قیمت و خرید مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ

مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ - آب سازه - آب سازه

ایستگاه پمپاژ فاضلاب، آب یا پساب آب سازه، شامل قسمت های مختلفی است که یکی از مهم ترین قسمت های آن مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ یا سپتیک پمپاژ می باشد. این مخزن عموما از جنس پلی اتیلن دوجداره اسپیرال کاروگیت و به شکل استوانه عمودی با سطح مقطع دایره ای شکل می باشد.

جهت اطلاع از قیمت و خرید مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

09129512165

حجم مخازن پمپاژ عمودی ایستگاه پمپاژ آب سازه، با استفاده از اطلاعات ورودی اولیه، نظیر دبی جریان ورودی، شوک جریان، نوع و میزان فاضلاب، کاربری و آهنگ تولید فاضلاب و مشخصات فنی پمپ های انتخابی و نوع دستورها و مدار تابلو کنترل و فرمان سیستم پمپاژ، توسط مهندسین مکانیک آب سازه محاسبه می شود. دفترچه محاسبات فنی مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ به همراه نقشه دقیق شامل ورودی ها، خروجی ها، بای پس جریان، سایز و نوع و جانمایی شیر تخلیه، کلیه فلنج ها و لوله کشی های داخلی، نردبان دسترسی، نوع و سایز منهول دسترسی به همراه ارتفاع آن و نوع دریچه، به همراه کلیه جزئیات دقیق اجرای مخزن عمودی پمپاژ، به کارفرما ارائه می شود.

💡 آنچه در این مطلب می خوانید:

مشخصات فنی مخزن ایستگاه پمپاژ فاضلاب

گروه تخصصی آب سازه مفتخر است با بکارگیری دانش روز مهندسی مکانیک خود، نقشه های مهندسی مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ را بدون اخذ هزینه استخراج و در اختیار کارفرمایان خود قرار دهد. مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ آب سازه، پس از تایید نقشه اولیه، در کارخانه این شرکت تولید و در هر مرحله از تولید قابل بازرسی و رویت می باشد. عدسی های بالایی و پایینی مخزن از جنس پلی اتیلن کاروگیت دو جداره و دارای لایه میانی فلزی به صورت مسلح می باشند. استفاده از لایه میانی فلزی به منظور استحکام بیشتر و همچنین ایجاد انعطاف در عدسی جهت جلوگیری از شکنندگی عدسی مخزن عمودی پمپاژ، در برابر تنش های وارده می باشد.

 • ظرفیت مخزن ایستگاه پمپاژ

ظرفیت مخزن ذخیره ایستگاه پمپاژ بر حسب لیتر یا مترمکعب اندازه گیری می شوند. این پارامتر بر حسب میزان فاضلاب ورودی و خروجی و دبی آن تعیین می شود. باید با توجه به ظرفیت پمپاژ مخزن ذخیره سازی متناسب را انتخاب کرد.

 • حداکثر سرعت جریان درون مخزن و اتصالات

حداکثر سرعت جریان، بالاترین نرخ جریان سیال از طریق سیستم لیفت استیشن است که معمولاً بر حسب لیتر بر دقیقه یا مترمکعب بر ساعت بیان می شود.

 • لوله خروجی ایستگاه پمپاژ

اندازه لوله خروجی، شامل قطر و طول لوله خروجی ایستگاه پمپاژ فاضلاب است. لوله خروجی باید متناسب با ظرفیت و حجم پمپاژ در نظر گرفته شود.

مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ - آب سازه

نقشه طراحی مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ

نقشه های سه بعدی و دو بعدی مخازن عمودی ایستگاه پمپاژ که با دقت بر اساس داده های ورودی، استخراج و ترسیم شده است، میتواند به انتخاب اصلح مخزن بسیار کمک نموده و در زمینه شبیه سازی آن مخازن با واقعیت پس از تولید، راهگشا باشد. مخازن عمودی پمپاژ پلی اتیلنی گروه تخصصی و تولیدی آب سازه، با بالاترین سطح استانداردهای روز دنیا، در محل کارخانه این شرکت تولید می شوند.

در صورتی که محصول مورد نظر شما، ایستگاه پمپاژ فاضلاب می باشد، و درباره کلیه اجزای پکیج ایستگاه پمپاژ فاضلاب تولید گروه صنعتی آب سازه، نیاز به اطلاعات و مشاوره دارید. اطلاعات موردنیاز را تهیه نموده و در صورت تمایل با کارشناسان تخصصی آب سازه، مشاوره و مکالمه رایگان داشته باشید.

ویژگی مخازن عمودی ایستگاه پمپاژ

 • مقاوم در برابر سرما و گرما
 • مقاوم در مقابل زلزله
 • سطح بالا بهداشت
 • قیمت مناسب
 • مقاوم در برابر رطوبت
 • دوام بالا و عمر طولانی مدت
 • ضد نشت و سلزگار با محیط زیست
 • قابلیت تولید در ابعاد و انواع مختلف
 • مقاوم در برابر خوردگی

کاربرد مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ

 • نگهداری و ذخیره آب های سطحی
 • ذخیره مواد شیمیایی
 • نگهداری پساب و فاضلاب
 • نگهداری و ذخیره آب شرب

مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ - آب سازه

نکات مهم هنگام نصب مخزن عمودی

 • استفاده از یک نیروی متخصص:

نصب مخزن بسیار مهم می باشد و باید به طور صحیح و طبق اصول تعریف شده نصب شود. در غیر این صورت عوارض و مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت.بنابراین بهتر است از یک فرد متخصص در امور تاسیسات، برای نصب مخازن خود استفاده کنیم.

 • آماده سازی محل نصب به شکلی صحیح:

مکان نصب مخزن عمودی نیز آب باید کاملا صاف و یکدست باشد. حتما قبل از قرار دادن مخزن روی سطح مورد نظر ، آن مکان را از هر گونه سنگریزه کاملا تمیز کنید.

محل نصب مخزن باید صاف و یکپارچه باشد  و در صورت نصب مخزن در ارتفاع، از پایه فلزی محکم استفاده شود.

 • نصب در محل سرپوشیده:

مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ پلی اتیلن و پمپ بهتر است که نزدیک یک دیگر و در یک مکان سرپوشیده قرار گیرند. زیرا اگر مخازن پلی اتیلن زیر نور مستقیم نباشند عمر زیادی خواهند داشت. قابل ذکر است که اگر پمپ آب در مکان سر پوشیده باشد کمتر داغ می شود و احتمال سوختن قطعات آن کاهش می یابد. مخزن دور از آتش و مواد اشتعال زا نگهداری شود و همیشه درب مخزن بسته نگهداری شود.

مشخصات مخازن عمودی پلی اتیلنی شرکت آب سازه

ردیف مدل ظرفیت (m3) قطر (mm) D ارتفاع (m)H

1

AS.T.02

2

1200

1.80

2

AS.T.03

3

1200

2.65

3

AS.T.04

4

1400

3.55

4

AS.T.05

5

1400

3.30

5

AS.T.08

8

1600

5.20

6

AS.T.10

10

1600

5.00

7

AS.T.12

12

1600

6.00

8

AS.T.15

15

1800

5.90

9

AS.T.18

18

2000

5.80

10

AS.T.20

20

2000

6.36

11

AS.T.25

25

2500

5.10

12

AS.T.30

30

2500

6.00

13

AS.T.40

40

2500

8.20

14

AS.T.70

70

3000

9.90

قیمت مخزن عمودی ایستگاه پمپاژ

موارد بی شماری بر قیمت این مخازن عمودی تاثیر گذار می باشد. از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابعاد مخزن؛ شامل ارتفاع، قطر و ظرفیت
 • بر حسب نوع کاربرد و جنس مخزن
 • قطر لوله های اتصال
 • عمق دفن و نصب
 • وزن مخزن
امتیاز 3/5 از 2 رای

محصولات مرتبط

گروه صنعتی آب سازه بزرگترین تولید کننده لوله کاروگیت فاضلابی، می باشد. این محصول جزو مهم ترین محصولات گروه تولیدی آب سازه در رسته محصولات...
شرکت آب سازه، بزرگترین تولیدکننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن می باشد. بدین منظور به علت پرکاربرد بودن محصولات پلی اتیلن آنها را به...
گروه آب سازه یکی از بزرگ ترین تولید کننده های لوله پلی اتیلن تک جداره در کشور و دارای استاندارد و گواهی تولید لوله های...
شرکت آب سازه یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع منهول می باشد. در شرکت آب سازه منهول ها از جنس کاروگیت و پلی اتیلن تولید...
منهول دریچه عمودی است که برای متصل کردن مجراها و شبکه های انتفال فاضلاب، آب، غیره استفاده می شود. گروه تولیدی آب سازه به عنوان...
محصولات پلی اتیلن گروه تولیدی آب  سازه، یکی از مهم ترین و جزو اولین رسته های تولیدی این گروه تولیدی می باشد. سپتیک تانک پلی...
شرکت آب سازه بزرگترین تولید کننده انواع مخازن عمودی و مخزن پلی اتیلن عمودی می باشد. آب سازه، صرفا یک مخزن ساز یا فقط تولید...
دریچه منهول یا درب منهول، به درپوشی گفته می شود که از آن برای پوشش دادن حفره آدم روها در سطح شهر، خیابان، جاده ها...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://elementorfa.ir/?p=1961

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *