قیمت و خرید فیلتر شنی

فیلتر شنی

یکی از محصولات اولیه و مهم و پایه ای در صنعت تصفیه آب و فاضلاب فیلتر شنی می باشند. گروه تولیدی آب سازه، فیلتر شنی را به عنوان یکی از محصولات اصلی کارگاه تولیدی خود در دست فروش دارد. گروه صنعتی آب سازه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فیلتر شنی می باشد. اساس استفاده از فیلترهای شنی گروه تولیدی آب سازه، بر مبنای جداسازی مواد معلق موجود در آب و پساب می باشد. تولید فیلتر شنی در کارگاه گروه آب سازه، بر مبنای طراحی و محاسبات اولیه می باشد.

جهت اطلاع از قیمت و خرید فیلتر شنی و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

09129512165 و 02126410244 و 02126410245

برای انتخاب فیلتر شنی مناسب، بر اساس دیتاهای ورودی اولیه، نظیر دبی، سرعت ته نشینی، مقدار TSS و سایر عوامل مرتبط، ابعاد و میزان سیلیس مورد نیاز به همراه نوع دانه بندی، توسط مهندسین طراح آب سازه، طراحی شده و اطلاعات طی یک پروپوزال مهندسی شده، به کارفرما یا خریدار ارائه می شود. پس از تایید، نقشه ساخت به کارگاه ارجاع شده و فیلتر شنی مربوطه در نوبت ساخت قرار میگیرد. ارائه نقشه های فنی فیلترشنی آب سازه به همراه نقشه ساخت و نقشه جانمایی و ابعادی ، یکی از مزایای رقابتی گروه تولیدی و تخصصی آب سازه در تولید فیلتر شنی می باشد.

از مهمترین کاربردهای فیلتر شنی می توان به استفاده از آنها در پکیج تصفیه فاضلاب و دستگاه تصفیه آب صنعتی  اشاره کرد. در ادامه به معرفی انواع فیلتر شنی، عملکرد فیلتر شنی در تصفیه آب و اجزای تشکیل دهنده فیلتر شنی پرداخته ایم.

💡 آنچه در این مطلب می خوانید:

فیلتر شنی چیست؟

یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین روش های تصفیه آب ها استفاده از فیلتر شنی می باشد. اساس کار این نوع فیلترها بر مبنای تصفیه فیزیکی می باشد. با به دام انداختن ذرات معلق آب در لایه ‌های بستر فیلتر که معمولا از شن و ماسه (سیلیس) تشکیل شده است، در خروجی آبی عاری از گل و لای و ذرات اضافی، خواهد بود. صافی های شنی در واقع نوعی مخزن می باشند، که دارای یک شیر ورودی و یک خروجی و نازل هایی با پوشش شن و سیلیس به صورت لایه بندی شده هستند. ذرات معلق در آب با گذر از فیلتر و نازل پوشیده شده با دانه های شن و ماسه امکان عبور را پیدا نمی کنند و در نهایت خروجی آب تمیز، تصفیه شده و با کدورت کمتر خواهد بود.

فرایند آن بدین صورت است که آب ورودی، از قسمت فوقانی دستگاه فیلتر شنی وارد شده و پس از عبور از لایه‌ های بستر صافی و انجام فرآیند زلال سازی، از قسمت زیرین فیلتر خارج می‌ شود. تصفیه آب در طبیعت به روش های گوناگونی انجام میشود که یکی از مهم ترین آنها، حذف مواد ذائد از آب با عبور آن از بستر شن و ماسه ای می باشد. در طراحی و ساخت فیلترشنی از این رفتار طبیعت الهام گرفته شده و با صرف هزینه کمتر نسبت به سایر روش های تصفیه آب از قبیل اولترافیلتراسیون (UF)  و نانو فیلتراسیون (NF) به حذف ذرات معلق در آب اقدام می گردد.

قیمت فیلتر شنی - آب سازه

عملکرد فیلتر شنی تصفیه آب

به طور کلی عملکرد فیلتر شنی به صورت زیر می باشد:

 • آب دارای املاح معلق جامد (آّب ورودی) به وسیله پمپ های تغذیه (فشار 2 تا 5 بار) از شیر ورودی وارد مخزن می شود.
 • در داخل مخزن نازل های پوشیده شده از شن و سیلیس در نظر گرفته شده است. به منظور جلوگیری از خوردگی نازل ها، پوشش شن و سیلیس بر روی نازل ها به ترتیب ابتدا دانه های درشت تر، سپس متوسط و در نهایت دانه های ریزتر قرار خواهند گرفت. عبور آب از نازل باعث میشود تا ذرات بزرگتر از 100 میکرون به دانه های شن و ماسه برخورد کنند و فقط آب بدون ذرات معلق بالای 100 میکرون از آن عبور می کند.
 • آب بدون ذرات معلق جامد از شیر خروجی مخزن به بیرون از دستگاه منتقل شده و مورد استفاده قرار میگیرد.

برای آشنایی بیشتر با عملکرد فیلتر شنی، کلیک کنید.

انواع فیلتر شنی بر اساس جنس بدنه (فلزی – فایبرگلاس)

فیلتر شنی فلزی

فروش فیلتر شنی - آب سازه

جنس بدنه این دستگاه از فولاد و نازل فیلترشنی از نوع برنجی می باشد. فیلترشنی با بدنه فلزی دارای قدرت فیلتراسیون بیشتری نسبت به فیلتر شنی فایبرگلاس است. به این معنا که نسبت به ابعاد فیلتر شنی استیل،دبی آب درحال عبور از روی سطح آن بیشتر از نمونه فایبرگلاس می باشد. در فیلتر شنی گالوانیزه، عدسی ها بصورت Double – Dish ساخته می شود. آنها پس از زنگ زدائی از داخل با رنگ اپوکسی و از خارج با رنگ براق مخصوص رنگ آمیزی می شود. تحمل فشار  فیلترشنی گالولنیزه نسبت به فیلتر شنی فایبرگلاس بیشتر است.

از عوامل مهم تاثیر گذار در قیمت فیلتر شنی فلزی می توان به ظرفیت، ضخامت بدنه، جنس شیر کنترلی و غیره اشاره کرد. وزن فیلترشنی فلزی فاکتور مهمی در محاسبه قیمت آن می باشد. وزن بیشتر برابر با قیمت بیشتر است. معمولا قیمت فیلترشنی استیل نسبت به فیلتر شنی فایبرگلاس بالاتر است.

مزایا فیلتر شنی فلزی

 • امکان تولید در شرایط آسان و با ابعاد دلخواه
 • امکان انتخاب ضخامت متناسب طرح برای ورق های مصرفی
 • تعمیرات آسان و هزینه تعمیر و نگداری پایین
 • در دسترس بودن مواد اولیه لازم 

برای دریافت قیمت فیلتر شنی فلزی و مشاوره رایگان با کارشناسان آب سازه تماس فرمایید.

فیلتر شنی فایبر گلاس (FRP)

فیلتر شنی فایبر گلاس - آب سازه

فیلتر شنی FRP از جنس فایبرگلاس به صورت استوانه ای بلند قد ساخته می شوند و در سیستم های آب آشامیدنی شهری و برای ظرفیت های بالا کاربردی ندارد. فیلتر شنی فایبر گلس برای مصارف یا حجم کم مانند تصفیه آب استخر، گزینه مناسبی می باشد زیرا سیستم بکواش به طور خودکار انجام می شود. صافی شنی فایبرگلاس در برابر رطوبت، خوردگی و رسوب مقاوم هستند. در این فیلتر شنی میتوان از شیر تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کرد. این از مخزن به دلیل کاربرد زیاد و عدم رسوب زدگی و قیمت مناسب مقرون به صرفه می باشد. فشار کاری در این نوع فیلتر شنی 6 بار، 10 بار و یا بشتر و بر اساس نیاز مشتری تعیین میگردد. فیلترهای فایبرگلاس از دمای 5 تا 160 درجه سانتی گراد کارایی دارند.

 

برای دریافت قیمت فیلتر شنی فایبرگلاس و مشاوره رایگان با کارشناسان آب سازه تماس فرمایید.

کاربردهای فیلتر شنی

فیلتر شنی در دستگاه تصفیه آب صنعتی - آب سازه

 • تصفیه آب 

یکی از مهمترین کاربردهای فیلترهای شنی صنعتی در تصفیه آب مصرفی مناطق مسکونی می باشد. بخاطر رسوب موجود در لوله کشی ساختمان، املاح معلق در آب موجود است. این امر باعث می شود تا به مرور  قسمت های مختلف بدن انسان دچار آسیب بشوند. برای رفع این گروه از مشکلات موجود در آب می توان از دستگاه های تصفیه آب با فیلتر شنی استفاده نمود.

 

 • پیش تصفیه آب شیرین کن ها در روش اسمز معکوس

در کنار فیلترهای کربنی و میکرو فیلترها، می توان از فیلترهای شنی صنعتی به عنوان بخش پیش تصفیه در اغلب سیستم های تصفیه صنعتی استفاده کرد. مواد جامد معلق موجود در آب بر روی فیلترهای ممبران دستگاه تصفیه آسیب جدی وارد میکند.  به عنوان یک راه حل قطعی از فیلترهای شنی جهت رفع مواد جامد معلق قبل از ورود به بخش نمک زدایی دستگاههای اسمز معکوس استفاده می شود.

برای آشنایی بیشتر با دستگاه تصفیه آب صنعتی، کلیک کنید

 • تصفیه آب استخر

از مهمترین کاربردهای فیلتر شنی استخر در تصفیه آب استخر ها و کاهش کدورت جهت استفاده مطلوب و بدون خطر از آن می باشد. معمولا بسته به ظرفیت استخر فیلترهای کند، تند و تحت فشار کاربرد دارند.

 • تصفیه آب کشاورزی

معمولا از فیلتر شنی کشاورزی جهت جلوگیری از گرد و غبار، ذرات جامد معلق، گل و لای و … به سیستم های آبیاری قطره ای و تحت فشار و همچنین جلوگیری از آسیب به تاسیسات کشاورزی مانند پمپ ها استفاده می شود.

 • تصفیه پساب فاضلاب

یکی از راه های به چرخه درآوردن آب بعد از مصرف، تصفیه فاضلاب می باشد. تصفیه می تواند هزینه آبیاری فضای سبز و همچنین مصرف آب کارخانجات صنعتی را تا حد زیادی کاهش دهد. یکی از کاربردهای بسیار مهم صافی شنی، استفاده از آن برای تصفیه پساب فاضلاب می باشد. این تصفیه هزینه کمی داشته و می تواند تا حد مطلوبی ذرات معلق در آب را حذف کند. سرعت خطی آب ورودی به فیلترشنی را در این حالت بین 7 تا 10 متر بر ساعت در نظر می گیرند و طراحی فیلتر شنی بر این اساس انجام می گردد.

 • فیلترشنی برج خنک کن

یکی از کاربردهای بسیار مهم و دلایل تولید صافی شنی در صنعت، استفاده از آنها در برج های خنک کننده می باشد. استفاده از این شیوه تصفیه آب تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت آب داشته و در اغلب مواقع جنس آن فولاد ضد زنگ جهت جلوگیری از خوردگی در نظر گرفته می شود.

ساختار فیلتر شنی

خرید فیلتر شنی - آب سازهبدون در نظر گرفتن جنس و نوع صافی های شنی، سیستم فیلترشنی از قسمت های اصلی زیر نشکیل شده است:

 • پمپ تغذیه یا ورودی

معمولا از پمپ های سانتریفیوژ جتی و بشقابی جهت تامین فشار ورودی به فیلتر شنی استفاده می شود. گروه صنعتی و مهندسی آب سازه با بهره گیری از برندهای پمپ EBARA، LOWARA، PENTAX و … فشار 2-5 بار ورودی به سیستم فیلترهای شنی را تامین میکند.

 • مخزن فیلتر شنی

مخزن یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده فیلتر شنی محسوب می‌گردد و فرایند فیلتراسیون درون آن صورت می پذیرد. مخزن اصلی منبعی استوانه ای شکل بوده که سیلیس را بصورت لایه بندی (معمولا در 4 لایه) درون خود قرار می‌دهد. مخازن فیلتر شنی از جنس فلزی یا فایبرگلاس (FRP) و یا بتن تولید می‌شوند. مخازن فلزی معمولا از جنس استیل ضد زنگ (SS304 و SS316) و یا کربن استیل با پوشش های رنگ اپوکسی و یا پلی یورتان ساخته می شوند. مخازن بتنی معمولا جهت تصفیه آب با ظرفیت های بسیار بالا مقرون بصرفه تر می باشند.

 

 • تابلو قدرت و فرمان

تابلو برق وظیفه کنترل دستگاه و محافطت از قطعات الکترونیکی و همچنین هماهنگی بین قطعات مختلف الکترونیکی سیستم از جمله پمپ ها، شیرهای اتوماتیک و … می باشد.

 • نازل فیلتر شنی

صافی شنی - نازل ها نازل یا افشانک درون صافی شنی وظیفه کنترل نمودن آب و همچنین جهت بخشیدن به آنرا بر عهده دارد. این نازل ها کمک می کنند تا سیال بتواند راحت از حفره‌ها عبور کند و در یک مسیر مشخصی حرکت کند. نازل ها دارای دو جنس برنجی، پلاستیکی هستند و از صافی، سوراخ کنترل آب، دنباله نازل تشکیل شده‌اند. ذرات جامد مانند شن و سیلیس توسط صافی گرفته شده تا بدنبال آن راه انتقال سیال بسته نگردد. سوراخ نازل نیز عهده‌دار توزیع مایع است و دنباله نازل هوا را به داخل منتقل می‌کند سپس آب و هوا بطور یکسان باهم مخلوط می‌شوند.

 • دریچه بازدید

معمولا جهت بازدید، ریختن سیلیس و تعمیرات و نگهداری دوره ای فیلتر شنی دریچه های بازدید با قطرهای متنوع در بالای فیلترهای شنی ساخته می شود.

 • شیر آلات

صافی شنی دارای 4 شیر اصلی می باشد، که وظیفه انجام و کنترل بر روی کارکرد فیلتر شنی را به عهده دارند. همچنین فیلترشنی دارای یک شیر برای هواگیری و یک شیر دیگر برای تخلیه سریع در قسمت تحتانی لوله کشی می باشد. شیرها در فیلترهای شنی فایبرگلس به صورت سه حالته از نوع دستی یا اتوماتیک و در مخازن فلزی و استیل 4 شیر دستی می باشد.

 • سیلیس فیلتر شنی

کاربرد سیلیس در فیلتر شنی - آب سازه

بستر داخل فیلترشنی می تواند از یک یا چند لایه تشکیل شده باشد. به طور معمول در داخل فیلتر 4 لایه سیلیس دانه بندی با اندازه درشت، متوسط و ریز و بسیار ریز قرار می گیرد. در ابتدا سیلیس دانه بندی با اندازه درشت داخل مخزن صافی شنی ریخته می شود و پس از صاف کردن سطح آن، سیلیس با دانه بندی متوسط و در انتها سیلیس با دانه بندی ریز در آن قرار می گیرد.

 

انواع سیلیس فیلتر شنی

 • سایز درشت 8-10 میلیمتر که تقریبا 10 درصد وزنی کل سیلیس فیلتر شنی است.
 • سایز متوسط 5-8 میلیمتر که تقریبا 10 درصد وزنی کل سیلیس فیلتر شنی است.
 • سایز ریز 3-5 میلیمتر که تقریبا 10 درصد وزنی کل سیلیس فیلتر شنی است.
 • سایز بسیار ریز 0.5 – 1.5 میلیمتر که تقریبا 70 درصد وزنی کل سیلیس فیلتر شنی است.

نحوه ریختن سیلیس در فیلتر شنی

در ابتدا سایز درشت را می ریزیم و سپس سایز متوسط و در آخر نیز سایز ریز را به داخل مخزن فیلتر وارد می کنیم. لایه های متوسط و درشت تنها وظیفه زه کشی آب از صافی شنی را بر عهده دارند. در صافی شنی وظیفه اصلی فیلتراسیون را لایه ریز  انجام می دهند. اگر سیلیس اینگونه درون فیلتر شارژ نشود، اختلاط بستر رخ می دهد و شستشوی معکوس اثر پاک کنندگی کمتری بر روی بستر خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با سیلیس، صفحه محصول آنرا مطالعه بفرمایید.

انواع فیلتر شنی بر اساس جریان ورودی

مخزن فیلتر شنی فلزی - آب سازه

 • فیلتر شنی کند

قدیمی ترین نوع صافی شنی، فیلتر شنی کند می باشد. این مدل نسبت به مدل های امروزی بسیار کند عمل می کند و  علت نام گذاری آن نیز به همین دلیل است. معمولاً افت فشار در این فیلتر شنی کم است و نگهداری از آن بسیار راحت‌تر از سایر مدل ها می‌باشد. از فیلتر شنی کند اغلب در خانه‌های مسکونی استفاده می‌شود.

 • فیلتر شنی ثقلی (فیلتر شنی تند)

از نظر ظاهری شبیه اجزای فیلتر شنی کند است، اما افت فشار بیشتری نسبت به آن دارد. نگهداری و استهلاک فیلتر شنی ثقلی تند، کمی بیشتر است، اما سرعت تصفیه بالاتری دارند. از صافی شنی ثقلی تند در تصفیه خانه‌های بزرگ آب مانند تصفیه خانه هاس شهری استفاده می‌شود.

 • فیلتر شنی تحت فشار

فیلتر شنی تحت فشار، سرعت بسیار بالایی دارد و نگهداری از آن بسیار آسان‌تر و کم هزینه تر است. از فیلترشنی تحت فشار در تصفیه خانه‌های کوچک، باغ‌ها، استخرها، کارخانه‌ها و مراکز صنعتی استفاده می‌شود. منظور از فیلترشنی در تمام قسمت های ذکر شده فیلتر های تحت فشار هستند.

عوامل موثر بر عملکرد فیلتر شنی

در روش فیلتراسیون وجود منافذ بین بستر شنی باعث می شود تا فاضلاب از آن عبور کرده و ذرات معلق بین حفره ها گیر می کند. عوامل زیادی در عملکرد درست فیلترشنی اثر گذر هستند. تاثیرگذارترین عوامل تغییر دهنده کارکرد فیلترشنی در ادامه مورد بررسی قرار گرفته است:

 • سرعت آب ورودی

سرعت آب ورودی تغییری در کیفیت آب تصفیه شده به وجود نمی آورد. اما سرعت آب ورودی تعیین کننده مدت بهره برداری از سیستم است. در صورتی که ذرات معلق زیادی بین روزنه های فیلترشنی باقی بماند سیستم با افت فشار مواجه شده و نیاز به شست و شو دارد.

 • بستر فیلتر شنی

دانه بندی پارامتری است که اندازه و شکل دانه های بستر فیلتر شنی را مشخص می کند. و با پارامتر های ضریب یکنواختی و اندازه موثر تعیین می شود. دانه بندی فیلتر یک پارامتر مهم در تعیین بازدهی تصفیه آب با کمک فیلترشنی است. ترتیب دانه بندی فیلتر شنی بر روی راندمان تصفیه آب بسیار موثر است.

 • شستشو دوره ای فیلتر شنی

بک واش فیلتر شنی و شست و شوی آن از مهم ترین نکات بهره برداری از فیلتر ها است. در صورتی که شست و شو به درستی انجام نشود دبی خروجی دستگاه کاهش یافته و راندمان آن کم می شود. برای شست و شوی فیلتر شنی از آب و یا ترکیب آب و هوا استفاده می شود.

برای شستشو فیلتر شنی ورود آب باعث افزایش حجم بستر شده و به ذرات گیر افتاده اجازه می دهد تا از بین روزنه ها عبور کند و از فیلتر خارج شوند. در فیلتر های بزرگ که آب نمی تواند بستر فیلتر را به اندازه کافی جابجا کند، از ترکیب آب و هوا برای شست و شوی فیلتر شنی استفاده می شود.

بکواش فیلتر شنی (back washing)

بکواش فیلتر شنی - آب سازه

بک واش در واقع راهی ا‌ست برای تمیز کردن فیلتر شنی، به طوری که در این روش آب با فشار بصورت معکوس از مخزن فیلتر برای چند دقیقه عبور می دهند. این باعث می شود تا ذرات معلق جامد که در بین ذرات سیلیس افتاده است جدا شود و از طریق شیر تعبیه شده خارج گردد.

به مرور زمان، با حرکت آب در یک جهت ثابت، ذرات جامد گیر افتاده در میان ذرات سیلیس، در همان جهت انباشته می شوند و فیلتر را مسدود می کنند. این امر سبب کم شدن کارآمدی فیلتر و عدم توانایی آن در تمیز و شفاف کردن آب می شود. زمانی که شما فیلتر را بک واش می کنید، درواقع آب را از جهت معکوس از فیلتر عبور می دهید و این کار ذرات گیر افتاده در بین ذرات سیلیس را جدا میکند.

 

مراحل انجام بک واش

پس از استفاده مکرر از فیلترشنی و بر اساس اندازه گیری های صورت گرفته از قبیل دبی آب و غیره، لازم است فرآیند بک واش انجام شود. نحوه بک واش فیلتر شنی به شرح زیر می باشد:

 • پمپ را خاموش کنید و شیر تعبیه شده را آن را به حالت بک واش تغییر دهید.
 • با کمی فاصله از پمپ مجدد آن را روشن کنید و اجازه دهید حدود 3 تا 4 دقیقه عمل بک واش ادامه پیدا کند.
 • بک واش تا زمانی باید ادامه پیدا کند که آب با فشار نرمال خارج شود و آب خروجی از آن کاملا شفاف باشد.
 • پمپ را مجدد خاموش کنید.
 • برای شستشوی سیلیس موجود در فیلتر لازم است شیر را در حالت 3 قرار دهید و حدود یک تا 2 دقیقه پمپ را روشن کنید تا سطح آن به طور کامل تمیز شود.
 • در نهایت پمپ را خاموش نموده و شیر را در حالت Filter قرار داده و پمپ و هیتر را روشن کنید.

نکته بسیار مهم در شستشوی معکوس فیلتر شنی اینکه، تنها در صورتی باید این کار صورت گیرد که بعضی از فاکتورها از قبیل دبی جریان آب یا عملکرد دستگاه با کاهش مواجه گردد. استفاده مکرر از آن بدون نیاز دستگاه به شستشو به مرور منجر به کاهش عملکرد فیلتر خواهد شد.

قیمت فیلتر شنی

محاسبه قیمت انواع فیلتر شنی پارامتری است وابسته به عوامل زیر :

 1. جنس بدنه فیلترشنی می تواند از نوع فایبر گلاس و استیل باشد.
 2. نوع کاربری آن مانند استفاده در استخر پرورش ماهی، صنایع و غیره.
 3. نوع عملیات شامل فیلتر شنی ثقلی و یا فیلترشنی تحت فشار
 4. افقی و یا عمودی بودن فیلتر
 5. ظرفیت دستگاه
 6. تند یا کند بودن عملیات درونی فیلتر

برای کسب اطلاعات دقیق مشخصات و قیمت انواع فیلتر شنی تولید شده در شرکت تخصصی آب سازه، با کارشناسان آب سازه تماس فرمایید.

امتیاز 4/5 از 3 رای

محصولات مرتبط

اساس طراحی و ساخت فیلتر هیدروسیکلون بر مبنای جداسازی فیزیکی می باشد. ذرات جامد موجود در آب نظیر شن و ماسه، توسط فیلتر هیدروسیکلون از...
سیلیس یا سیلیسیم دی اکسید (sio2) یکی از فراوان ترین کانی های موجود در زمین محسوب می شود که در خانواده کانی های سیلیکاته قرار...
یکی از تجهیزات مهمی که در تصفیه آب از آن استفاده می شود، فیلتر کربنی می باشد. مکانیزم این فیلتر بر پایه جذب مواد آلاینده...
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی یکی از انواع مختلف سیستم تصفیه آب با روش تصفیه اسمز­معکوس می­باشد. به دستگاه تصفیه آبی که بیشتر از سایز...
رزین در تصفیه آب کاربرد گسترده ای پیدا کرده و تاثیر بسزایی در حذف کلسیم و منیزیم موجود در آب دارد. رزین ها این روز...
شرکت آب سازه بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه دیونایزر می باشد. سیستم های دیونایزر شرکت آب سازه با استفاده از دیونیزه کردن آب، آب خالص...
گروه تخصصی تولیدی آب سازه، به جهت فعالیت تخصصی در صنعت آب و فاضلاب می باشد. شرکت تخصصی آب سازه جهت به علت پرکاربرد بودن...
ازن ژنراتور  نیاز به استفاده از کلر در تصفیه فاضلاب را از بین می برند. این امر باعث می شود که آنها را به گزینه...
اشعه ماورا بنفش به پاتوژن های مضر موجود در آب نفوذ کرده و با حمله به DNA میکروارگانیسم های بیماری زا را از بین می...
یکی از محصولات بسیار پر کاربرد در صنعت تصفیه آب، سختی گیر رزینی می باشد. گروه صنعتی و تخصصی آب سازه تولید کننده انواع سختی...

مشاوره رایگان و خرید

اشتراک گذاری

لینک کوتاه محصول

https://elementorfa.ir/?p=1293

نظرات شما

2 پاسخ

 1. سلام من یک استخر با ظرفیت 300 متر مکعب دارم. چه نوع فیلتر شنی براش مناسبه و با چه ظرفیتی ؟

  1. سلام جناب اقای رضا اسدی عزیز
   برای دریافت مشاوره در ارتباط با قیمت و خرید این محصول لطفا مشخصات محصول مد نظر را به شماره واتساپ 09129512165 ارسال بفرمایید. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *