جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی (انسانی)

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی - انسانی - خانگی

فاضلاب بهداشتی به فاضلابی گفته می شود که توسط انسان به واسطه پساب حاصل از شستشو و نظافت، سرویس های بهداشتی، بیمارستانها و کارخانجات و… در محیط های مسکونی و اداری و تجاری تولید شده و آلاینده های موجود در آن تاثیر زیادی بر محیط زیست و گسترش بیماری های واگیردار دارد. لذا تصفیه این نوع فاضلاب امری ضروری به حساب می آید. پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی در اصل یک تصفیه خانه کوچک فاضلاب کامل از جنس فلز، بتن، پلی اتیلن یا فایبرگلاس است که بدون ایجاد صدا و بو به خوبی وظیفه تصفیه فیزیکی و شیمیایی فاضلاب بهداشتی را انجام میدهد. با ما همراه باشید تا با مشخصات فنی، طرز کار، مزایا، نحوه محاسبه قیمت و طراحی و ساخت این پکیج ها بپردازیم و با این محصول بیشتر آشنا شویم.

💡 آنچه در این مطلب می خوانید:

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی چیست؟

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی به عنوان یکی از انواع پکیج تصفیه فاضلاب، به منظور تصفیه فاضلاب هایی که منشا انسانی دارند، استفاده می شود. معمولا فاضلاب های ورودی به پکیج بهداشتی، دارای BOD و COD در حد پایین می باشند و Ph در حد خنثی قرار گرفته است.

پکیج تصفیه فاضلاب انسانی شامل مجموعه ای از تجهیزات است که برای از بین بردن آلاینده های شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی از فاضلاب بهداشتی، مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فرایند مشخص شده برای تصفیه فاضلاب، تجهیزات و قطعات متفاوتی در پکیج تصفیه فاضلاب انسانی استفاده می شود.

فاضلاب ورودی پس از عبور از بخش های مختلف و حذف آلاینده های آن، در مرحله ی نهایی به سطح مطلوبی از کیفیت می رسد. آب خروجی امکان ورود به محیط زیست و استفاده ی مجدد برای بخش های کشاورزی یا صنعتی را دارد. علاوه بر این می توان از این آب به عنوان آب ورودی به دستگاه آب شیرین کن نیز استفاده کرد.

 

 

لزوم استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

پساب تولید شده در بخش های مسکونی حاوی مقدار زیادی از آلاینده ها از جمله مواد آلی، شیمیایی، ذرات جامد معلق، باکتری، پاتوژن ها و غیره است. به همین دلیل ورود مستقیم آنها به محیط زیست آسیب های جدی به طبیعت، انسان و سایر جانداران وارد می کند. در چند سال اخیر اغلب مجتمع های مسکونی که امکان اتصال به فاضلاب شهری را ندارند، از پکیج تصفیه فاضلاب برای بهبود کیفیت پساب ها استفاده می کنند.

علاوه بر این، مصرف آب در اغلب مجتمع های مسکونی، برج و هتل بسیار زیاد است و بخش اعظم آب به فاضلاب تبدیل می شود. خروجی پکیج تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی، کیفیت لازم برای استفاده در مزارع کشاورزی، باغبانی، آبیاری فضای سبز و شستشوی سالن ها را دارد. در نتیجه می توان ، مصرف آب را در بخش های خانگی و شهری تا حد مطلوبی کاهش داد.

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی در مراکز و مناطقی که منشا فاضلاب انسانی دارند می توان استفاده کرد. به منظور تصفیه فاضلاب ویلا، تصفیه فاضلاب شهرک های مسکونی، کمپ های نظامی و به ویژه مراکز تفریحی مانند تفرجگاه ها، استادیوم، تصفیه فاضلاب بیمارستان و غیره می توان از پکیج تصفیه فاضلاب انسانی استفاده کرد.

 • کارخانجات و کارگاه ها
 • مجتمع‌ها و ویلاهای مسکونی
 • ساختمان های اداری
 • هتل‌ها و مراکز اقامتی
 • رستوران‌ها و پادگان ها
 • کمپ‌های کارگری و مجتمع‌های تفریحی
 • تصفیه فاضلاب های صنعتی قابل تجزیه بیولوژیکی
 • مناطق مسکونی بطور مثال شهرک های مسکونی و ویلا
 • پایگاه های نظامی و زندان ها
 • مجتمع های اداری و تفریحی
 • بیمارستان
 • و…

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی می توان به کمیت فاضلاب ورودی، کیفیت پساب خروجی، شرایط منطقه ای، تجهیزات مصرفی، نوع فاضلاب، روش تصفیه، ابعاد مخزن و غیره اشاره کرد.

قیمت دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی بر اساس پارامترهای زیر محاسبه می شوند:

 • جنس بدنه: نوع متریالی که برای ساخت بدنه پکیج به کار می رود یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت است. به همین دلیل مدل های فلزی در اغلب مواقع نسبت به پلی اتیلن و فایبرگلاس قیمت بالاتری دارند.
 • ظرفیت پکیج: این پکیج ها در ظرفیت های متنوعی طراحی و تولید می شوند. هر چه مقدار و ظرفیت بیشتر باشد، متریال بیشتری برای ساخت مخزن به کار رفته و بر همین اساس قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.
 • نوع اجزای داخلی پکیج: بر اساس فرایندهایی که در پکیج پیاده سازی شده اند اجزا و قطعات خاصی در آنها به کار می رود. نوع اجزا و برند تولیدکننده آنها، بر روی قیمت پکیج اثر می گذارد.
 • کیفیت خروجی دستگاه: با توجه به نوع آلاینده های موجود در فاضلاب و کیفیت خروجی مورد نظر، نوع فرآیندهای تصفیه، متفاوت است. به همین دلیل می توان گفت کیفیت خروجی دستگاه می تواند عامل مهم بعدی در محاسبه قیمت پکیج فاضلاب بهداشتی به شمار رود.

علاوه براین، تعداد واسطه های میان تولیدکننده و خریدار نهایی این تجهیزات نیز به شدت قیمت ها را تحت تاثیر قرار می دهد. با توجه به اینکه آب سازه سازنده پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی است، بدون واسطه با قیمت مناسب و ارزان محصولات خود را مستقیم به سراسر ایران ارسال می کند.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی بسته به ظرفیت پروژه، متریال و تجهیزات استفاده شده، بین 250 میلیون تومان تا 7 میلیارد تومان متغییر می باشد.

خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی (انسانی)

خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی بسیار مهم و حساس است. پکیج ها بسیار  متنوع با اختصاص قیمت های زیاد به خود وجود دارد. در نتیجه برای خرید هوشمندانه این محصول، باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. در کنار افزایش اطلاعات، استفاده از مشاوره افراد خبره در این زمینه می تواند موثر باشد. خوشبختانه در شرکت آب سازه امکان مشاوره رایگان پیش از خرید وجود دارد تا شما با خیال راحت تری اقدام به خرید تجهیزات تصفیه فاضلاب به صورت پکیج کنید.

جهت اطلاع از قیمت و سفارش ساخت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

 02126410244 و 02126410245

 09196576008

آب سازه؛ سازنده پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی- انسانی در کارخانه آب سازه، در سه نوع پلی اتیلن، فلزی و فایبرگلاس، طراحی و تولید می شود. این پکیج ها به صورت پیش ساخته می باشند، به طور کامل در کارخانه ساخته شده و به شکل یکپارچه به آسانی در محل نصب می شوند.

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی - آب سازه

انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی، از نظر نوع عملکرد، جنس بدنه و ظرفیت تنوع بالایی دارند. به طوریکه بر اساس نوع آلاینده های موجود در پساب ها، شرایط محیط و میزان فشار به بدنه و غیره در جلسات مشاوره قبل از خرید از سوی کارشناسان آب سازه به مشتری پیشنهاد میشود. در یک دسته بندی کلی می توان این تجهیزات را بر اساس نوع جنس بدنه گروه بندی کرد که عبارتند از:

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

به دلیل قیمت پایین تولید محصولات پلی اتیلنی، پکیج تصفیه فاضلاب انسانی پلی اتیلنی به شدت مورد توجه قرار گرفته است. تمامی اجزای نامبرده شده در بخش قبل را می توان بدون محدودیت درون پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی جایگذاری کرد. به غیر از فرایند MBBR سایر فرایندها با بازدهی بسیار بالا قابل اجرا می باشد. هزینه نهایی ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن از سایر پکیج ها کم تر است.

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

شکل مخزن های پکیج تصفیه فاضلاب فلزی مکعب مستطیلی است. همین عامل باعث شده تا بازدهی فرایند تصفیه در مرحله زلال سازی بیشتر از پکیج پلی اتیلنی باشد. این سیستم به شکلی غیر دفنی بر روی زمین و برای مناطقی با رطوبت کم مناسب است.

پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس

بهترین و البته گران ترین، پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس می باشد. این پکیج هم به شکل غیر دفنی قابل اجرا بود و می توان بازدهی بالایی را از آن دریافت کرد. تمامی اجزا و فرایند های مورد نیاز برای یک تصفیه کامل قابل اجرا در این پکیج می باشند.

مزایای پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی آب سازه

استفاده از یک پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی می تواند مزایای زیادی را با خود به همراه داشته باشد.

 • به عنوان مثال می توان از آلوده کرده محیط زیست جلوگیری کرد و هم از پساب تصفیه شده به منظور آبیاری فضای سبز استفاده کرد.
 • به علت پیش ساخته بودن پکیج هزینه نصب آن بسیار کم و سرعت آن بسیار بالا می باشد.
 • در صورت نبود فضای کافی می توان آن را به صورت دفنی اجرا کرد.
 • در صورت گسترش طرح در سال های آینده می توان پکیج تصفیه فاضلاب را نیز ارتقا داد.
 • وزن پایین دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی باعث می شود انتقال آن راحت انجام می شود.
 • بهره برداری از آن به راحتی انجام می شود و نیاز به متخصص ندارد.
 • به صورت دفنی و غیر دفنی قابل اجرا می باشد.
 • استفاده مجدد از  پساب تصفیه شده برای مصارف گوناگون.
 • طول عمر بالا
 • مقرون بصرفه
 • مقاوم در برابر سایش و خوردگی
 • نیاز به فضای کم جهت نصب
 • حمل و نقل آسان
 • بیشترین بازده در تصفیه
 • و…

طراحی پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

در طراحی سیستم تصفیه فاضلاب بهداشتی و انسانی مهندسان آب سازه پارامترهای متعددی را در نظر گرفته و بر اساس استانداردهای روز دنیا محصول را تولید می کنند. از مهم ترین پارامترها در طراحی این سیستم ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

جنس بدنه دستگاه

بر اساس شرایط محیطی، نوسانات دمایی و میزان فشار وارد شده به دستگاه جنس بدنه تعیین می گردد. در محیط هایی که دبی فاضلاب ورودی به پکیج زیاد است و فشار بالا می باشد، متریال فلزی برای بدنه انتخاب می شود. پلی اتیلن و فایبرگلاس نیز از دیگر متریال مورد استفاده در طراحی سیستم تصفیه فاضلاب انسانی به شمار می روند.

ظرفیت سیستم

بر اساس دبی فاضلاب یا نرخ جریان، نرخ مواد آلی OLR و راندمان تصفیه مورد نظر ظرفیت پکیج محاسبه می شود. با توجه به اینکه محصولات آب سازه به صورت سفارشی و اختصاصی طراحی میشوند، ظرفیت ها به طور دقیق و متناسب با شرایط محیط محاسبه می گردد.

آنالیز فاضلاب

نوع مواد آلاینده موجود در فاضلاب های انسانی و بهداشتی متفاوت است و بر همین اساس فرآیندهایی که برای تصفیه آنها به کار می رود فرق خواهد داشت. در مرحله طراحی باید مواد آلاینده با آنالیز دقیق فاضلاب بررسی و بر همین اساس فرآیند تصفیه انتخاب گردد.

محاسبه ظرفیت دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی

محاسبه ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی بر اساس میزان فاضلاب ورودی تعیین می گردد. در مناطق مسکونی بر اساس تعداد نفرات هر واحد محاسبه ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، انجام می شود. بر اساس میزان فاضلاب ورودی و خروجی پکیج، ابعاد آن محاسبه و در نهایت طراحی انجام میشود.

ضریب تبدیل آب به فاضلاب، جدول سرانه تولید فاضلاب در محیط های مسکونی (برای مصارف بهداشتی) و فرمول های متعدد موجود در مراجع در محاسبه ظرفیت این پکیج ها نقش دارند. در جدول زیر میزان مصرف آب در واحدهای مسکونی ارائه شده که در محاسبه ظرفیت مورد استفاده قرار میگیرد.

برای محاسبه ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب می توان از رابطه V=2000+c*p استفاده کرد:

 • V: حداقل ظرفیت برحسب لیتر
 • C: سرانه فاضلاب تولیدی هر نفر در شبانه روز بر حسب لیتر
 • P: تعداد نفرات

جدول محاسبه ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب

نصب و راه اندازی پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی

لازم به ذکر است که کلیه ی امور مربوط به طراحی و ساخت پکیج‌های تصفیه فاضلاب با هدف راه‌اندازی و بهره برداری مفید از آنها صورت می گیرد. تخصص و تجربه متخصصان شرکت فنی مهندس آب سازه در ساخت و نصب سیستم های تصفیه فاضلاب باعث شده است که حداکثر بهره وری و کیفیت در تصفیه فاضلاب حاصل گردد.

استقرار یک سیستم تصفیه فاضلاب در چهار مرحله طراحی، ساخت، راه اندازی و بهره برداری تقسیم بندی می گردد. پس از به پایان رسیدن مرحله طراحی و ساخت لازم است که فرآیند نصب و راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب انجام گیرد. پس از آن بسته به نوع فرایند تصفیه پس از طی دوره راه اندازی، سیستم به بازده اصلی و کامل خود می رسد.

 

اجزای پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

 • آشغالگیری
 • دانه گیری
 • ته نشین سازی
 • شناورسازی
 • چربی گیری
 • فیلترینگ
 • هوادهی
 • لجن فعال
 • کلرزنی
 • کنترل Ph خروجی

روش های تصفیه فاضلاب بهداشتی

فاضلاب ساختمان های مسکونی، اداری و کمپ های کارگری و … به دو بخش آب سیاه فاضلاب حاصل از توالت و سرویس بهداشتی و آب خاکستری شامل فاضلاب تولیدی از استحمام، شست و شو دسته بندی می شود. این دو فاضلاب دارای ویژگی های خاصی هستند و نوع تصفیه هر کدام متفاوت می باشد. بهتر است با اهداف توسعه پایدار، آب خاکستری با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری مورد بازیافت قرار بگیرد.

به طور کلی BOD فاضلاب بهداشتی در محدوده 200 میلی گرم بر لیتر قرار می گیرد که شامل 40 درصد پروتئین، 50 درصد کربوهیدرات و 10 درصد چربی و روغن می شود. مقدار نیتروژن و فسفر در فاضلاب انسانی بسیار کم است. در مناطق روستایی به علت مصرف آب کمتر دبی ورودی پایین تر است اما این دبی پایین باعث افزایش غلظت آلاینده ها در فاضلاب بهداشتی در روستا می شود.

لازم به ذکر است چون در فاضلاب انسانی مقدار زیادی از آلاینده های خطرناک و میکروب های بیماری زا و همچنین مواد دارویی و شیمیایی، موجود می باشد، به همین دلیل فرآیند تصفیه بیولوژیکی و شیمیایی پیچیده تر بوده و حذف آلاینده ها زمان بر می باشند.

در ادامه مراحل تصفیه فاضلاب بهداشتی قرار داده شده است، با ما همراه باشید تا با آنها آشنا شوید.

فرایند تصفیه فاضلاب بهداشتی

تصفیه فیزیکی فاضلاب بهداشتی

تصفیه فیزیکی شامل کلیه فرایند هایی است که فاضلاب بدون استفاده از مواد شیمایی و به شکل فیزیکی تصفیه می شود.  آشغالگیری، دانه گیری و ته نشینی همگی از مجموعه تصفیه فیزیکی می باشند. در این واحد معمولا از آشغال گیر استفاده می شود. در صورتی که فاضلاب ورودی دارای پیک های زیادی باشد یک مخزن متعادل کننده پس از آشغالگیر و پیش از واحد تصفیه بیولوژیکی در نظر گرفته می شود تا دبی ورودی و میزان آلاینده ها متعادل شوند.

تصفیه شیمیایی فاضلاب بهداشتی

در صورتی که آلودگی فاضلاب بالا باشد و زمان تصفیه محدود از پلی الکترولیت ها به منظور ته نشینی سریع تر زیست توده هایی که توسط باکتری ها تشکیل شده است استفاده می شود. هم چنین در آخرین مرحله از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی با کمک دستگاه کلر زن تمامی عوامل بیماری زا و ویروس ها از بین می روند.

تصفیه بیولوژیکی فاضلاب انسانی

تصفیه بیولوژیکی در مخزن هوادهی مهم ترین بخش از پکیج تصفیه فاضلاب است که 90 درصد تصفیه در این مخزن صورت می گیرد. در این روش با کمک باکتری ها تمامی مواد آلی موجود در فاضلاب به کربن دی اکسید و آب تجزیه می شود. با توجه به وجود مقادیر زیاد آلاینده های آلی در فاضلاب انسانی، در این مخزن میکروارگانیسم ها تمامی مواد آلی موجود در فاضلاب را تجزیه کرده و باعث تصفیه فاضلاب می شوند. جهت سرعت بخشیدن به کار باکتری ها هوادهی به شکلی مصنوعی توسط دیفیوزر ها و بلوئر ها انجام می شود. این تصفیه می تواند به شکل هوازی و بی هوازی صورت می پذیرد.

تصفیه فاضلاب به روش بی هوازی

برای تصفیه فاضلاب به روش بی هوازی از مخازن خاص استفاده می شود تا هیچگونه هوایی وارد فرایند نشود. باکتری های بی هوازی در این روش تصفیه فاضلاب را انجام می دهند. گاز متان و H2S دو گاز مهم تولیدی در تصفیه فاضلاب بهداشتی به روش بی هوازی هستند. در این روش تصفیه به دلیل عدم نیاز به تجهیزات هوادهی هزینه ساخت و بهره برداری کاهش می یابد.

تصفیه فاضلاب به روش هوازی

در پکیج تصفیه فاضلاب انسانی از فرایند هوازی استفاده می شود. خصوصیات و دبی فاضلاب مهم ترین فاکتور ها در انتخاب فرایند مناسب در پکیج تصفیه پساب بهداشتی هستند. انواع فرایند ها به طور کلی شامل هوادهی گسترده، MBBR، IFAS و A2O می شود. انواع فرایندهای مورد استفاده برای تصفیه پساب هوازی عبارتند از:

 • فرایند هوادهی گسترده EAAS : در این روش از مخازن جداگانه برای هوادهی و زلال سازی فاضلاب استفاده می شود. از مزایای این روش کارایی و راندمان بالا این فرایند می باشد.
 • فرایند هوادهی گسترده MBBR با پکینگ مدیا معلق : ترکیبی از روش لجن فعال و صافی چکنده است. 50 تا 70 درصد مخزن هوادهی در این فرایند از پکینگ مدیا یا حامل های معلق پر می شود.
 • فرایند هوادهی گسترده IFAS با پکینگ مدیا ثابت : همانند روش MBBR از پکینگ مدیا برای تصفیه استفاده می کند با این تفاوت که مدیا به صورت ثابت طراحی می شود. از مزایای این روش می توان به حذف 95 درصدی BOD، سرعت بالای فرایند بین 4 تا 6 ساعت، مقاومت بالا در برابر شوک های آلی اشاره کرد.
 • فرایند SBR راکتور ناپیوسته متوالی : اساس کار در این روش پر کردن و تخلیه مخازن است. برخلاف فرایند هوادهی گسترده این پکیج شامل ته نشینی اولیه می شود و زمان هوادهی در آن کم تر است.

تصفیه پیشرفته فاضلاب (تکمیلی)

مخرن ته نشینی یا زلال ساز پس از مخزن هوادهی جانمایی می شوند. در این مخزن به میکروارگانیسم ها که در مخزن هوادهی رشد یافته اند اجازه ته نشینی و تشکیل لجن در بستر مخزن داده می شود. بخشی از لجن توسط پمپ به ابتدای فرآیند هوادهی بازگردانده می شوند که به آن لجن برگشتی می گویند. فاضلاب تصفیه شده از سطح مخزن خارج می شود.

گندزدایی و ضدعفونی پساب

در آخرین مرحله به منظور حذف ویروس ها و عوامل بیماری زا از کلر زن برای ضدعفونی کردن پساب تصفیه شده استفاده می شود. سپس پساب برای استفاده مجدد یا تخلیه به منابع آبی از پکیج تخلیه می شود.

کاتالوگ پکیج تصفیه فاضلاب

برای آشنایی بیشتر شما مشتریان عزیز، نسخه pdf کاتالوگ پکیج تصفیه فاضلاب شرکت آب سازه آماده سازی شده است. در این کاتالوگ اطلاعات کاملی درباره مشخصات فنی، ظرفیت، انواع مختلف دستگاه، اجزای سازنده و غیره درج شده است. جهت دانلود از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

 

سوالات متداول پکیج تصفیه فاضلاب انسانی

به طور معمول برای تصفیه فاضلاب بهداشتی و انسانی از روش لجن فعال استفاده می شود. به منظور ارتقا عملکرد فرایند های توسه یافته لجن فعال مورد استفاده قرار می گیرند.

در پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه فاضلاب به با فرایند های بیولوژیکی اتفاق می افتد. اما در پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی وظیفه اصلی تصفیه بر عهده فرایند شیمیایی می باشد.

جهت اطلاع و آشنایی بیشتر به این مقاله مراجعه نمایید:

به دلیل کمبود منابع آبی و لزوم بازگردانی آب و استفاده مجدد از پساب های تصفیه شده، باید فاصلاب بهداشتی انسانی مورد تصفیه و بازچرخانی قرار بگیرد.

پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی به شکل پیش ساخته می باشند و با توجه به فضای در دسترس می توان آن ها را به شکل دفنی و غیر دفنی نصب نمود.

امتیاز 4.9/5 از 16 رای

محصولات مرتبط

آب مصرفی در تولید و ساخت یک محصول تجاری و خروج آن بعنوان یک محصول ثانویه از سیستم را فاضلاب صنعتی می گویند. فاضلاب‌های صنعتی،...
آشغال گیر از ضروری ترین و مهم ترین بخش های تمام تصفیه خانه های فاضلاب شهری و صنعتی و یکی از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب...
گروه صنعتی آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع بلوئر هوادهی از جمله بلوئر روتس، بلوئر ساید چنل، بلوئر مغناطیسی را به همراه انواع دیفیوزر به...
شرکت آب سازه بزرگترین تامین کننده انواع دیفیوزر هوادهی می باشد. از دیفیوزر شرکت آب سازه در انواع پروژه های بزرگ و کوچک مانند پکیج...
پکینگ مدیا یکی از محصولات مورد استفاده در سیستم های تصفیه فاضلاب می باشد که بستری برای افزایش رشد چسبیده بیولوژیکی را فراهم میکند. پکینگ...
پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس GRP دارای راندمان بالا، مقاومت بالا در برابر خوردگی و فشارهای وارده و کیفیت و دوام زیاد هستند. با توجه...
یکی از محصولات پر کاربرد و پرفروش شرکت آب سازه، پکیج تصفیه فاضلاب فلزی با راندمان بالا بصورت پیش ساخته و از جنس کربن استیل...
چربی گیر رستوران یکی از انواع چربی گیر و از جمله تجهیزات تصفیه فاضلاب است. با استفاده از آن می توان، چربی های رستوران و...
این روز ها با توجه به کمبود آب و شرایط محیط زیست، تصفیه فاضلاب و پساب های بهداشتی و صنعتی به یک امر مهم و...
سپتیک تانک، ساده ترین نوع تصفیه خانه تک واحدی است که به منظور پیش تصفیه فاضلاب بهداشتی استفاده شده و در بخش های مسکونی، اداری،...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://absaze.com/?p=4210

نظرات شما

3 پاسخ

 1. سلام برای تصفیه فاضلاب های کمپ های کارگری با ظرفیت 400 نفر کدام روش های بکار رفته در پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی رو پیشنهاد میدید؟ و هزینه اش چطور برآورد می شود؟

 2. با سلام
  بنده مدیر یک ساختمان اداری در استان کرمان می باشم. این ساختمان حدود 300 نفر کارمند دارد که به طور میانگین روزانه 8 ساعت کار می کنند. لطفا یک برآورد از حجم پکیج تصفیه فاضلاب و قیمت آن در اختیار بگذارید.

  1. سلام و عرض ادب
   با توجه به مشخصات ارائه شده پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی با حجم 25 متر مکعب در شبانه روز نیاز می باشد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی، قیمت و ارئه مشخصات دقیق لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا از مشاوره همکاران بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *