پذیرد. هوادهی به باکتری های تجزیه کننده کمک می کند تا مواد آلی موجود در فاضلاب مورد تجزیه قرار بگیرند.

بلوئر: دمنده هوا یا بلوئر با ایجاد فشار ثابت و جریان بالا هوای لازم برای مخزن هوادهی را تامین می کند. با توجه نوع فاضلاب خام نوع بلوئر و دبی هوای ورودی توسط مهندسین فرآیند طراحی می گردد.

دیفیوزر: برای انتقال اکسیژن به فاضلاب از دیفیوزر استفاده می شود. دیفیوزر ها به یک شبکه لوله کشی متصل هستند که هوای تولیدی از بلوئر را به فاضلاب وارد می کنند. از دیفیوزر های حباب ریز برای رساندن اکسیژن مورد نیاز باکتری ها در پکیج تصفیه فاضلاب هوادهی گسترده استفاده می شود.

در این مرحله فاضلاب وارد مخزن هوادهی شده تا شرایط محیطی لازم برای رشد باکتری ها فراهم شود. در شرکت آب سازه با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده، این فرآیند به صورت کامل انجام گیرد. از مهم­ترین مزایای سیستم فوق می­توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم ایجاد بو (به دلیل استفاده از فرآیند هوادهی گسترده)
 • عدم اشغال فضای زیاد (انجام طراحی دقیق و نرم افزاری)
 • استفاده از بهترین برند بلوئر(هواده) متناسب با بار آلودگی فاضلاب
 • استفاده از یک بلوئر رزرو به عنوان Stand by

دیفیوزر هوادهی (DIFFUSER) - آب سازه

مخزن ذخیره کننده لجن (مخزن هاضم لجن)

بخشی از لجن ته نشین شده در مخزن زلال ساز باید به صورت دوره ای همراه با مواد جدا شده در آشغالگیر دفع می شود. بنابراین این لجن ها به مخزن ذخیره کننده لجن انتقال می یابد. بخش دیگر لجن به عنوان لجن برگشتی به مخزن هوادهی بر می گردد تا فرایند تصفیه فاضلاب به خوبی انجام شود و میزان میکرواورگانیسم های تجزیه کننده در مخزن هوازی حفظ شود. از پمپ های انتقال لجن برای انتقال لجن به مخزن هوازی و مخزن ذخیره استفاده می شود.

لجن های ته­ نشین شده در حوض هوادهی، از طریق یک پمپ وارد قسمت هاضم لجن شده تا با استفاده از فرآیند بی­ هوازی هضم شود. به علت انجام طراحی دقیق و استفاده از فرآیند بی­ هوازی در عمل هضم لجن، در طی یک سال حداکثر احتیاج به دو بار تخلیه مخزن می­باشد. از این لجن می توان برای مصارف فضای سبز و کشاورزی استفاده کرد. از طرف دیگر حجم لجن تولیدی و مقدار رطوبت موجود در آن در حد استاندارد می­باشد (40% رطوبت).

مخزن ته ­نشینی و زلال ساز (Settling Tank)

مخزن ته ­نشيني جهت زلال نمودن فاضلاب به کار گرفته می شود. با استفاده از رسوب لجن های موجود و ته نشین کردن مواد معلق آن، فاضلاب را زلال می کند. مواد معلقي که در ته ­نشيني ساده از فاضلاب جدا می­شوند اغلب مواد آلي و به ندرت مواد معدني هستند. قسمتي از مواد معلق ريز و مواد کلوئيدي نيز در اثر برخورد به هم و تشکيل مواد معلق درشت یا لخته، قابل ته­ نشيني مي باشند.

به دلیل اینکه قسمت نسبتا مهمي از شدت آلودگي فاضلاب و پساب به وجود مواد معلق آلي مربوط می­باشد، پس ته­ نشيني آن­ها کاهش قابل ملاحظه­اي در شدت آلودگي فاضلاب بر حسب BOD حاصل مي­نماید. زمان ماند فاضلاب در اين حوضچه ­ها معمولا بين 2-5 ساعت در نظر گرفته مي­شود. همچنین دراثر عمل ته­ نشيني کيفيت و جريان فاضلاب نيز يکنواخت مي­گردد.

حوضچه ته نشینی پکیج تصفیه فاضلاب هوادهی گسترده EAAS - آب سازه

مخزن کلر زنی و گند زدایی (Chlorination Tank)

مخزن کلر زنی از اجزا ضدعفونی کننده پکیج تصفیه فاضلاب هوادهی گسترده می باشد. وجود عوامل بیماری زا و ویروس ها در فاضلاب وجود این مخزن را الزامی می کند. در مخزن کلرزنی از یک پکیج تزریق کلر شامل مخزن نگهدارنده کلر (هیپوکلرید سدیم)، پمپ تزریق و میکسر استفاده می شود.

اين مخزن برای از بين بردن ميکروارگانيسم ­هاي بيماري­ زاي موجود در فاضلاب خروجی تصفيه شده، تعبيه گرديده است. برای گندزدایی معمولا از کلر استفاده می شود. کلر می­تواند به شکل گاز و يا يونيزه شده حاصل از جامدات کلريت سديم و کلريت کلسيم درآب مورد استفاده قرار گيرد. اين مخزن بايد طوري طراحی شود که تماس لازم بين فاضلاب و کلر  را برقرار کند. این تماس باعث گندزدایی فاضلاب می شود.

بدنه پکیج تصفیه فاضلاب

تمامی اجزا پکیج تصفیه فاضلاب هوادهی گسترده درون بدنه اصلی پکیج قرار می گیرند. جنس بدنه می تواند از فایبرگلاس، پلی اتیلن و فلزی باشد. جنس بدنه به طور کلی تاثیری در بازدهی فرایند ندارد. پکیج پلی اتیلن به صورت استوانه ای و پکیج فلزی به صورت مکعب ساخته می شود. پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس در هر دو شکل قابلیت اجرا دارند. با توجه به هزینه های اولیه و مقاومت جنس بدنه نوع فاضلاب توسط مهندسین طراحی می شود.

مخزن هوادهی به روش هوادهی گسترده - آب سازه

نکات طراحی مخزن گندزدایی برای تصفیه فاضلاب

عمق حوض­ هاي کلرزني را بين 1.5-3 متر در نظر گرفته و سرعت جريان فاضلاب در حوض کلرزنی را 7.5 تا 10 سانتيمتر در ثانيه در نظر مي­گيرند. حجم حوض کلرزنی بر اساس حداکثر فاضلاب برای زمان تماس 30-40 دقيقه محاسبه خواهد شد.

در صورت استفاده از محلول­های هيپوکلريت، ابتدا بايد در مخزنی محلول را آماده کرده سپس بوسيله پمپ با مقدار و غلظت معين به تانک کلرزنی تزريق شود. این مخزن می تواندترجيحاً از جنس پلی اتیلن برای جلوگيری از خوردگی باشد. برای جلوگيری از اتصالات کوتاه جريان و نيز مخلوط شدن کامل کلر با فاضلاب و در نتيجه حذف کامل عوامل بیمار­ی­زا، دیواره ­هایی در طول مخزن قرار می­دهند تا جریان بصورت لوله­ ای برقرار شود.

پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده (EAAS)

کاربردهای پکیج تصفیه فاضلاب به روش EAAS شرکت آب سازه

به طور کلی واحدهای EAAS شرکت آب سازه برای کاربردهای زیر مناسب هستند:

 • جریان فاضلاب کم است.
 • کیفیت فاضلاب ورودی متناوب است.
 • محدودیت در تولید لجن.

طراحی فرآیند پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده

در طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب اجزای مختلفی وجود دارد که هریک با توجه به نوع فاضلاب، روش تصفیه فاضلاب و نوع مصرف پساب تصفیه شده انتخاب می شوند. برای فاضلاب با بار آلودگی متوسط و در صورت عدم وجود نیتروژن و فسفر زیاد از پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده استفاده می شود. انتخاب اجزای پکیج تصفیه فاضلاب هوادهی گسترده باید با دقت انجام شود تا فرآیند تصفیه فاضلاب به شکلی کامل انجام شود. اساس این روش و فرایند، تماس و اختلاط هوا و اکسیژن با فاضلاب می باشد. در این روش لجن تولید شده در مخزن ته نشینی، ته ­نشین شده و بخشی از آن به مخزن هوادهی بازگردانده می شود.

سیستم هوادهی در پکیج تصفیه فاضلاب

پارامترهای کلیدی که هوادهی گسترده را از سایر فرآیندهای لجن فعال متمایز می­کند، زمان ماند هیدرولیکی (تقریباً 24 ساعت) و زمان نگهداری جامدات (SRT) در حوضه هوادهی است. هوادهی را می­توان با دریچه­ های هوای نصب شده روی سطح یا دیفیوزرهای زیر آب ارائه کرد. فن­ های سطحی ممکن است به صورت افقی یا به صورت شناور نصب شوند و دیفیوزرهای مستغرق ممکن است ثابت یا معلق باشند. سیستم ­های هوادهی ممکن است روشن یا خاموش شوند یا برای تنظیم اکسیژن محلول در حوضه مدوله شوند تا بتوانند مواد آلی را از نظر بیولوژیکی حذف کنند.

تجزیه و حذف مواد آلی در پکیج تصفیه فاضلاب

BOD پنج روزه فاضلاب باید به اندازه ­ای باشد که موجودات زنده بتوانند از اکسیژن موجود در آب یا فاضلاب در حالی که مواد آلی قابل تجزیه را در شرایط هوازی تثبیت می­کنند، استفاده کنند. در تجزیه، مواد آلی به عنوان غذا برای باکتری­ها عمل می­کنند و انرژی حاصل از اکسیداسیون آنها هستند.

این سیستم نسبت به سایر سیستم­های هوازی از سن لجن طولانی تری استفاده می­کند. سن لجن با نام‌های SRT (زمان نگهداری جامدات) یا MCRT (میانگین زمان ماند سلولی) شناخته می‌شود. این سن ویژگی‌های عملیاتی هر سیستم تصفیه بیولوژیکی هوازی را مشخص می‌کند. سن طولانی تر لجن به طور چشمگیری سطح BOD و آمونیاک پساب را کاهش می­دهد.

شرایط عملیاتی برای فرآیند EAAS

 • (HRT) زمان نگهداری هیدرولیک بین 20-30 ساعت
 • (SRT) سن لجن بین 20-40 روز
 • MLSS بین 3000 تا 600 میلی گرم در لیتر

پارامترهای مهم در تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده چیست؟

در این تصفیه باید BOD به اندازه ای باشد که موجودات زنده بتوانند از اکسیژن موجود در حالی که مواد آلی قابل تجزیه را در شرایط هوازی تثبیت می کنند، استفاده کنند. در تجزیه، مواد آلی به عنوان غذا برای باکتری ها عمل می کنند و انرژی حاصل از اکسیداسیون آنها هستند.

پارامتر دیگری که باید در نظر گرفته شود، شاخص حجم لجن (SVI) است که حجم لجن از آن انباشته و استنتاج می شود. شاخص حجم لجن (SVI) یک پارامتر بسیار مفید برای اندازه گیری در فرآیند تصفیه فاضلاب است. SVI نسبت به قابلیت ته نشینی یا MLSS به تنهایی تصویر دقیق تری از ویژگی های ته نشینی لجن ارائه می دهد.

در این فرآیند، ساختار مواد آلی تغییر می­کند و به طور کلی به آب و دی­ اکسید کربن تبدیل می­شود. پارامتر دیگری که باید در نظر گرفته شود، شاخص حجم لجن (SVI) است که حجم لجن از آن انباشته و استنتاج می­شود. شاخص حجم لجن (SVI) یک پارامتر بسیار مفید برای اندازه گیری در فرآیند تصفیه فاضلاب است. SVI نسبت به قابلیت ته نشینی یا MLSS به تنهایی تصویر دقیق تری از ویژگی های ته نشینی لجن ارائه می­دهد.

شاخص حجم لجن

 

روش تصفیه فاضلاب در پکیج تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده

چند نمونه از کاربرد های پکیج­های تصفیه فاضلاب آب سازه به روش EAAS

 • تصفیه فاضلاب مجتمع­های مسکونی و اداری
 • تصفیه فاضلاب بیمارستان­ها و درمانگاه­ها
 • تصفیه فاضلاب کارخانجات و صنایع
 • تصفیه فاضلاب مراکز نظامی و پایانه­ ها و فرودگاه ­ها
 • تصفیه فاضلاب مسافران و هتل­ها و مراکز اسکان مجدد
 • پالایش کارخانه­ های مواد غذایی و لبنیات (با در نظر گرفتن کیفیت فاضلاب)

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب به روش EAAS

با توجه به نوع طراحی پکیج تصفیه فاضلاب هوادهی گسترده شامل تجهیزات استفاده شده در پکیج،  ظرفیت ورودی و خروجی پکیج و غیره، میتوان قیمت پکیج تصفیه فاضلاب را محاسبه کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با انواع پکیج تصفیه فاضلاب و محاسبه هزینه تصفیه فاضلاب با کارشناسان آب سازه تماس فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند بشوید.

 

امتیاز 5/5 از 1 رای

محصولات مرتبط

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی یکی از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب می باشد که جهت تصفیه پساب صنعتی از فرآیند هایی مانند انعقاد و لخته سازی،...
آشغالگیر از ضروری ترین و مهم ترین بخش های تمام تصفیه خانه های فاضلاب شهری و صنعتی و یکی از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب است....
پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی یکی از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب است که با استفاده از آن می توان انواع پساب، آلاینده ها و فاضلاب بهداشتی...
گروه صنعتی آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع بلوئر هوادهی از جمله بلوئر روتس، بلوئر ساید چنل، بلوئر مغناطیسی را به همراه انواع دیفیوزر به...
شرکت آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع دیفیوزر هوادهی می باشد. از دیفیوزر شرکت آب سازه در انواع پروژه های بزرگ و کوچک مانند پکیج...
پکینگ مدیا یکی از محصولات مورد استفاده در سیستم های تصفیه فاضلاب می باشد که بستری برای افزایش رشد چسبیده بیولوژیکی را فراهم میکند. پکینگ...
پکیج تصفیه فاضلاب با فرآیند دیسک بیولوژیکی چرخ دوار یا (RBC) Rotating Biological Contactor، یکی از تجهیزات تصفیه فاضلاب است که به عنوان یک فرآیند...
پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس GRP دارای راندمان بالا، مقاومت بالا در برابر خوردگی و فشارهای وارده و کیفیت و دوام زیاد هستند. با توجه...
یکی از محصولات پر کاربرد و پرفروش شرکت آب سازه، پکیج تصفیه فاضلاب فلزی با راندمان بالا بصورت پیش ساخته و از جنس کربن استیل...
چربی گیر یکی از تجهیزات تصفیه فاضلاب است که با استفاده از آن می توان، چربی ها را به دام انداخت و از جریان آب...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://elementorfa.ir/?p=1809

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *