قیمت و خرید ازن ژنراتور

قیمت ازن ژنراتور

ازن ژنراتور  نیاز به استفاده از کلر در تصفیه فاضلاب را از بین می برند. این امر باعث می شود که آنها را به گزینه ای سازگارتر با محیط زیست تبدیل می کند. ازن ژنراتور ها هیچ محصول جانبی مضری تولید نمی کنند و گاز ازن به سرعت در جو پخش می شود. ازن یک ضدعفونی کننده قوی است که در برابر طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها از جمله باکتری ها، ویروس ها و انگل ها موثر است. همچنین بو و طعم نامطبوع آب را از بین می برد.

ازن ساز در تجزیه آلاینده های آلی، باکتری ها و ویروس ها موثر هستند. بنابراین ازن زنی یک انتخاب عالی برای تصفیه فاضلاب های حاوی مقادیر بالای مواد آلی و سایر باکتری ها می باشد.

 قیمت ها در پایین صفحه به تاریخ فروردین 1401 قرار داده شده است.

به علت متغیر و متنوع بودن قیمت ها جهت اطلاع از قیمت بروز و خرید ازن ژنراتور با ما در تماس باشید.

09129512165 و 02126410244 و 02126410245

ازن ژنراتور به مواد شیمیایی خطرناک نیاز ندارند. این یک مزیت بزرگ برای شرکت هایی است که باید حجم زیادی از آب را تصفیه کنند. ازن ژنراتور ها از مولکول های اکسیژن برای از بین بردن باکتری ها و سایر آلاینده ها استفاده می کنند. گاز ازن در محل ایجاد می شود، بنابراین نیازی به ذخیره یا انتقال مواد شیمیایی خطرناک نیست. در نتیجه ازن زنی را به گزینه ای سازگارتر با محیط زیست نسبت به سایر روش های شیمایی تبدیل کرده است.

ازن ژنراتور یکی از مقرون به صرفه ترین و کارآمدترین روش ها برای تصفیه فاضلاب هستند. سیستم های تصفیه آب ازن یکی از گزینه های عالی برای مشاغل کوچک به شمار می رود که نیاز به تصفیه فاضلاب با بودجه محدود دارند. مولد اوزون قابل حمل است و به سرعت و به راحتی راه اندازی می شود.

💡 آنچه در این مطلب می خوانید:

ازن ژنراتور چیست؟

ازن ژنراتور ، ازن ساز یا ازن زن دستگاهی است که با  استفاده از تزریق میزان مشخصی از گاز ازن برای عملیات ضد عفونی آب، هوا و تجهیزات و اشیای مختلف به کار می رود. این سیستم با روش های تخلیه الکتریکی (کرونا) یا اشعه UV با شکست اتم اکسیژن O2 به دو اتم O و پیوند آن با یک اتم اکسیژن دیگر، گاز ازن ناپایدار O3 را تشکیل می دهد. این دستگاه با نامهای دستگاه مولد ازن، پکیج تزریق ازن نیز میشناسند. استفاده از این سیستم با تکنولوژی جدید و بهبود عملکردش در دنیا به سرعت در حال گسترش است.

ازن تولید شده در دستگاه ازن ژنراتور مولکول غیر آلی با سه اتم اکسیژن است. ازن به شکل گاز در لایه بالایی جو زمین انباشته شده است و همه آن را به عنوان لایه محافظی در مقابل اشعه زیان آور ماوراء بنفش خورشید می شناسند. در واقع این گاز زمانی تشکیل می گردد که مولکولهای O2 توسط پرتوهای فرابنفش یا قوس الکتریکی به 2 اتم اکسیژن مجزا تفکیک می شود. این اتم های آزاد اکسیژن می توانند در گروه های سه تایی ترکیب شده و ازن را به وجود آورند.

در واقع گاز ازن تولید شده توسط دستگاه ازن ساز به دلیل ساختار ناپایداری که دارد، پس از انجام ضدعفونی و گذشت زمان کوتاه به اکسیژن تبدیل می شود، لذا باقی مانده ای بر جا نمی گذارد. این خصوصیت خارق العاده ازن موجب استفاده گسترده آن شده و ازن را در گروه ضدعفونی کننده های ارگانیک قرار داده است.

کاربردهای ازن در تصفیه آب و فاضلاب - آب سازه

ازن چیست؟

ازن گازی با چگالی 1.5 برابر اكسيژن كه يكی از اشكال آلوتروپ اكسيژن است و گازی سمی و دارای نقطه جوش -112 درجه سانتيگراد و بسيار ناپايدار است. اين گاز در فاز گازی پايدارتر از حالت مايع است در حالت گازی بی رنگ و بی بو است و در حالت مايع به صورت آبی تيره ديده می شود.

کاربرد های ازن در تصفیه آب و فاضلاب

از جمله کاربردهای ازن و ازن ژنراتور در تصفیه آب می توان به بهبود بو و رنگ، کاهش ترکیبات آلی، ضد عفونی و حذف مواد معدنی مانند آهن و منگنز اشاره کرد. همچنین از ازن ژنراتور برای ضد عفونی و بهبود در بو و رنگ پساب در رنگ کاری، کارخانه های نفت و گاز، کارخانه های مواد غذایی و آشامیدنی ، کارخانه های آهن سازی، گیاهان دارویی، کارخانه های آبکاری فلز، کارخانه های قند و غیره استفاده می شود.

امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون دانش و تکنولوژی در استفاده از ازن ژنراتور، این گاز ناپایدار به عنوان قویترین اکسید کننده و ضدعفونی کننده شناخته شده است. از این رو از گاز ازن بواسطه دستگاه های تزریق ازن در زمینه تصفیه آب کارخانه های آب معدنی، تصفیه و ضدعفونی کردن آب استخرهای شنا، گندزدایی فاضلاب و پساب های صنعتی مانند: پتروشیمی، پزشکی، آزمایشگاهی، نساجی، دامداری و…. استفاده می گردد.

کاربرد ازن ژنراتور در صنایع مختلف - آب سازه

کاربرد ازن ژنراتور صنعتی

ازن ژنراتور علاوه بر تصفیه فاضلاب در صنایع مختلف نیز کاربرد دارد. از کاربردهای ازن ژنراتور در صنایع کوناگون می توان مواد زیر را نام برد.

 • تصفیه آب آشامیدنی: جایگزین مناسب برای سیستمهای گازی و مایع تزریق کلر و همچنین روشی مناسب جهت حذف آهن در مناطق با مقدار آهن بالا در آب مصرفی
 • صنایع کشاورزی و دامداری
 • صنایع شیلات و تولید آبزیان: حذف مواد آلی محلول و میکروب زدایی استخرهای پرورش آبزیان و کنترل رشد جلبک ها بر دیواره و کف استخر ها
 • پالایشگاه های نفت و گاز
 • تصفیه فاضلاب و شیرابه زباله
 • صنایع کاغذ سازی: جهت استفاده کمتر از مواد شیمیایی و کمک به حذف رنگ کاغذ
 • صنایع چرم سازی
 • صنایع غذایی و لبنی: استفاده در صنعت بسته بندی جهت افزایش طول عمر ماده مصرفی
 • صنایع فولاد سازی
 • صنایع آبکاری فلزات
 • استفاده در برج های خنک کننده: به منظور آنتی باکتریال کردن سطح داخلی پکینگ ها و لوله های انتقال آب خنک که باعث انتقال حرارت بهتر و سریعتر می گردد.

استفاده از ازن ژنراتور در استخر

در استخر ها از تجهیزات مختلفی به منظور تصفیه آب استفاده می شود. یکی از این ابزار ها وسایل ضدعفونی کننده آب هستند که به طور رایج از کلر استفاده می شود. اما می توان از دستگاه ازن ساز بجای کلر زن استفاده کرد. چرا که در زمان کوتاهی می تواند آب را ضدعفونی کرده و ترکیبات مضر و خطرناک از خود برجای نمی گذارد.

کاربرد ازن ژنراتور در استخر - آب سازه

ازن ژنراتور در پرورش ماهی و آبزیان

امروزه به دلیل گسترش صنعت نیاز به بالا بردن بهره برداری در همه صنایع احساس می شود. در استخر های پرورش ماهی یکی از راه های افزایش اکسیژن محلول در آب استفاده از دستگاه ازن ژنراتور در صنعت آبزی پروری است. در استخر های پرورش ماهی با تزریق ازن به آب میتوان همزمان هم مواد مضر و ویروس ها را از بین برد و هم میزان اکسیژن درون آب را افزایش داد. به این ترتیب از مرگ ماهی ها و تلف شدن آن ها جلوگیری می شود.

کاربرد ازن ژنراتور در شیلات و پرورش ماهی - آب سازه

ازن به عنوان ضد عفونی کننده قوی

خصوصيات ميكروب زدایی ازن بيانگر پتانسيل بالاي اكسيد اسيون آن مي باشد. تحقيقات نشان مي دهد كه گند زدایي توسط ازن حاصل اثر مستقيم آن برباكتري ها وتجزيه ديواره سلولي باكتري ها مي باشد. كه از اين نظر با مكانيسم عمل كلر در فرايند گند زدایي متفاوت است.   با توجه به قدرت بالاي گند زدایي ازن در مقايسه با كلر وساير گندزدا ها ، زمان كمتري جهت تكميل فرايند گند زدایي نياز مي باشد. بررسي ها همچنين بيانگر توانایي بيشتر ازن در از بين بردن ويروس ها در مقايسه با كلر مي باشد.

ویژگی اکسیداسیون ازن

ازن مصارف زيادي در تصفيه آب آشاميدني از قبيل كنترل طعم و بو كنترل رنگ و حذف آهن و منگنز علاوه بر گند زدائي دارد. قدرت اين اكسيد كننده در شفاف سازي منابع آب با كيفيت پایين مانند آب هاي بازيافتي مهم مي باشد. ازن مواد معدني را بطور كامل اكسيد نموده وموجب ته نشيني وحذف آنها مي گردد. اهميت عمده ازن در قابليت شكستن تركيبات آلي همراه با آهن و منگنز مي باشزد.
ازن در برطرف نمودن تركيبات آلي مولد رنگ ، قوي و موثر نشان مي دهد بطوريكه بعنوان يك عامل جلا دهنده خوب براي فاضلاب و حذف كننده رنگ در آب شرب كاربردهاي فراواني يافته است. ازن همچنين قادر است تركيبات فنوليك وديگر تركيبات مولد طعم را در آب شرب از بين ببرد.  تحقيقات نشان داده است كه ازن مي تواند آفت كشهاي مالاتيون وپاراتيون را كه تركيباتي سرطان زا وخطرناك هستند به اسيد فسفريك (بي خطر) تبديل نمايد.

انواع سیستمهای ازن ژنراتور بر اساس ساخت ازن

ازن ژنراتورها بر اساس روش تولید ازن به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

 • تولید ازن با تکنولوژی پلاسما سرد:

در روش پلاسما سرد یونیزاسیون بین دو الکترود در دمای اتاق صورت می گیرد و توسط یک عایق از یکدیگر جدا می شوند و به این ترتیب گاز ازن تولید می گردد.

 • تولید ازن با استفاده از روش تخلیه الکتریکی کرونا:

ازن ژنراتورها بر اساس روش تخلیه الکتریکی کرونا با ایجاد یک میدان الکتریکی قوی و با هدایت هوا به داخل لوله تخلیه کرونا، ازن را تولید می کنند. از روش تخلیه الکتریکی جهت تولید ازن جهت مصارف صنعتی استفاده می شود.

 • تولید ازن با استفاده از روش اشعه ماورای بنفش:

در این روش با تاباندن اشعه ماورای بنفش (UV) به اکسیژن در داخل راکتور، ازن تولید می شود. ازن ژنراتور های با اشعه UV از ساده ترین روش های تولید ازن می باشد. نور ماورابنفش یا نور uv داری فرکانسی بالاتر از نور مرئی است. رنگ بنفش به عنوان رنگ بالاترین فرکانس نور مرئی است. نور ماوراء بنفش اصطلاحی است که ما به نور دارای فرکانس بالاتر از نور مرئی است، میدهیم.

طول موج نور مرئی با واحد نانومتر اندازه گیری می شود. هرچه طول موج افزایش می باید فرکانس نور کاهش میابد. نور مرئی دارای طول موجی بین 700-400 نانومتر است، در حالی که نور ماوراء بنفش در محدوده ی 380-100نانومتر ظاهر می شود. نور ماوراء بنفش در محدوده 240-160نانومتر از طریق فوتولیز مولکولهای اکسیژن، ازن را تولید می کند.

قیمت ازن ژنراتور

قسمت های مختلف دستگاه ازن ژنراتور صنعتی

معمولا با توجه به تکنولوژی ساخت سیستم های ازن ژنراتور قسمت های متنوعی در ساخت ازن ژنراتورها دخیل هستند، در زیر مهمترین اجزای تشکیل دهنده ازن ژنراتورها را بیان می کنیم:

 • واحد تامین هوا یا اکسیژن:

هدف از این بخش، تهیه گاز خشک و خنک حاوی اکسیژن می باشد. انواعی از ژنراتورها از هوای خشک و یا اکسیژن خالص به عنوان منبع اکسیژن جهت تبدیل کردن اکسیژن به ازن استفاده می کنند. هوای به کار رفته باید خشک باشد، تا سبب میعان گازها در درجه حرارت حدود  ۶۵- درجه سانتی گراد شود، به این ترتیب ازن حداکثر اثر خود را داشته و سبب کاهش فرم اکسید نیتروژن که مسبب افزایش خوردگی است، می شود.

 • منبع انرژی الکتریکی:

بیشتر اوقات منابع انرژی الکتریکی در فرکانس های پایین (۵۰-۶۰هرتز) و ولتاژهای بالای ۲۰۰۰۰ ولت بکار می روند. با پیشرفت تکنولوژی، مدل هایی با فرکانس ۱۰۰۰ الی ۲۰۰۰ هرتز و ولتاژ ۱۰۰۰ ولت بوجود آمدند، که در سیستم های آبی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. اگرچه فرکانس های بالا در منابع انرژی تاثیر بیشتری دارند اما این سیستم ها هنوز به صورت وسیع در سیستم های ذخیره آب جوامع کوچک به کار نمی روند.

 • ژنراتور یا تولید کننده گاز ازن:

سیستم های ازن ژنراتور مورد استفاده جهت تصفیه آب، ازن را در محل، تولید می کنند. تقریبا تمامی این سیستم های تولید ازن را با شارژ مجدد محصول توسط عبور از اکسیژن یا خنک کردن هوای بین دو عایق انجام می دهند.

 • واحد حذف گاز مازاد

استفاده از ازن به جای کلر

در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب و فاضلاب، برای فرآیند تصفیه شیمیایی از کلر برای ضدعفونی و از بین بردن باکتری ها و مواد معدنی و فلزات استفاده می شود. با وجود تمام مزایایی که کلر به همراه دارد، به چند دلیل مهم نقش ازن در تصفیه فاضلاب و آب بیشتر می باشد که عبارتند از:

 • برخلاف کلر، استفاده از ازن در تصفیه خانه موجب تولید مواد مضر مانند تری هالومتان نخواهد شد
 • طبق تحقیقات صورت گرفته قدرت میکروب زدایی ازن 20-30 مرتبه بیشتر از کلر می باشد.
 • خاصیت اکسید کنندگی عناصر مختلف مانند آهن و منگنز در ازن بیشتر از کلر می باشد.
 • لخته سازی ازن نسبت به کلر بالاتر می باشد.
 • ناپایداری ازن بیشتر از کلر می باشد. به همین دلیل ذخیره سازی ازن نسبت به کلر سخت تر می باشد و باید سریعا پس از تولید مصرف گردد.

مقایسه کلر و ازن در فرایند تصفیه آب و فاضلاب - آب سازه

مزایای استفاده از ازن

 • ژنراتورهای ازن در مقایسه با سایر روش های تصفیه مقرون به صرفه هستند.
 • ازن یک گاز غیر سمی است که برای انسان و محیط زیست بی خطر است.
 • تصفیه با ازن می تواند برای تصفیه خانه های فاضلاب کوچک و بزرگ استفاده شود. آنها به کاهش میزان لجن تولید شده توسط تصفیه فاضلاب کمک می کنند.
 • عملکرد ژنراتورهای ازن آسان است و نیاز به نگهداری کمی دارند.
 • می توان از آنها برای تصفیه فاضلاب خام و تصفیه شده استفاده کرد.
 • مقدار زیادی ازن به طور موثر با تخلیه بی صدا تولید می شود.
 • راندمان بالا و مصرف برق کم
 • نگهداری آسان
 • آسان ,  راحت برای بهره برداری
 • ساده در ساختار
 • سطح ایمنی بالا
 • با دوام
 • قابلیت اطمینان و دوام بالا
 • مجهز به لوله های تخلیه روی فیوز خود
 • حاوی الکترودهای فشار قوی فولاد ضد زنگ

تاریخچه استفاده از گاز ازن

استفاده از گاز ازن دارای سابقه يك قرن می باشد كه اولين بار در سال 1840توسط اچونبين  از الكتروليز اسيد سلفوريك كشف شد. برای اولين بار در سال 1886در گندزدايی آب توسط مارتينس به کار  گرفته شد. تا قبل جنگ جهانی اول كه گاز كلر به صورت انبوه ساخته نشده و خواص بيوشيميايی و شيميايی آن مورد مطالعه قرار نگرفته بود ازن در تصفيه پساب ها كاربرد خود را نشان داده بود. اما با حضور گاز كلر و ارزان بودن و تهيه ساده آن نسبت به كلر كاربرد ازن كاهش يافت.

در دهه 80 ميلادی متوجه شدند كه وجود گاز كلر تركيبات زنجيری را به تركيبات حلقوی تبديل میكند با بروز اين مشكل توجه دوباره به ازن جلب شد و كاربرد مطمئن آن سبب گرديد كه در دهه 80 كاربردهای ديگر اين گاز مشخص شد كه می توان از آن برای اكسيداسيون آهن و منگنز موجود در آب كه عناصر بسيار خطرناكی در آبهای آشاميدنی هستند به كار رود.

خصوصيات بيوشيميایی ازن

خصوصیات شیمیایی ازن در ازن ژنراتور- آب سازه

نقش ازن در تصفيه آب و پساب به عنوان يك عامل اكسيد كننده ويك تركيب ميكروب كش حائز اهميت بوده و در محيط آبي خصوصيات مشابهي با كلر دارد . از اينرو اين دو ماده بعنوان رقيب يكديگر ودر مواردي مكمل يكديگر مطرح مي باشند. ازن داراي دو خاصيت بسيار مهم در ارتباط با محيط اطراف خود مي باشد.

 

عوامل موثر بر عملکرد ضد عفونی با گاز ازن

فاکتورهای متعددی بر فرآیند گندزدایی و عملکرد این مواد تاثیر می گذارند که مهمترین آن ها عبارتند از:

 • زمان تماس
 • غلظت یا دز ماده گند زدا
 • دمای فاضلاب: با تغییر دمای فاضلاب سرعت گند زدایی تغییر می کند.
 • pH فاضلاب : ازن در pH بالاتر سریع تر تجزیه می شود. در واقع افزایش  pH باعث کاهش ازن باقیمانده برای گند زدایی می شود.
 • غلظت مواد جامد معلق: مواد معلق برای باکتری ها مانند پناهگاه عمل می کنند و می توانند ازن مورد نیاز را افزایش دهند.
 • شدت و نحوه اختلاط: نوع ارگانیزم : تاثیر ازن بر باکتری ها متفاوت است. معمولا ویروس ها نسبت به باکتری ها مقاومت بیشتری در مقابل گند زدایی ازن دارند.

سایر خصوصیات فاضلاب

بسیاری از اجزای فاضلاب با ازن واکنش می دهند. بنابراین ازن به کار رفته بایستی به گونه ای تنظیم شود که باقیمانده ازن در دسترس برای گندزدایی کافی باشد. ترکیبات آلی و غیرآلی می توانند مقدار ازن مورد نیاز را افزایش دهند. ترکیبات احیا شده ی غیرآلی مانند نیتریت، سولفید، آهن و منگنز توسط ازن اکسید می شوند. اثر رنگ و مواد آلی که معمولا به صورت BOD و COD اندازه گیری می شود بر گند زدایی ازن متفاوت است.

گالری تصاویر ازن ژنراتورهای ساخته شده در کاخانه شرکت آب سازه

قیمت ازن ژنراتور

ازن ژنراتور در ابعاد و متناسب با انواع دوزینگ پمپ طراحی و تولید می شود. لیست قیمت ازن ژنراتور در زیر برای فروردین سال 1401 می باشد. برای دریافت قیمت های بروز با کارشناسان آب سازه به شماره تلفن 09129512165 و 02126410244 تماس فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

لیست قیمت ازن ژنراتور - آب سازه

سوالات متداول ازن ژنراتور

ازن گونه ای از ساختار اکسیژن است. هنگامی که یک مولکول O2 یک اتم اکسیژن دیگر به دست می آورد به ازن تبدیل می شود. این حالتی بسیار ناپایدار برای اکسیژن است. در واقع ازن تمایل دارد اتم اکسیژن اضافه خود را در یک واکنش شیمیایی از دست دهد و دوباره به  فرم معمول اکسیژن بازگردد. به همین دلیل است که این گاز ضدعفونی کننده قدرتمندی را ایجاد می کند. این ساختار به طور طبیعی در جو زمین وجود دارد تا ما را از اشعه های مضر خورشید محافظت کند.

مشتریان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کارکرد سیستم های ازن ژنراتور می توانید با شماره های 09129512165 و 02126410244 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تیم متخصص ما بهره مند شوید.

دستگاه ازن ژنراتور به صورت هزینه اولیه می باشد و دستگاه صنعتی دائم کار است و هزینه مصرفی تنها به صورت برق ورودی تکفاز می باشد.

از مهمترین دلایل استفاده گسترده از ازن ساز در اکثر کشورهای جهان به صورت خلاصه به شرح زیر است:

 • از بین بردن میکروبها و باکتریهایی از قبیل سالمونلا
 • ازبین بردن مواد شیمیایی حاصل از آفت کشها و افزودنیهای شیمیایی
 • طبیعی و ایمن و برجای نگذاشتن هیچگونه باقیمانده شیمیایی
 • حفظ طعم و بوی غذا
 • ساده و آسان بودن استفاده از آن
 • حفظ طراوت و تازگی مواد غذایی
 • مقرون به صرفه

از کاربردهای ازن می توان به مواردی همچون تصفیه آب استخر، تصفیه آب آشامیدنی، تصفیه فاضلاب و تصفیه هوا اشاره کرد.

خیر، دستگاه ازن ژنراتور مواد اولیه مصرفی ندارد.

بله ، تمامی ازن ژنراتور های ساخت شرکت آب سازه ، صنعتی دائم کار می باشد.

دستگاه ازن ژنراتور شامل یکسال گارانتی می باشد.

دستگاه به صورت قوس الکتریکی تولید ازن را دارد.(corona discharge)

بله بسته به غلظت آن، دارای بویی شیرین تا نسبتا ضدعفونی کننده متغیر است.

ازن یکی از بهترین و کاملترین ضد باکری های دنیا است که دیواره باکتر ها را تخریب می کند.

امتیاز 5/5 از 2 رای

محصولات مرتبط

اساس طراحی و ساخت فیلتر هیدروسیکلون بر مبنای جداسازی فیزیکی می باشد. ذرات جامد موجود در آب نظیر شن و ماسه، توسط فیلتر هیدروسیکلون از...
سیلیس یا سیلیسیم دی اکسید (sio2) یکی از فراوان ترین کانی های موجود در زمین محسوب می شود که در خانواده کانی های سیلیکاته قرار...
یکی از تجهیزات مهمی که در تصفیه آب از آن استفاده می شود، فیلتر کربنی می باشد. مکانیزم این فیلتر بر پایه جذب مواد آلاینده...
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی یکی از انواع مختلف سیستم تصفیه آب با روش تصفیه اسمز­معکوس می­باشد. به دستگاه تصفیه آبی که بیشتر از سایز...
رزین در تصفیه آب کاربرد گسترده ای پیدا کرده و تاثیر بسزایی در حذف کلسیم و منیزیم موجود در آب دارد. رزین ها این روز...
شرکت آب سازه بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه دیونایزر می باشد. سیستم های دیونایزر شرکت آب سازه با استفاده از دیونیزه کردن آب، آب خالص...
گروه تخصصی تولیدی آب سازه، به جهت فعالیت تخصصی در صنعت آب و فاضلاب می باشد. شرکت تخصصی آب سازه جهت به علت پرکاربرد بودن...
یکی از محصولات اولیه و مهم و پایه ای در صنعت تصفیه آب و فاضلاب فیلتر شنی می باشند. گروه تولیدی آب سازه، فیلتر شنی...
اشعه ماورا بنفش به پاتوژن های مضر موجود در آب نفوذ کرده و با حمله به DNA میکروارگانیسم های بیماری زا را از بین می...
یکی از محصولات بسیار پر کاربرد در صنعت تصفیه آب، سختی گیر رزینی می باشد. گروه صنعتی و تخصصی آب سازه تولید کننده انواع سختی...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://elementorfa.ir/?p=1346

نظرات شما

2 پاسخ

 1. سلام لطفا بفرمائید آیا دستگاه شما مقدار ازن تولیدی را اندازه گیری و نمایش میدهد؟ قابلیت اندازه گیری ازن را دارد؟

  1. سلام مهندس گندمکار عزیز
   برای دریافت مشاوره در ارتباط با قیمت و خرید این محصول لطفا مشخصات محصول مد نظر را به شماره واتساپ 09129512165 ارسال بفرمایید. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *